Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Nezabudnuteľná jazda na LAMBORGHINI alebo FERRARI!

4,6 / 5 SportDrive.sk Bratislava - Lamač  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Alena

Dobrý deň. chcela by som sa opýtať. Priateľ bude mať 30 rokov, na narodeniny by som mu chcela kúpiť jazdu, ale do Bratislavy je to dosť daleko. Realizujú sa jazdy aj niekde inde na slovensku? A dá sa využiť tento kupón, či to platí len pre BA? Ďakujem za odpoveď, Ali.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Alena
informujte sa prosím na info@sportdrive.czalebo na tel. čísle +421 221 201 147 a určite Vám radi poskytnú túto informáciu. :)
Prajem pekný deň.

Ivana

Dobry den,chcela by som sa spytat ci je moznost robit priatelovi doprovod v aute pri zapozicani lamborghini na 30 minut.Dakujem krasne.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ivana
informujte sa prosím na info@sportdrive.czalebo na tel. čísle +421 221 201 147 a určite Vám radi poskytnú túto informáciu. :)
Prajem pekný deň.

milan

Doby den ja som kupil jazdu bratovi na 40te narodeniny a to rovno na hodinu a vobec sami to nedalo zarezervovat…Na čisle to nikto už niekolko dni nebere a raz som sa dovolal a to mi povedali že jeto plne a že ešte nevedia či budu dalšie terminy..Tak načo to predavate ked sa to neda zrealizovat????A to sa to pokušam od 09.09,2016 a dnes 16.9 už konči platnost dokedy sa to da zajednat..To som akože vyhodil peniaze do koša? a darček bol zbitočni? Možete mi prosim povedat čo mam robit?Chcel som urobit radost a nešetrit tak som objednal dvojnasobny čas a na šoferovanie a nič stoho..Prosim vas nedalo by sa to nejak aby sa jazda uskutočnila?Ked si dam na stranke rezervacii vybrat datum tak sa mi neda nič potvrdit.
Dakujem za odpoved.

SportDrive

Dobrý den pane Milane,

na našem tel. čísle 02/21201147 jsme každý všední den od 8:00 do 16:00. Všechny na všechny telefony odpovídáme, pokud jste tedy volal v naši pracovní dobu, určitě jme Vám telefon zvedli. Zážitek se dá realizovat, naše jízdy jsou však velice vytížené a čím dříve si termín rezervujete, tím větší je pravděpodobnost, že budeme mít volno v právě vámi vybraném termínu. Vždy, když termín naplníme, přidáme další den, aby si svoji jízdu každý mohl vybrat. Není tedy pravda, že se zážitek nedá realizovat. Zavolejte nám proto prosím znovu a klidně se odkažte na mě (p. Zapletal), nějaký termín Vám určitě najdeme.

S přáním pěkného dne

Zapletal

nikola

dobrý den, ja by som sa chcela opýtat akou možno rýchlostou sa da ist. dakujem

SportDrive

Dobrý den,

jízda probíhá v běžné provozu, kde je nejvyšší povolená rychlost (na dálnici) 130 km/h. Jízda nad tuto hranici je na vlastní zodpovědnost. Pokud by Vás zajímalo více, zavolejte prosím na naše tel. číslo 02/21201147, vše Vám vysvětlíme.

S přáním pěkného dne

Zapletal

Marek

Dobry den,
zmestim sa do auta, ked mam 160kg?

SportDrive

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 02/21201147, nebo na emailu info@sportdrive.cz, domluvíme se.

S přáním pěkného dne

Zapletal

Peter

robite aj video jazdy?

SportDrive

Dobrý den,

děkuji za zaslaný dotaz. Na místě si můžete přikoupit záznam z jízdy za 15 euro. Jak záznam vypadá se můžete podívat na našich stránkách http://www.sportdrive.cz/zaznam-zazitku.

S přáním pěkného dne

Utěšený

Alexandra

Dobry den, je mozne jazdit s autami aj na okruhu, pripadne na letiskovej drahe? Napr. Orechova Poton atd. Tam sa da jazdit najbezpecnejsie…

SportDrive

Dobrý den,

děkuji za zaslaný dotaz. Jízdy probíhají pouze v běžném provoze. Jízda na uzavřené komunikaci (letiště, okruh, atd.) není možná.

S přáním pěkného dne

Utěšený

Janka

Dobry den, palivo je v cene? Ak nie kolko je doplatok ? Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Janka,

palivo v cene nie je. Príplatky za palivo sú uvedené v dolnej časti ponuky nasledovne:

Variant č. 1 a č. 2: 15 €

Variant č. 3 a č. 4: 25 €

Variant č. 5: 45 €

Zuzana

Dobry den.
V ponuke pisete, ze je mozne si naplanovat vlastnu trasu. Je mozne jazdit aj po dialnici?
Dakujem za odpoved

SportDrive.cz

Dobrý den Zuzano,

ano, jízda po dálnici je možná. Naše trasa vede jak po okresních cestách, tak po dálnici.

S přáním pěkného dne

Zapletal

Martin White

Dobrý deň, zmestím sa do autá pri výške 198cm? :-)

SportDrive.cz

Dobrý den,

ano, už řídili i pánové, co měřili přes dva metry :)

S přáním pěkného dne

Zapletal

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore