Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zdravé nápoje s mixérom Smoothie maker od Bestronu

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Zuzana Gerbošová

Resp. má v technickej špecifikácii uvedenú funkciu drvenie ľadu?
Ďakujem.

Panvickyanoze.cz

Dobrý den,

k drcení ledu tento mixér špíše nedoporučujeme vzhledem k nižšímu výkonu. Můžeme Vám však nabídnout výkonnější varianty mixérů, stačí nás kontaktovat. Děkujeme za dotaz.

Zuzana

Dobrý deň,
je možné použiť tento smoothie maker aj na výrobu ľadovej ovocnej drte?
Môžem doňho vkladať mrazené ovocie?

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Panvickyanoze.cz

Dobrý den,

k drcení ledu tento mixér špíše nedoporučujeme vzhledem k nižšímu výkonu. Můžeme Vám však nabídnout výkonnější varianty mixérů, stačí nás kontaktovat. Děkujeme za dotaz.

Viera Mladšíková

Dobrý deň
Chcem sa opýtať či dostať náhradnú fľašu na mixer smoothie a koľko by stála. Ďakujem

Panvickyanoze.cz

Dobrý den,

pošlete nám prosím žádost ke zpracování na email info@panvickyanoze.cz. Myslím, že máme ještě nějaké náhradní nádoby skladem.

Katarína Janurová

Dobrý deň,
bolo by možné zmeniť farbu mixéru na zelený v objednávke 23651719 a kedy bude zasielaná…

Panvickyanoze.cz

Dobrý den,
můžete nám na info@panvickyanoze.cz zaslat číslo objednávky? Všechny nevyřízené objednávky Smoothie makerů budeme expedovat z našeho skladu koncem tohoto pracovního týdne (9–10.6.2016). Děkujeme a omlouváme se za zdržení v dodání tohoto skvělého produktu :-)

harvanova zlatica

Dobrý deň, dňa 26.mája 2016 som uhradila sumu 21,79 eur za mixer Smoothie maker od Bestronu a mal mi byť doručený 7.6.2016. Doteraz som nedostala žiadnu správu o doručení a na uvedené tel.č. sa nedá dovolať. Chcela by som Vás poprosiť, či nie je možné dodať mixér v zelenej farbe, lebo keď som ho objednávala zelený už bol vypredaný.

Panvickyanoze.cz

Dobrý den,
můžete nám na info@panvickyanoze.cz zaslat číslo objednávky? Všechny nevyřízené objednávky Smoothie makerů budeme expedovat z našeho skladu koncem tohoto pracovního týdne (9–10.6.2016).
Děkujeme a omlouváme se za zdržení v dodání tohoto skvělého produktu :-)

Beba

Dobrý deň. Už včera som mala dostať tovar a nič sa nedeje. Na internete som pozerala stav objednávky a bola IBA prijatá, žiadne vybavovanie, žiadna odozva.

Panvickyanoze.cz

Dobrý den,

můžete nám na info@panvickyanoze.cz zaslat číslo objednávky? Všechny nevyřízené objednávky Smoothie makerů budeme expedovat z našeho skladu koncem tohoto pracovního týdne (9–10.6.2016).

Děkujeme a omlouváme se za zdržení v dodání tohoto skvělého produktu :-)

Radka Jánošíková

dobry den, dnes mi predpokladane mala prist zasielka ale nic sa nedeje a uz je to 9 dni od zaplatenia tak sa chcem len opytat ci je vsetko v poriadku. dakujem

Panvickyanoze.cz

Dobrý den,
napište nám prosím tento dotaz na info@panvickyanoze.cz spolu s číslem objednávky. Děkujeme

Vera Polak

Kde je mozny odber v Kosiciach? Je uz v zelenom prevedeni?

Panvickyanoze.cz

Dobrý den,

zde je seznam výdejních míst Zásilkovny – http://www.zasilkovna.cz/seznam-vydejnich-mist/. Ano v zelené barvě bude nabídka mixérů opět spuštěna.

Eva

Dobry den, budu este v ponuke aj mixery v zelenej farbe? Do konca akcie su 3 dni. Dakujem

Panvickyanoze.cz

Dobrý den,

ano. Akce se bude opakovat i se zelenými mixéry. Děkujeme za Váš zájem.

Petra

Dobrý deň, záruka je dva roky? a ako je to s reklamáciou?

www.panvickyanoze.cz

Dobrý den,

ano, záruka je dva roky. V případě reklamace se vše řeší urgentně v sídle našeho skladu ve Zlíně (ČR).

Děkujeme za dotaz

claudia

dobry den rada by som sa spytala ci tento smothie mixer robi aj ladovu drt? dakujem

www.panvickyanoze.cz

Dobrý den,

do některých receptů výrobce led doporučuje, takže led ano. Nicméně určitě v menším množství.

Děkujeme za dotaz

Lenka

A neda sa prosim vas zo skladu skor potrebujem ho do 4.juna k narodeninam­.prosim vas
Dakujem krasne

www.panvickyanoze.cz

Dobrý den,

příští týden by to již mělo být opět v nabídce – i zelené lahve. Takže by se to mělo stihnout.

Lenka

Dobry tak mam zaujem o ten zeleny neda sa kliknut vraj vypredany
Dakujem

www.panvickyanoze.cz

Dobrý den,

ano, momentálně je vyprodaný. Prosím, o strpení – akce se zelenými se bude obnovovat (počítáme, že do 14 dní).

Děkujeme

Lenka

Dobry den chcekaby som sa informovat ci nieje mozne objednat mixer smotie v zekenej velmi by somho potrebovals pre manzela k narodeninam dakujem

www.panvickyanoze.cz

Dobrý den,

mixér je v červené a zelené barvě. Takže, ano – lze.

Inga Kovalčíková

Dobry den. Na zaklade vasho odporucania som kontaktovala zakaznicku podporu ohladne objednania nahradnej nadoby k mixeru. Vzhladom k tomu,ze mi plynie cas na uplatnenie kreditov ohladne objednavky, dakujem za skoru odpoved.

www.panvickyanoze.cz

Dobrý den,

email již evidujeme. Jakmile se dostaneme k vyřízení, budeme Vás kontaktovat.

Inga Kovalčíková

Dobry den, chcela by som si objednat vas mixer, ale sucasne s nim aj nahradnu nadobu. Akym sposobom by sa dal nakup zrealizovat?

www.panvickyanoze.cz

Dobrý den,

bohužel náhradní nádoba lze objednat pouze po dohodě zvláště. Pokud o ní máte zájem, kontaktujte naši zákaznickou podporu na emailu info@panvickyanoze.cz. Děkujeme

Katarína Hrkeľová

Dobrý deň. Dá sa dokúpiť samostatne len srobovacia nádoba. Manžel mi ju dal do umývačky riadu a už je nepouzitelna. Bola by som veľmi rada s výrobkom som bola veľmi spokojná. Ďakujem

www.panvickyanoze.cz

Dobrý den,

napiště nám na email info@panvickyanoze.cz a domluvíme se.

Hezký den

Inga Kovalčíková

Kolko otacok za minutu ma uvedeny mixer?

www.panvickyanoze.cz

Dobrý den,
otáčky: 20234–24325RPM
Děkujeme za Váš dotaz.

Zuzana

Dobrý deň, dnes som si bola vybrať smothie mixér Bestron a možnože nie som dostatočne technicky zdatná, ale neviem ho zložiť, pretože nechápem, ako mám naň pripojiť mixovaciu nádobu s ovocím na ktorej je na vrchu šrobovací uzáver cez ktorý sa nápoj pije a spodok nádoby je pevný. Ako mám teda nasadiť nádobu s pevným spodkom na mixovacie nože?

www.panvickyanoze.cz

Dobrý den,
vezmete nádobu → dáte do ni ovoce ->vezmete šroubovací uzávěr s noži, který utáhnete na nádobu a tím ji i utěsníte → celé to otočíte a zatáhnete do mixéru. Pozor, všude je opačný závit.
Snad to pomůže :-)

Markéta Martinisko

Super, děkuji a jak mám tedy postupovat dále? Když chci využít zásilkovnu v Ostravě (konkrétně tady … http://www.zasilkovna.cz/pobocky/ostrava-belsky-les-bohumira-cetyny
Při platbě na Zlavomatu nelze zadat Ostrava.
Děkuji :-)

Zlavomat.sk

Dobrý deň Markéta,

bohužiaľ vybrať si môžete iba zo zásielkovní, ktoré máte k dispozícií pri objednávke, preto si prosím zvoľte najbližšie odberné miesto. Ďakujeme za pochopenie.

Markéta Martinisko

To vím … proto se ptám, jestli je možné tyto kredity využít na slovenském Zlavomate na Vaši akci. Pokud to nejde nějak udělat, tak se podívám po jiné akci a Smoothie si u Vás nekoupím.

Zlavomat.sk

Pekný deň Markéta,

samozrejme, Vaše kredity môžete využiť na nákup tohto mixéra :)

Markéta

Děkuji za odpověď, ale já mám na slovenském zlavomatu nějaké kredity, které potřebuji vyčerpat (v českém nikoliv), tak bych chtěla mixér Smoothie koupit přes slovenský portál … šlo by to prosím nějak udělat? Nebo se mám podívat po jiné akci? :-)
Děkuji Markéta

Zlavomat.sk

Pekný deň Markéta,

žiaľ, kredity na slovenskom Zľavomate nie sú platné na českom Slevomate.

Markéta

Dobrý den, je možné převzít zboží i v Zásilkovně v Ostravě? Děkuji Markéta

www.panvickyanoze.cz

Dobrý den,

pokud chcete zboží do ČR, zakupte jej na českém Slevomatu, kde je nyní akce také aktivní.

Děkujeme za Váš zájem.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore