Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Brazílsky keratín – hĺbkové ošetrenie, regenerácia a narovnanie vlasov

4,7 / 5 EXchange factory Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Dubovska Jana

Prosim vas, mate aj produkt s keratinom na predaj???
Alebo sampon s keratinom, ktory by som mohla pouzivat doma s rovnakym vysledkom???
Budem rada ak mi poradite.
Dakujem

EXchange factory

Dobry den, po kure je potrebne pouzivat bezsulfatovy sampon. Existuje viacero druhov, viem Vas nasmerovat, kde sa daju kupit.

Mari

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je táto kúra vhodná aj na veľmi jemné a oslabené vlasy, a či to nemá potom vplyv na ,už aj tak úbohý ,objem účesu. :) Som staršia a vlasy si pravidelne farbím. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mari,

kontaktujte prosím priamo salón na exchangefactory@gmail.com
+421 911 232 575 a určite sa o Vaše vlásky postarajú. :)

Prajem pekný deň.

Kristína

Dobrý deň,
obsahujú prípravky na kúru formaldehyd? Vopred ďakujem

EXchange factory

Dobry vecer, nie, formaldehyd urcite nie.

Ľubka

Dobrý, chcela by som sa opýtať, či sa môžu vlasy po keratíne umývať silver šampónom a taktiež či na keratín vplýva odfarbovanie alebo farbenie vlasu.
Ďakujem za odpoveď :)

EXchange factory

Dobry den, po keratine sa vlasky umyvaju bezsulfatovym samponom. Nasledne sa farbit daju.

Mmm

Dobry den, ako dlho trva cela procedura?

EXchange factory

Dobry den, 1,5 – 2 hodiny.

Katarina

Dobrý deň, chcela by som sa vas opytat , ci je nutne/potrebne si nasledne zakupit specialny sampon a kondicioner proti vymyvaniu keratinu ?
Takisto ma zarazila(velmi prijemne prekvapila) nizka cena , pretoze v inych salonoch je aj viac ako 5-nasobna. Je keratin, ktory pouzivate rovnako kvalitny ?

EXchange factory

Dobry den, po keratinovom osetreni je potrebne si zakupit bezsulfatovy samponik. Je dostupny od 5–12 Eur. Ostatna starostlivost ostava nezmenena. Pouzivam keratin Cocochoco, co je jeden z najkvalitnejsich na trhu.

aaa

Kedze mam dlhsie vlasy cca pod lopatky musim si zakupit dva vouchre?

EXchange factory

Dobry vecer, nie je potrebne zakupit si 2 vouchre, ked kliknete na cenu, rozroluje sa Vam roletka a tam mate rozpisane ceny podla roznych dlzok vlaskov. Staci si zakupit 1 voucher podla dlzky aku mate. Dakujem

Vera

Dobrý den ako dlho drží keratin vo vlasoch ?

EXchange factory

Dobry den, keratin na vlasoch vydrzi 3–6 mesiacov.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore