Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Luxusný jesenný pobyt v HOLIDAY INN**** Trnava so vstupom do RELAX AQUA & SPA CENTRE, deti za zvýhodnené ceny!

4,4 / 5 Holiday Inn**** Trnava Považie (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Roman Kačeniar

Dobry deň kde tu je napísané že voucher ubytovanie počas celého mesiaca September je možné využiť kupón len cez vikend od piatka do nedele nie je to možné cez týždeň..?

Takú mám informáciu z hotela.

Jaja

dobrý deŃ,PROSíM nevie sa orientovať v tabulke o dostupnosti hotela-asi červená su obsadene ternímy-ale čo znamena žltá?zelena su volne ternmíny?Da sa objednať tento den aj cez víkend? a ked mam 11 ročneho syna-ako je to so vstupným do auqa-parku-ak by som nezobrala prístelku-spal by medzi rodičmi,alebo aj v prípade,že by som zobrala prístelku-je v tom aj vstupne?ďakujem Ja­ja

Holiday Inn**** Trnava

Dobry den pani Jaja,
cervena farba znaci odsadene terminy, zlta farba znamena, ze mame uz len zopar volnych miest na tento termin a zelena su volne terminy. Co sa tyka pristelky vobec sa nevstahuje na vstup do aquaparku. Pokial budete mat pristelku alebo nie vstup pre syna je potrebne si vždy doplatit. S pozdravom Erika

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore