Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Talianska pizza, rizoto alebo cestoviny + dezert pre dve osoby. Aj bezlepkové verzie!

4,5 / 5 PIZZA PAZZA (2 pobočky) Bratislava - Vrakuňa  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
ĽUBOMÍRA

Ďakujem veľmi pekne! ♥

Zlavomat.sk

Pekný deň Ľubomíra,

prajeme dobrú chuť! :)

ĽUBOMÍRA

Ďakujem veľmi pekne! ♥ Budem si to teda môcť objednať v termínoch 1.6. až 12.6. na DONÁŠKU? ???? na BIELORUSKÚ 52. ĎAKUJEM!!!♥

Pizza Pazza

Dobrý deň, áno budete si to môcť objednať v týchto termínoch na donášku na zadanü adresu.

Daniela Šulíková

Očividne máte v akciách zmätok.Treba si najskôr poriadne prečítať co sa ľudia pýtajú, pretože zbytočne je to zavadzajúce. ;-)

Pizza Pazza

Polepšíme sa :) Pekný deň.

ĽUBOMÍRA

DOSŤ NESKORO! !!! Už som Si ZAKÚPILA KUPÓNY NA PIZZU u VÁS NA ROZVOZ!!! PODĽA TOHO AKO STE MA INŠTRUOVALI!!!. ČO mám teraz s nimi robiť? ..... CHCEM ICH VYUŽIŤ 1.6. – 15. 6. – MÁM SI PRE NE PRÍSŤ K VÁM?, .,,, alebo mi ju DORUČÍTE, AKO STE MA PRED MESIACOM INFORMOVALI? … ? ĎAKUJEM !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PizzaPazza

Opakovane sa ospravedlňujeme za nesprávnu informáciu a vzhľadom na nepríjemnú situáciu ktorú sme Vám spôsobili môžete využiť voucher ako Vám najlepšie vyhovuje. Personál bude informovaný o Vašej výnimke.

Daniela Šulíková

Dobrý deň,
ak teda je akcia cielena na rozvoz prečo potom uvádzate že kupón platí len na konzumáciu v reštaurácii?

PizzaPazza

Dobrý deň,akcia https://www.zlavomat.sk/zlava/575287-pizza-rizoto-alebo-cestoviny-dezert-pre-2-osoby-aj-pre-celiatikov je cielená napriamu kozumáciu v reštaurácii.

ĽUBOMÍRA

Ďakujem veľmi pekne! ♥ :ô)

ĽUBOMÍRA

Prepáčte, tejto Vašej ODPOVEDI NEROZUMIEM. ROZVÁŽATE aj z Hron, Dudvážska 5 ?
Koľko je za rozvoz do Podunajských Biskupic, Bieloruská ulica? Ďakujem! :o)

Pizza Pazza

Bieloruskú ulicu rozvážame z Hronu bez poplatku za rozvoz.

ĽUBOMÍRA

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či si môžem pizze zobrať aj so sebou v PizzaPazza Hron, Dudvážska 5, Bratislava – Vrakuňa – bývam tam blízko. Ďakujem!

Pizza Pazza

Akcia je vyslovene cielená na podporu rozvozu. Nie je určená ani na osobný odber , ani na priamu konzumáciu v reštaurácii.

Pizza Pazza

Ospravedlňujeme sa za nesprávnu odpoveď ktorá patrila k inej akcii-pizza,rizoto alebo cestoviny + dezert pre 2 osoby platí na priamu konzumáciu v reštaurácii a osobný odber je možný.

Nat

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či si v prípade zakúpenia voucheru na bezlepkovú pizzu môžem v reštaurácii objednať jednu bezlepkovú a jednu obyčajnú pizzu. Ďakujem.

Pizza Pazza

Na kombináciu jedna bezlepková a jedna obyčajná pizza je potrebné zakúpiť si voucher na 2 bezlepkové pizze a pri objednávke nahlásiť, že máte záujm o jednu obyčajnú pizzu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore