Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dovolenkujte v malebnom údolí Strážovskej pahorkatiny s polpenziou alebo plnou penziou

4,2 / 5 Horský hotel Magura Stredné Slovensko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Daniel

Dobrý deň chcem sa spýtať či sa dá do hotelu dostať aj inak ako vlastným autom?
Ďakujem

Andrea Tažejová

Dobrý deň,
písala som Vám mail ohľadom voľných termínov no žiadna odpoveď zatiaľ od Vás.

Zlavomat.sk

Pekný deň Andrea,

pre urýchlenie komunikácie skúste kontaktovať hotel telefonicky +421 915 985 716

Martina

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte aj bezbariérový prístup a bezbariérovú izbu .Ďakujem.

Horský hotel Magura***

Dobry den, zial nie.

Jana Birosova

Dobry den, mate prosim volny termin od 21.07 – 23.07. pre 2dospelych a 2deti vo veku 2 a 4 na pristelke s polpenziou a vyuzitim kuponu na 2noci, aka by bola prosim vysledna suma, je mozna izba aj s balkonom ? Dakujem za odpovede

Zlavomat.sk

Pekný deň Jana, prosím, ohľadom voľných termínov a kalkulácie sa môžete informovať priamo na tel.: 046/ 54 47 319, 0915 985 716 alebo e-mailom: info@hotel-chvojnica.sk

klara zakova

Termin od 15.-17.7…velké prekvapko pro manzela. Mate volno. Zakova.dekuji

Zlavomat.sk

Pekný deň Klára,
prosím, ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo na tel.: 046/ 54 47 319, 0915 985 716 alebo e-mailom: info@hotel-chvojnica.sk

Deniska

dobrý deň chcem sa opýtať či je možné niekde poblízku opekať alebo grilovať ? Dakujem

Adriana Vlkovičová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte voľný termín od 17.7. do 19.7. Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem, ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli e-mailom na info@hotel-chvojnica.sk alebo telefonicky +421 915 985 716

Horský hotel Magura***

Dobrý deň pani Vlkovičová,
v termíne 17. – 19. júla máme ešte voľne ubytovacie kapacity. Stačí nám poslať rezerváciu so zakúpeným zľavovým kupónom na e-mail info@hotel-chvojnica.sk



Kristína

Dobrý večer, chcem sa spýtať, či mate volny termín 23–26.7.2016, pisala som aj mail, ale nedostala som spätnú odpoved. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Kristína,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli e-mailom na info@hotel-chvojnica.sk alebo telefonicky +421 915 985 716

Horský hotel Magura***

Dobrý deň pani Kristína, v termíne 23. – 26. júla máme ešte voľne ubytovacie kapacity. Stačí nám poslať rezerváciu so zakúpeným zľavovým kupónom na e-mail info@hotel-chvojnica.sk

martina

Dobry den,dieta do 3 rokov ma u vas ubytovanie zdarma?

Zlavomat.sk

Pekný deň Martina,

áno, deti do 3 rokov majú pobyt bez nároku na lôžko zdarma.

Michaela

Dobry den,chcem sa spytat kde je detske ihrisko,nieje na fotografii. A ci sa da poziciat detska postielka. Dakujem

Horský hotel Magura***

Dobrý deň pani Michaela,
momentálne pracujem na príprave nového ihriska. Detskú postieľku je samozrejme možné požičať zadarmo.

Viliam Jakubík

Dobry den chcem sa opytat ci mate volny termin od 21.7 do 24.7

Zlavomat.sk

Pekný deň Viliam,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli e-mailom na info@hotel-chvojnica.sk alebo telefonicky +421 915 985 716

Horský hotel Magura***

Dobrý deň pán Viliam, v termíne 21. – 24. júla máme ešte voľne ubytovacie kapacity. Stačí nám poslať rezerváciu so zakúpeným zľavovým kupónom na e-mail info@hotel-chvojnica.sk

Daniel

Dobry den chcem sa spytat ci by sme mohli prist na pobyt na motorke a ci by ju bolo mozne uschovat v suterene alebo nikde podobne. Idealne nikde na bzpecnom mieste.
Dakujem

Horský hotel Magura***

Dobrý deň pán Daniel,
samozrejme vieme Vám zabezpečiť uschovanie motorky. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na e-mail info@hotel-chvojnica.sk

Erika Michačova

Dobry den ja by som chcela kupit tento pobyt pre mladomaželov ,mala by to byt svadobna cesta je možne zariadit im romanticky vyzdobenu izbu???termin tak cca 11–12–13–14 .august ak by bolo možne .dakujem erika

Horský hotel Magura***

Dobrý deň pani Michačova,

áno je možné takáto zariadenie izby. Bohužiaľ v termíne 11.-14. august 2016 sme obsadený.

Zuzka Karamanova

Dobry den, aky je doplatok za 4-rocne dieta na pristelke (ubyt.+strava)

dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Zuzka, deti od 3 do 15 rokov ubytovanie na prístelke – 8 € / noc. Polpenzia – 6 € / noc.
Obed – dieťa do 15 rokov – 4,75 €.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore