Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Štýlový historický Hotel Tatry*** v Tatranskej Lomnici + 1 dieťa do 12 rokov zdarma

4,5 / 5 Hotel Tatry*** Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jiří Soukup

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli máte volný termín pro dvě osoby od 5. do 8. května 2017. Děkuji J. Soukup

Hotel Tatry***

Dobrý deň pán Soukup,
ďakujeme za prejavenie záujmu o služby Hotela Tatry.

Vo Vami vybranom termíne máme k dispozícií voľnú dvojlôžkovú izbu.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nedostatkov nás ,prosím, neváhajte
kontaktovať.
S pozdravom Hotel Tatry

Vladimíra

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, či máte voľnú 2-lôžkovú izbu s prístelkom pre dieťa 14 rokov v termíne od 14.-17.4. Ak áno, aký by bol doplatok za polpenziu pre dieťa? Ďakujem Vlaďka

Hotel Tatry***

Dobrý deň pani Vladimíra, ďakujeme za prejavenie záujmu o služby Hotela Tatry.
Žiaľ, v danom termíne nemáme k dispozícii voľné izby.

Doplatok za polpenziu je 11,90€ (viď. uvedené podmienky..)

Prajeme Vám pekný deň.
S pozdravom Šavelová, Hotel Tatry
.

Lea

Dobrý deň,
máte v termíne 26.5. – 28.5.2017 (2 noci) ešte voľnú dvojlôžkovú izbu? Ďakujem

Hotel Tatry***

Dobrý deň, ďakujeme za prejavenie záujmu o služby Hotela Tatry.

Vo Vami vybranom termíne máme k dispozícii voľnú izbu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese hoteltatry@hoteltatry.eu .

Prajem Vám pekný deň.
S pozdravom Lea Šavelová, Hotel Tatry
.

Lubka

Dobry den, mate prosim volnu izbu v termine 6.4.-10.4.2017? Su to 4 noci, da sa kupit kupon na 3 noci a cenu 4. si doplatit? Sme 2 dosp. a 1r. dieta. Dakujem.

Hotel Tatry***

Dobrý deň.
Ano, 4. noc sa dá doplatiť.
S pozdravomHotel Tatry***.

Martin Papcun

Dobrý deň, našiel by som Vaše menu reštaurácie niekde?
Ďakujem

Hotel Tatry***

Dobrý deň pán Papcun.
Naše hotelové menu nájdete jedine u nás v reštaurácii.

S pozdravom Hotel Tatry***.

Michaela

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či máte voľnú izbu 23.2.-25.2.2017.
Sme dvaja dospelí a 6 ročné dieťa. Ďakujem

Hotel Tatry***

Dobry den,

dakujeme za Vas zaujem o ponuku Hotela Tatry, ale na Vami pozadovany termin uz mame volny iba apartman na druhom poschodi.

Pekny den


Hotel Tatry

Katarina

Dobry den! Mate volny termin 10 – 13.2 ? 2 dospely, 2 deti (9,12) Aka by bola cena?

Hotel Tatry***

Dobrý deň,
ľutujeme, v uvedenom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.
S pozdravom Hotel Tatry

Lula

Dobry den, mam zakúpený pobyt u vás a chcem sa spytat, ci je v cene pobytu aj vstup do wellness.
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

nie, v cene pobytu nie je zahrnutý wellness.
prajem Vám pekný deň

Hotel Tatry***

Dobrý deň,
tak, ako je napísané pri tejto akcii na stránke zlavomatu, máte v cene pobytu možnosť využiť zvýhodnené vstupy do privátneho relax centra (8€ / 2 osoby / hodina).
S pozdravom
Hotel Tatry

Lucia

Dobry den, chcem sa Vas opytat, co vsetko zahrna polpenzia vo Vasom hoteli, ci su k jedlu aj napoje a z kolkych jedal je mozne si vybrat.
Ďakujem za odpoveď :)

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

polpenzia zahŕňa raňajky (bufetový stôl) a večeru (polievka a hlavné jedlo), pri ktorej je štandardne na výber z piatich druhov jedál. Nápoje nie sú zahrnuté v cene polpenzie.

ďakujeme za Váš záujem

S pozdravom Hotel Tatry

Béreš

Dobrý deň, na termín 23.2 – 26.2 2017 ešte máte voľné ubytovanie pre 2 dospelé osoby a jedno 9 ročné dieťa? Vopred ďakujem za odpoveď.

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

V uvedenom termíne máme voĺné ubytovacie kapacity konkrétne v mezonetovej izbe. Mezonet je dvojposchodová podkrovná izba kde na dolnom poschodí sa nachádza sedačka, TV a kúpeľňa. Po vyjdení mlynárskymi schodmi sa na druhom podkrovnom poschodí/galérií nachádza manželská posteľ.

S pozdravom Hotel Tatry

Lubica

Dobry den chcela by som sa spytat aky je doplatok pre 5 rocne dieta, ci mate aj detske postielky k dispozicii. A ci mate volny apartmam alebo rodinnu izbu v termine od 19.9 do 22.9. Dakujem.

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

V uvedenom termíne máme voľný apartmán (doplatok za 3 noci spolu 69,00€). Doplatok za polpenziu pre dieťa na prístelke do 12 rokov je 11,90€/noc (spolu za 3 noci 35,70€). Hotel dipsonuje aj detskou postieľkou ktorú poskytujeme zdarma (je nutné si ju však predom objednať).

S pozdravom Hotel Tatry

Blanka

Dobrý deň,
Chcela by som sa informovať, máte voľné kapacity na dve noci pre 2 dosp.osoby a 2 deti (12,4) v termíne 29.8. – 04.09.2016? Ďakujem

Hotel Tatry***

Dobrý deň,
V uvedenom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.
S pozdravom Hotel Tatry

Jozef Alexovič

25. – 28.8.2016 nieco volne pre 2 osoby + dieta do 3 rokov?
Dakujem

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

V uvedenom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

S pozdravom Hotel Tatry

andrea

Dobry den, Chcela by som as informovat o obsadenosti hotela medzi 5. a 11. septembrom. Mohli by ste mi povedat, ci mate volne izby pre Dave osoby. Dakujem

Hotel Tatry***

Dobrý deň,
V uvedenom termíne máme hotel plne vyťažený.

S pozdravom Hotel Tatry

Majka

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať na obsadenosť hotela v dňoch 15. 09. 2016 – 17. 09. 2016 alebo 16. 09. 2016 až 18. 09. 2016. Ďakujem za odpoveď

Hotel Tatry***

Dobrý večer,
v oboch termínoch máme ešte voľné ubytovacie kapcity.
Ohľadom voľných termínov môžete kontaktovať aj priamo hotel e-mailom alebo telefonicky: hoteltatry@hoteltatry.eu
+421 911 414 415
S pozdravom Hotel Tatry

Alena

Dobrý den,chcela by som sa spytat, či mate volné 2izby spolu pre 4 osoby v termine 27.8.-29.8.16 . Dakujem,Alena

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

Nie v uvedenom termíne už nemáme voľné ubytovacie kapcity.

S pozdarvom Hotel Tatry

Mariana

Dobry den, prosim Vas, mate nieco volne od 19.8 – 21.8. pre 2 osoby + dieta ( 4.r) Dakujem

Hotel Tatry***

Dobrý deň.

Nie v uvedenom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

S pozdravom Hotel Tatry

Alena Šištíková

DOBRY DEN,MATE ESTE VOLNE UBYTOVACIE KAPACITY V DNOCH 27.8.-29.8.2016?

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

Nie v uvedenom termíne už nemáme voľné ubytovacie kapacity.

S pozdravom Hotel Tatry

Martina Zubakova

Dobry den, od 14.8. do 18.8. su este volne kapacity pre 2 dospeli a 2 deti? Dakujem:-)

Zlavomat.sk

Pekný deň Martina,

ohľadom voľných termínov môžete kontaktovať aj priamo hotel e-mailom alebo telefonicky: hoteltatry@hoteltatry.eu
+421 911 414 415

Mária

Dobrý deň chcela by som sa spýtat na obsadenost hotela v dnoch 7.8–14.8 mali by sme zaujem na 4dni(3noci)..da­kujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Mária,

ohľadom voľných termínov môžete kontaktovať aj priamo hotel e-mailom alebo telefonicky: hoteltatry@hoteltatry.eu
+421 911 414 415

Blanka

Dobrý deň, cez zľavomat by som chcela objednať pobyt v období od 02.08.-04.08.2016. Máte v tomto termíne voľné kapacity pre 2 dospelé osoby a 2 deti (12 a 4r.), a aký voucher by sme potrebovali. Ďakujem. Michalíková

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

V uvedenom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

S pozdravom Hotel Tatry

Dada Laurová

Dobrý deň. máte voľnú izbu od 22.8. do 24.8. ?

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

V uvedenom termíne máme voľnú jednu dvojlôžkovú izbu.

S pozdravom Hotel Tatry

pfeffer

dobry den.mate volnu izbu pre 2 osoby v termine od 7.10 do 9.10.2016?

Hotel Tatry***

Dobrý deň,
v uvedenom termíne máme ešte voľné ubytovacie kapaity.
S pozdravom Hotel Tatry

Peter

Dobrý deň niečo voľné od 8.8. – 11.8 pre dve osoby Ďakujem

Hotel Tatry***

Dobrý večer,
v uvedenom termíne sú ešte voľné mezonetové izby.
S pozdravom Hotel Tatry

Svoboda Jan

Dobrý den,
měli byste volný pokoj s polopenzí na 5 nocí někdy příští týden. Ideálně od úterý či středy ( 26.7.,27.7…) Děkuji za odpověď, S.

Hotel Tatry***

Dobrý večer,
v uvedenom termíne máme voľný len apartmán v cene 120 euro za noc.
S pozdravom Hotel Tatry

Erika

Dobry den, mate volne ubytovanie pre 2 osoby+dieta 10r na pristelke s polpenziou v termine 24.7–26.7.?
Dakujem.

Hotel Tatry***

Dobrý deň, v uvedenom termíne je voľná posledná izba, mezonetového typu, s doplatkom 5 euro za noc.
S pozdravom Hotel Tatry

Kristina Matiskova

Dobrý deň máte prosím vás voľné v termíne Od 12.08 s o 14.08 2016 2dospely 1 dieťa.

Hotel Tatry***

Dobrý deň, bohužiaľ v uvedenom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity. S pozdravom Hotel Tatry

Andrea

Dobry vecer, mate, prosim volne pre 2 dospelych a 2 deti (9a11) v termine18.7–22.7.? Ak ano, prosim o cenovu kalkulaciu. Dakujem.

Hotel Tatry***

Dobrý deň,
v uvedenom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.
S pozdravom Hotel Tatry

renata kamenska

Dobrý den prosim vas mate volne v termine od 29.7 do 31.7 pre 4 osoby?

Hotel Tatry***

Dobrý deň,
v uvedenom termíne je voľná už len jedna izba a tá je vhodná maximálne pre dve dospelé osoby a jedno dieťa na prístelke..
S pozdravom Hotel Tatry

Martina

Dobrý den, máte volný pokoj pro dvě dospělé osoby v termínu 10–14.8.2016? Děkuji

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

Nie v uvedenom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

S pozdravom Hotel Tatry

Peciarova Romana

Dobrý deň máte voľne niečo od 22.8.2016 na tri noci.
Ďakujem Peciarova

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

Áno v uvedenom termíne máme ešte voľné ubytovacie kapaity.

S pozdravom Hotel Tatry

Zuzana

Dobry den,chcela by som si objednat zlavomat a chcem sa opytat ci mate volne od 2.8–5.8 pre 2 dospele osoby a dieta 3 roky,dakujem

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

V uvedenom termíne máme voľnú poslednú mezonetovú izbu. Mezonet je dvojposchodová podkrovná izba kde na dolnom poschodí sa nachádza sedačka, TV, kúpeľňa a prípadná prístelka. Po vyjdení mlynárskymi schodmi sa na druhom podkrovnom poschodí/galérií nachádza manželská posteľ. Takáto izba je za doplatok 5,00€/ noc. Dieťa do troch rokov vrátane, bez nároku na lôžko a stravu má pbyt v hoteli zdarma.

S pozdravom Hotel Tatry

Majka Krajčiová

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať na obsadenosť hotela v dňoch 1.7 az 6.7 a 8.7. az 13.7 ?? Plánujeme si s priateľom zakúpiť ponúkaný pobyt na 3 dni (2 noci) a chceli by sme ho využiť niekedy v týchto termínoch.
Ďakujem za odpoveď

Hotel Tatry***

Dobrý deň,
Na dve noci sa u nás nachádza ubytovanie len v dátume od 8.7. – 10.7.2016 a to konkrétne mezonetová izba -dvojpodlažná podkrovná izba, kde na prvom poschodí sa nachádza denná miestnosť, prístelka, sedačka, TV a kúpeľňa, a na hornom podkrovnom poschodí sa nachádza dvojposteľ). Táto izba je s doplatkom 5,00€/ noc/ izba.

S pozdravom Hotel Tatry

Sandra

Dobrý deň. Bolo by možné zakúpiť si 2 kupóny na dve noci a rezervovať si izbu od 13.7. do 17.7. ?
Ďakujem veľmi pekne.

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

U vedenom termíne už nemáme voľné ubytovacie kapacity.

S pozdravom Hotel Tatry

Nora Mlynáriková

Dobrý večer, mala by som záujem o 6-dňový pobyt/5 nocí v lete. Keď si zakúpim kupón pre 2 osoby, koľko by som doplácala pre 13-ročného syna (na prístelke) Ďakujem.

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

Doplatok za 13ročného syna by bol 25,00€/ noc s polpenziou.

S pozdravom Hotel Tatry

daniela

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať na či máte voľný termín 3.-6.8.2016 pre dvoch dospelých a dve deti (3 a 9 rokov) a aký by bol doplatok ku kupónu?
Ďakujem.

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

V danom termíne už nemáme izbu ktorá by vyhovovala vašim požiadavkám.

S pozdravom Hotel Tatry

Jana

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať na voľnú izbu v termíne 29.7 –31.7.2016 alebo 5.8.-7.8.2016. Dve dospelé osoby plus jedno 12r. dieťa Ďakujem za odpoveď.

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

V oboch uvedených termínoch máme voľnú mezonetovú izbu(dvojpodlažná podkrovná izba, kde na prvom poschodí sa nachádza denná miestnosť, prístelka, sedačka, TV a kúpeľňa, a na hornom podkrovnom poschodí sa nachádza dvojposteľ). Táto izba je s doplatkom 5,00€/ noc/ izba.

S pozdravom Hotel Tatry

Katarína

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je ešte voľná jedna dvojlôžková izba v období od 13.7. do 30.7. na 4 dni a 3 noci. Za odpoveď vopred ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Katarína,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle tel. č. 052 478 28 63 alebo 0911 414 415

Robo

Dobry den,zaujimam sa o pobyt v obdobi 3.7. na 2noci, pripadne 3noci, alebo varianta checkin 5.7. do stvrtka 7.7.. islo by o ubytovanie pre dva pary,cize izby s dvomi manzelskymi postelami.
Dakujem R

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

Voľné ubytovanie sa u nás nachádza len na dve noci a len v termíne od od 3.7. – 5.7.2016.
Konkrétne máme voľnú jednu podkrovnú dvojlôžkovú izbu a jeden mezonet s doplatkom 5,00€/ noc.

S pozdravom
Hotel Tatry

Veronika

Dobrý deň,

Prosím Vás je v cene zahrnutý aj wellness na 1h zdarma?

Ďakujem

Hotel Tatry***

Dobrý deň,

Relax centrum nie je zahrnutý v cene ubytovania. Cena za relax pre dve osoby na hodinu je 8,00€.
S pozdravom Hotel Tatry

Anita H.

Dobry den,
Chcela by som sa informovat ci mate volnu izbu pre dvoch dospelych a dieta do 6 rokov v obdobi medzi 11.7. az 24.7. Na 6 dni(5noci).
Dakujem za odpoved.

Hotel Tatry***

Dobry den, v uvedenom casovom intervale mame este volnu jednu klasicku izbu s moznostou pristelky (19.7. – 24.7.). Mezonetove izby su volne v celom intervale.

Štefan Jankovíč

Dobrý deň,chcel by som sa spýtať na volnú izbu v termine 14.6 –16.6.2016.Ďakujem za odpoveď.

Hotel Tatry***

Dobrý večer,
v uvedenom termíne máme ešte voľné ubytovacie kapacity.
S pozdravom
Hotel Tatry

peter

dobry den , mate nieco volne od 06.06 do 09.06 ?

Hotel Tatry

Dobrý deň,

Áno v uvedenom termíne máme voľnú dvojlôžkovú izbu ako aj izbu typu mezonet.

S pozdravom Hotel Tatry

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore