Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Letný wellness pobyt pre dvoch na 3–4 dni v Hoteli Vinnay*** na Vinianskom jazere

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Hotel Vinnay*** Zemplín (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Petra

Dobrý deň, chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o informáciu, či v dnoch od 27.8.-29.8. máte voľnú izbu. Za odpoveď vopred ďakujem, pekný deň.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, bohužiaľ vo Vami zadanom termíne sme plne obsadení. Voľný termín by bol od 28.8.2016 do 30.8.2016 , ale len Apartmán Classic s doplatkom 10€/noc/izba. Prípadne Dvojlôžkovú izbu Classic na ktorú sa kupón vzťahuje by sme mali dostupnú od 30 .08.2016. Ak máte záujem o rezerváciu pobytu v našom hoteli kontaktujte nás prosím na emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk .Ďakujeme. Pekný deň želáme. S pozdravom Hotel Vinnay***

Anna

Dobrý deň mate volny termin cez tyzden 24.-26. 08 pre dve osoby?

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, vo Vami zadanom termíne máme poslednú dostupnú izbu. Ak si prajete vytvoriť rezerváciu prosím kontaktujte nás na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk . Ďakujeme. S pozdravom a prianím pekného dňa Hotel Vinnay ***

Greifová

Dobrý deň, mala by som zaujem o štvordnový zajazd resp. 3 noci, chcela by som ho uplatniť cez týždeň od 28.8–4.9.2016.Máte vtedy voľné ? Dakujem Greifová

Hotel Vinnay***

Dobrý deň pani Greifová, vo Vami zadanom týždni by sme mali voľné od 30.8.2016 do 02.09.2016, prípadne od 31.08.2016 do 03.09.2016. Ak máte záujem o rezerváciu pobytu v našom hoteli kontaktujte nás prosím na emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk .Ďakujeme. Pekný deň želáme

Anna Timurová

Mate volnu izbu pre 2 dospele osoby a 1 dieta (17) v termine 26. – 29.8.2016?

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, prosím, informujte sa priamo na recepcii telefonicky, alebo e-mailom.

Krajčír Jaroslav

Dobry vecer,

poprosim o info, ci mate volnu izbu pre 2 dospele osoby a dieta 7 rokov v termine 7.8. – 9.8. 2016 v cene 168 cez zlavomat. Dakujem S pozdravom Krajčír

Hotel Vinnay***

Dobrý deň,
prosím, informujte sa priamo na recepcii telefonicky, alebo e-mailom.

Lubomir

Dobrý večer,chcel by som sa spýtať,či raňajky a večere sú výberom z menu alebo formou bufetových stolov?
Ďakujem.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň,
Raňajky sú u nás formou bufetových stolov a večere si vyberáte z pripraveného me­nu.

Zuzana

Pekny deň chcem sa opýtať dieťa ktoré má 3 roky ako ti je so stravou? Aká by bola cena?

Hotel Vinnay***

Dobrý deň,
Deti do 5 rokov, ktoré sú bez nároku na lôžko a stravu, majú pobyt u nás zdarma. Ak by ste im chceli doplatiť stravu, tak za polovičnú porciu za raňajky sa platí 4,90 € a za večeru 6,00 €.

Peter I.

Dobrý deň,

na Vašej stránke http://hotelvinnay.sk/pobyty-leto je každý z uvedených pobytov len o jedno jediné euro drahší. Alebo mi niečo uniklo, prečo je Vaša ponuka na portály zlamovat.sk, kde sú ponuky naozaj výhodnejšie oproti bežnej cene a Vy ponúkate zľavu 1 euro ?

Za odpoveď Vám vopred ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.

S pozdravom
Peter I.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň pán Peter,

pobyt je balíček služieb za výhodnejšiu cenu, než je bežná cena ubytovania. Hotel ponúka nielen klasické ubytovanie, ale aj balíčky, teda pobyty za zvýhodnenú cenu.

Lukas

Dobrý deň chcem sa pýtať či je možny aj wellness pre jednu osobu . Ak áno aká by bola cena?

Hotel Vinnay***

Dobrý deň,

prosím, informujte sa priamo na recepcii telefonicky, alebo e-mailom.

Peter

Dobrý deň,

mám záujem o pobyt a chcem sa opýtať, koľko by bol doplatok za apartmán premiu (resp. klasik) a dieťa vo veku 6 rokov, a či si môžem pobyt predĺžiť spojením voucherov.

Ďakujem za odpoveď, prajem pekný deň.

Recepcia

Dobrý deň,
doplatok za apartmán classic je 10 €/noc/izba, apartmán premium 15 €/noc/izba. Doplatok za dieťa vo veku 6 rokov je 17 €/noc. V cene je polovičná porcia, vstup na hotelovú pláž a do detského bazénika, prístelok. Pobyty je možné spojiť kúpou viacerých voucherov.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore