Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dentálna hygiena a bielenie zubov

3,8 / 5 Zubná ambulancia SUNDENT Prešov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Lucia

Dobrý deň,

dentálnu hygienu vykonáva dentálna hygienička alebo stomatológ?

Ďakujem za odpoveď.

Zubná ambulancia SUNDENT

Dobry den.
Dentalnu hygienu vykonava u nas dentalna hygienicka.
Pekny den.

Maria

Dobry den kolko u vas stoji dentalna hygiena u malych deti

Zubná ambulancia SUNDENT

Dobry den.
Cennik mame uvedeny na recepcii. Vsetky informacie Vam poskytneme na uvedenom telefonnom cisle. Pekny den prajeme.

Pet

Mám ešte otázku, keď chcem LEN bielenie zubov a nechcem pred tým žiadne ošetrenia ani dentalnu hygienu ako uvádzate v popise, nemal by to byť žiadny problém, či?

Sundent dental care

Je vsak potrebna konzultacia pred samotnym bielenim. Zavolajte nam a objednajte sa. Pekny vecer prajeme.

Katka

Dobrý deň, mala by som záujem o dentálnu hygienu, je nutné pred tým u Vás absolvovať ošetrenie ? ďakujem

Adriana Dohnanska

Dobry den. Staci sa objednat na uvedenom telefonom cisle na dentalnu hygienu. Pokial mate zaujem o ine osetrenie, staci nam povedat a objednat sa. Dakujeme.

Ann

Dobry den, nekazia sa od toho zuby? citala som vselijake nazory… ja mam zuby celkom zdrave, chcela by som si ich vybielit ale nie za cenu, ze sa mi narusi sklovina a pokazim si zuby… je to naozaj tak, ze maju zuby po bieleni tendenciu viac sa kazit? a da sa odtien nejako regulovat aby sa ta bielost „neprepiskla“?

Adriana Dohnanska

Dobry den. Bielenim sa nekazia zuby. Po bieleni je zvysena citlivost na termicke vnemy, individualne vsak u kazdeho pacienta.
Odtien vybielenia sa pohybuje od 3–6 skala vybielenia. Zalezi vsak od hygienickych navykov, stravy. Avsak pritomne vyplne lampa nevybieli.
Pekny den prajeme.

Pete

Ahoj,ako prebieha bielenie zubov? Akou technológiou, ako dlho trvá? Je na spôsob peroxidu alebo svetla? Aký je účinok bielenia?
Ďakujem

Adriana Dohnanska

Dobry den. Ide o profesionalne ambulantne bielenie Led lampou PHILIPS WHITESPEED ZOOM. Svetlo led lampy sposobi aktivaciu gelu ktory je na baze hydrogen peroxidu. Ide o 15min cykly/2–3× opakujuce sa po sebe. Dlzka trvania je cca 1hod. Toto bielenie je uznavane europskou uniou a celosvetovo sa vyuziva len v stomatologickych ambulanciach pod dohladom lekara. Predtym je vsak vhodna konzultacia, nesmu byt pritomne zubne kazy a vykonat dentalnu hygienu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore