Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

PANORAMA RESORT**** na Štrbskom Plese + 2 deti do 15 rokov ubytovanie zdarma!

4,6 / 5 HOTEL PANORAMA RESORT **** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lucia

dobrý den, ked chcem kupit pobyt ako darček, da sa dátum pobytu dojednat neskor ?

HOTEL PANORAMA RESORT ****

DObrý deň prajem

Pobyt musí byť zrealizovaný do dátumu ukončenia platnosti kupónu , teda do 20.12.2016.

S pozdravom
Jarošová Janka

Miroslav

Dobry den mate volny termin od 9.12 do 11.12 pre 2osoby ,2dni 3noci s polpenziou?

HOTEL PANORAMA RESORT ****

DObrý deň prajem

Termín 9.12.-11.12.2016 je už vypredaný. Voľné termíny sú ešte počas pracovného týždňa.
Ohľadom voľných termínov sa informujte priamo na adrese recepcia@hotelpanorama.sk.

S pozdravom

Jarošová Janka

Ata

Dobry,chcela by som sa opitat na 2dospely a 2deticky jedna ma zachvilku5rokov a druha 6rokov ako to funguje?ked kupim cez zlavomat deti maju zdarma?
Mate este volne terminy a vikendy?

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

Pre dve dospelé osoby platí cena uvedená na kupóne. Doplatok pre deti je 15,00€/deň/dieťa. Ohľadom dostupnosti voľných termínov sa prosím informujte na adrese recepcia@hotelpanorama.sk

S pozdravom
Jarošová Janka

Katarína Blažejová

Dobry den, ja mam otazocku. Sme 2 dospelí a 3 deti, 7 rocne, 5 rocne a 2 mesacne. Ako sa uctuju to tretie dieta?

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

Dvojmesačné dieťa , pokiaľ je na spoločnom lôžku s rodičmi je zdarma , v prípade, ak máte záujem o detskú postieľku , poplatok je 5,00€/deň. Pre dve staršie deti platí cena 15,00€/deň/dieťa.

S pozdravom
Jarošová Janka

Katarina

Dobry vecer. Chcela by som sa spytat ci je v cene aj polpenzia pre deti..je mozne prikupit pristelku pre dalsie 7 rocne dieta? Dakujem

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

V cene 15,00€/deň/dieťa je zahrnutá polpenzia . Prístelku je možné si dokúpiť. Prosím, kontaktuje s Vašou konkrétnou požiadavkou recepciu hotela na adrese recepcia@hotelpanorama.sk a tí Vám prepočítajú celý pobyt.
S pozdravom
Jarošová Janka

peter

Dobry den, chcel by som sa opytat, ci mate volne studio pre 2 osoby v termine 16.-19.12. 2016? Dakujem.

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem
Áno, v požadovanom termíne máme ešte voľné ubytovanie v štúdiu.

S pozdravom
Jarošová Janka

Jana Bosá

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci mate volné na túto zľavu pre 2 osoby v termine 02–03. 11. 2016

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

Áno, v požadovanom termíne máme ešte voľné ubytovanie.

S pozdravom
Jarošová Janka

Lukas

Dobry den,
chcel by som sa opytat, ci mate volny apartmant pre 2 osoby v termine 17.-20.11. 2016? Dakujem.

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

žiaľ požadovaný termín je už vypredaný. Najbližší voľný termín je od 19.11.2016.

S pozdravom
Jarošová Janka

Anina

Dobrý deň, už som Vám písala pred dvoma dňami a pýtala som sa ako sa dá využiť kupón na túto zľavu, ak by sme boli tri dospelé osoby v jednom apartmáne?. Aké doplatky by boli?

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

Na Vašu otázku bolo včera odpovedané . Požadovaný termín je voľný a so svojou požiadavkou o rezerváciu je potrebné sa obrátiť priamo na recepciu /recepcia@hotel­panorama.sk/ a zaslať číslo kupónu. Výška príplatku za apartmán štandard je uvedená na kupóne /20,00€/deň/. Cena pobytu tretej dospelej osoby bude účtovaná podľa platného pultového cenníka = 34,00€ ubytovanie s polpenziou /deň.

S pozdravom
Jarošová Janka

Anina

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte voľný apartmán pre tri dospelé osoby od 8.12. do 10.12.2016 a ako by sa to dalo spraviť s použitím voucheru na túto zľavu?

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

V termíne 8.12.-10.12.2016 máme voľné apartmány. Požiadavku o rezerváciu je potrebné zaslať na adresu recepcia@hotelpanorama.sk a zároveň je potrebné zaslať číslo kupónu.
S pozdravom
Jarošová Janka

Miso

Dobrý deň. Máte ešte voľné od 31.10 do 2.11. na dve noci pre dve osoby.
Ďakujem za odpoveď

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

Áno v termíne od 31.10.-2.11.2016 máme voľné aj štúdia aj apartmány.

S pozdravom

Jarošová Janka

majka

Dobrý večer,
máte, prosím voľné 2 štúdiá (4 dospelé osoby) v termíne 1. – 3. decembra?

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

V termíne od 1.-3.12.2016 máme voľné ešte aj štúdia.
S pozdravom

Jarošová Janka

jano

Dobrý deň,
ak by sme zvolili ubytovanie v apartmáne (4 osoby), za akých podmienok by tie dve (dospelé) osoby mali polpenziu?
Ďakujem.

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem
Prvá možnosť – zakúpenie dvoch kupónov a rezervovať si dve samostatné štúdia alebo dva apartmány
Druhá možnosť – podľa platného pultového cenníka uhradiť prístelku pre dospelú osobu na recepcii hotela spolu s príplatkom za apartmán. V cene prístelky je zahrnutá aj polpenzia.

S pozdravom
Jarošová Janka

Eva

Dobry den,prosim vas mate aj na izbach detsku postielku,nakolko mame 1.5rocne dieta? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Eva

Pre viac informácii prosím kontaktujte poskytovateľa služby mailom alebo telefonicky na recepcia@hotelpanorama.sk +421 524 263 3­11 kde Vám radi odpovedia na Vaše otázky.

Prajem pekný deň :)

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem
Detskú postieľku dávame na izby na požiadanie klienta. Ak si ju želáte je potrebné to uviezť do e-mailu pri požiadavke o rezerváciu . Cena detskej postieľky je 5,00€/deň

S pozdravom
Jarošová Janka

Petra

Dobrý deň,
prosím Vás máte ešte voľný termín 21.10–23.10. 2016 pre manželský pár.
Zároveň sa chcem opýtať-sú fajčiari. (?)Má každá izba balkón?
Ďakujem vopred za odpoveď.

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

V požadovanom termíne máme voľné už iba apartmány štandard. Náš hotel je nefajčiarsky a apartmány, ktoré sú v požadovanom termíne voľné sú bez balkóna.
S pozdravom

Janka Jarošová

Andrea

Dobry den, mate volne ubytovanie v termine 17.11.-20.11.2016 – pre 2 dospelych a 2 deti (8 a 10 r.)?
Dakujem.
 Andrea

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

áno v termíne 17.11.-20.11.2016 máme ešte voľné kapacity. Pre väčšie pohodlie odporúčam pobyt v apartmáne štandard.
Janka Jarošová

S pozdravom

Gabriela Valášková

Dobrý deň, keď píšete + 2 deti do 15 rokov ubytovanie zdarma! to znamená že keď sme dvaja dospelý a dve deti platí cena voucheru tak ako ho vidím, či sú potom ešte niake ďalšie príplatky? A keby som chcela mimo zlavomatu dokúpiť ešte jednu dospelú osobu bude to problém? Spolu sme piati. Termín 17.12 – 19.12 je volný?
Viem veľa otázok mám :)

Ďakujem

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem
áno je pravdou, že dve deti vo veku od 5 – 15 rokov majú ubytovanie zdarma, ale stravu je potrebné platiť. Táto informácia je uverejnená v našej ponuke.

Ďalšie informácie

Rezervácia: vopred (odporúča sa ihneď po zakúpení kupónu) e-mailom na recepcia@hotelpanorama.sk. Pri rezervácii uveďte číslo kupónu.
Wifi: áno bezplatné.
Parkovanie: áno v garáži bezplatné.

Deti

Do 4,99 rokov zadarmo s polpenziou bez nároku na lôžko.
2 deti od 5 do 15 rokov ubytovanie na prístelke zadarmo, doplatok za stravu 15€ / noc.

Príplatky

Miestna daň 1 €/osoba/noc (osoby od 15 rokov)
Pobyt s domácim miláčikom nie je možný
Príplatok za Apartmán Standard 20 €/noc
Príplatok za Apartmán Lux 30 €/noc
Max. obsadenie je pre štúdia 2+1 a pre apartmány 2+2 osoby

Storno podmienky

Zrušenie alebo zmena rezervácie sú možné najneskôr 7 dni vopred. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá.

Dokúpenie si pobytu pre ďalšiu dospelú osobu je možné. V tomto prípade platí cenníková cena .

Termín 17.12.-19.12.2016 je zatiaľ ešte voľný.

S pozdravom

Janka Jarošová

Agata

Dobry deň,mate voľný termín od 17.10 na pobyt cez zľavomat na 3 dni pre dve osoby a o ake izby ide.Ďakuejm

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem
Termín od 17.10. – 20.10.2016 je ešte voľný. Ponúkame Vám štúdio alebo apartmán štandard /za príplatok /.
Ohľadom rezervácie , prosím kontaktujte recepciu.

Prajem pekný deň

Janka Jarošová

zuzana

dobry denm
mozem vediet pre ake apartmany plati ponuka zo zlavomatu? jedna sa o apartmany kde je oddelena spalna s dennou castou?kedze by sme chceli ist aj s 2 malymi detmi (18–20.11.2016)
dakujem

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň,
všetky apartmány majú spálňovú časť a obývaciu časť /dve miestnosti/.

S pozdravom

Janka Jarošová

Martina

Dobry den,chcem sa opytat,ci mate este volny termin pre 2 dospelych a 1 dieta (pobyt na 3 noci ), s dnom nastupu 20.10.2016.dakujem za odpoved.

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

Nástup na pobyt 20.10.2016 je možný. Voľné máme však už iba apartmány štandard /s príplatkom 20,00€ za noc/.

S pozdravom

Janka Jarošová

Blanka

Dobrý deň.
Chcela by som sa opýtať dá sa u Vás rezervovať ubytovanie zakúpené cez zľavomat aj cez víkend? Chcela by som zakúpiť si u pobyt a dať ho ako darček,len je nutnosť víkendu .Ďakujem za skorú odpoveď

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

Pobyt je možné realizovať aj cez víkend. Dávam do pozornosti, že októbrový víkend 14.-16.10. je už plne obsadený. Počas ostatných októbrových víkendov máme k dispozícii už iba apartmány štandard /príplatok/ . Počas víkendu 28.10.-30.10. nie je možné uplatniť si kupón na dve noci, ale kupón na tri noci. V každom prípade je nutné si overiť dostupnosť na recepcii hotela.
Pobyt je možné darovať . Z portálu Vám príde na Vašu mailadresu kupón a pred vytlačením si môžete zadať do textu blahoželanie atď…

S pozdravom

Janka Jarošová

Ing. Petra Turancová

Dobrý deň,

chcela by som sa Vás spýtať na možnosť bezlepkovej stravy, nakoľko ja aj 5-ročný syn sme celiatici.

Ďakujem za odpoveď.
Petra T.

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

Áno, u nás je možnosť bezlepkovej stravy. Pri komunikácii s recepciou je potrebné zahlásiť túto požiadavku na stravu.

S pozdravom

Jarošová Janka

iveta.antusová@gmail.com

Dobrý deň, prosím Vás máte niečo voľné v termíne od 14.10. –16.10.2016 pre kolektív cca 15 ľudí?

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

v požadovanom termíne nemáme už voľnú kapacitu pre ubytovanie 15 osôb.

S pozdravom

Jarošová Janka

Tomkova Olga

Prajem pekný deň, chcem sa informovať, či v termíne 28.10–1.11. je niečo voľné. Ďakujem.

HOTEL PANORAMA RESORT ****

DObrý deň prajem
v požadovanom termíne máme voľné už iba apartmány štandard ( s príplatkom 20,00€/deň)
S pozdravom

Jarošová Janka

Peter

Dobry den chcem sa spytat ci je volny termin na pobyt pre 2 dospele a 2 deti 11 a 8 od 12 do 16.10 na 2 noci a 3 dni a o ake ubytovanie by sa jednalo dakujem pekne.☺

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

V požadovanom termíne máme voľné už iba apartmány štandard /s príplatkom 20,00€/deň/

S pozdravom
Jarošová Janka

Renata Némethová

Dobrý večer,rada by som sa informovala o voľnom ubytovaní pre 2 osoby / v dňoch 15. – 18. 9. 2016 vopred ďakujem Némethová

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

v požadovanom termíne žiaľ už nemáme voľné žiadne izby. Najbližší voľný termín je od 17.9.-20.9.2016 – pobyt v apartmáne štandard /s príplatkom/.

S pozdravom
Jarošová Janka

Daniela

Dobry den prajem chcem sa opytat ci mate este volny termin v case od 25. – 27. 10 pre 2 osoby. A este ci je u vas mozne objednat si masaz. Dakujem

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

termín 25.10.-27.10.2016 je ešte voľný. Masáže si môžete objednať pri príchode na recepcii hotela.

S pozdravom
Jarošová Janka

Petra

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či máte voľné kapacity v týždni od 17.10., prípadne v týždni od 24.10. Mala by som záujem o pobyt vo variante 3 noci pre dve osoby. Za odpoveď vopred ďakujem.

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

oba termíny sú ešte voľné

S pozdravom

Jarošová Janka

Ľubica

Dobrý deň. Bol by volny termin 28–30.10? Pre rodinu 2+2deti (3roky, 3mesiace),je možné aj detská postielka?A vedeli by ste mi povedať aj celkovú cena? Dakujem

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

Áno, v požadovanom termíne máme voľné kapacity. Pre väčšie pohodlie Vám odporúčam pobyt v apartmáne štandard. V tomto prípade výška príplatku za apartmán je 40,00€/pobyt , 3-ročné dieťa na spoločnom lôžku je zdarma a bábätko v postieľke by bolo za 10,00€/pobyt. Spolu by ste uhradili 50,00€ + kupón.
Ak by ste uprednostnili pobyt v štúdiu, doplatok by bol iba za detskú postieľku 10,00€/pobyt + kupón.

S pozdravom
Jarošová Janka

Dominika

Dobrý deň, boli sme s priateľom na dovolenke u vás a na raňajky ste mávali skvelé müsli. Chcela by som sa spýtať, kde by som ich vedela zohnať, poprípade značku.. boli tam cereálie a 3druhy čokolády. Ďakujem za odpoveď.

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

Musli BONAVITA zakupujeme v obchodnej sieti METRO.

S pozdravom
Jarošová Janka

Ada

Dobry vecer! Ma vas hotel aj wellnes? Napr.nejaky vyhrievany bazen, atd?

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem, áno v hoteli máme wellness, sú tam 3 druhy sáun /fínska, parná a infra/ ľadová sprcha, oddychová časť. Bazén ani iná vodná atrakcia u nás nie sú.

S pozdravom
Jarošová Janka

Blanka

Dobry den,bol by volny termin 21–23.10? Pre rodinu 2+2deti (6,10) a cena? Dakujem

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

V termíne 21.-23.10.2016 máme ešte voľné kapacity. Pre Vaše pohodlie Vám odporúčam pobyt v apartmáne štandard za príplatok 20,00€/deň. Doplatok za deti je 2 × 15,00€ x 3 dni = 90,00€. Úhrady na recepcii celkom by boli 150,00€. V prípade záujmu Vám radi urobíme rezerváciu.

S pozdravom

Jarošová Janka

Ondrej

Dobrý deň prejem. Chcel by som Vás poprosiť o info či je voľný termín 14. až 16. október? Vopred Ďakujem.

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem

v termíne 14.10.-16.10.2016 máme voľné už iba apartmány štandard a apartmány de luxe.
S pozdravom

Jarošová Janka

Daniela

Dobry den, ste dog friendly hotel?

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň prajem, náš hotel neumožňuje pobyt so zvieraťom

Michaela

Dobrý deň.Chcem sa spýtať,či v tom štúdiu sú oddelene postele,alebo manželská?Potre­bovala by som izbu s dvoma oddelenými posteľami.Ďakujem.

HOTEL PANORAMA RESORT ****

V niektorých štúdiách i apartmánoch je možnosť oddelenia postelí. Túto požiadavku je potrebné uviezť pri komunikácii s recepciou.

miroslav

Dobry den,
termin od 18.7 na dve noci pre dve osoby … Nemate nieco volne? Dakujem za odpoved

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň, žiaľ všetky letné termíny sú už vypredané.

Martina

Dobrý den, máte volný pokoj pro 2 dospělé v termínu 10–14.8.? Děkuji

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň,
Vašu požiadavku adresujte priamo na recepciu hotela.
E-mail: recepcia@hotelpanorama.sk

Adriana Zelenská

Dobrý deň.
Máte ešte voľné izby pre 2 dosp.+2 deti na 7 dní v termíne od 1.do 14.8.2016 ?
Deti majú 12 a 14 rokov.
Ďakujem.

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň,
Vašu požiadavku adresujte priamo na recepciu, dostanete promptnú odpoveď.
E-mail: recepcia@hotelpanorama.sk

Ivana Kviatkova

Dobry den,

Je potrebne zaplatit celu sumu vopred? Nie je mozna forma zalohy? Nakolko sme 3 rodiny s malymi detmi. Dalej ja chcem zaplatit formou cez Benefitplus. Aky mam zvolit postup? Dakujem pekne

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň,
prosím, kontaktujte našu vedúcu recepcie na e-mailovej adrese: prevadzka@hotelpanorama.sk. Vaše otázky budú spoľahlivo zodpovedané.

jana

Dobry den, je mozne spajat kupony pre predlzenie pobytu? Vdaka.

HOTEL PANORAMA RESORT ****

Dobrý deň, áno, kupóny je možné spojiť na predlženie pobytu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore