Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Neobmedzené vstupy do privátneho fitka počas jedného mesiaca – s odbornou vstupnou diagnostikou a profi osobným trénerom!

4,7 / 5 POSILKA.club Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Martin

Cavte
po absolvovani vstupnej konzultacie mi bude prideleny aj nejaky jedalnicek? Budem cvicit pod dozorom trenera pri kazdom mojom dalsom vstupe, aby som mal istotu ze robim spravne cviky a ze ich robim dobre?

POSILKA.club

Dobrý deň, áno dostanete jedálniček, komplet tréningový plán ušitý na mieru v mobilnej aplikácii a vždy je tu tréner, ktorí dohliada na správne vykonanie cvikov a samozrejme zodpovie na všetky Vaše otázky. Posilka tím

Barbora Majerová

Dobry den. Potrebovala by som redukovat a to znacne, akurat ze mam problemy s platnickou a krkom po autonehode (autonehoda bola v decembri). Je to mozne? Alebo skor pockat na ustupenie tazkosti a az potom zacat redukovat/nav­stevovat posilku?
Dakujem.

Daniel

nechcem do toho mudrovat..ale uz ked robim nejake prezentacne video tak sa snazim aby cviky boli vykonavane technicky spravne ;) a to su kocky pod dohladom trenerov .lebo potom to cele vyzera smiesne :) pekny den prajem

POSILKA.club

Dobrý deň Daniel, prosím kontaktujte, mám pre Vás pracovné miesto trénera. Pridávam ešte jedno video Ako cvičiť brucho. https://www.facebook.com/posilkatv/?fref=ts

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore