Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Aplikácia zázračného botulotoxínu proti vráskam

4,8 / 5 Eve Clinic Bratislava Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
martina

Dobry den, prosim Vas na vrasky na krku sa picha botox alebo kyselina? Dakujem

Ave Clinic Bratislava (Esthetic Centrum)

Dobrý deň. Je tam možne aplikovať a botox , alebo kyselinu. Odporúčame najprv u nás absolvovať konzultáciu na základe, ktorej vám lekár presne povie čo bude pre vás ideálne.

Sisa

Dobry den. Berie sa cele celo ako jedna oblast alebo je celo rozdelene do viacerych oblasti?

Ave Clinic Bratislava (Esthetic Centrum)

Dobrý deň. Čelo sa berie ako jedna oblasť.

MaKo

Dobry deň, vzťahuje sa kupon aj na vrasky od nosa k peram?

Esthetic Centrum

Dobrý deň,
do tejto oblasti sa aplikuje kyselina hyalurónová.

Ivett

Dobry den chcela by som sa opytat ci je mozne objednat sa konzultaciu.. Chcela by som si dat pozriet vrazky okolo oci ale nie som si ista ci je vhodny botulotoxin alebo radsej kyselina hyaluronova. Ak by bola moznost konzultacie v com najskorsom termine bola by som Vam vdacna. Jednalo by sa vlastne o dve osoby. Chcela by som prist zo svojou sestrou. Vopred Vam dakujem za odpoved..

Esthetic Centrum

Dobrý deň.

Objednať na konzultáciu sa môžte na tel. 0902711171 alebo 0917558641. Dok­torka vám určite poradí čo bude najlepšie.

Andrea

Dobry den, mozem si dat pichnut botulotoxin aj ked som v nedavnom case absolvovala osetrenia pleti Rádiotermolifting-om?
(pri radiotermoliftingu bola ako kontraindikacia botox pichnuty v poslednom roku)

Esthetic Centrum

Dobrý deň. Ano môžte. Ale potom radiotermolifting musíte vynechať aspoň rok .

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore