Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Nezabudnuteľný relax v 4* penzióne v najslávnejších poľských kúpeľoch

4,7 / 5 Penzión Gaborek**** Krynica-Zdrój - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Daniel

Dobry den, chcem sa opytat, ci mate volnu izbu pre dve osoby v termine id 23.09.-25.09.2016.
Dakujem

Penzión Gaborek****

Witam serdecznie,
Dziękuję za zainteresownie naszym pensjonatem.
Niestety w podanym teriminie nie mamy wolnych pokoi.
Zapraszamy między 11–8.09
Pozdrawiam,
Katarzyna Olejnik

Kolesárová

CHcem sa opýtať či je voľná izba pre dvoch v termíne 24.8 až 27.8. 2016

Dominika Liptáková

Dobrý den, ešte by som sa chcela opýtať či by v danom termíne (12.8–14.8 2016) bol ešte jedna dojlozkova izba, čiže dve dvojlozkove izby.Dakujem

Dominika Liptáková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte voľnú izbu pre 2 dospelé osoby v termíne od 12.8–14.8 2016. Ďakujem

Penzión Gaborek****

Witam serdecznie,

Tak, wpodanym terminie mamy wolny pokój dla dwóch osób.

Zapraszam,
Katarzyna Olejnik

Pek

Dobry den. Chcel by som sa opytat ci .ate volno v termine od 19.8 do 22.8

Zlavomat.sk

Pekný deň pani prajem, ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. čísle alebo e-mailom +4818 262 67 10 recepcja@pensjonatgaborek.pl. Pokiaľ máte ťažkosti s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám Vašu požiadavku na podpora@zlavomat.sk a radi termín preveríme za Vás.

Halaszova barbora

Dobry den mate volny pobyt od 17.7 do 20.7.pre 2 osoby a jedno dieta 10 rocne

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Barbora,
ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. čísle alebo e-mailom +4818 262 67 10 recepcja@pensjonatgaborek.pl. Pokiaľ máte ťažkosti s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám Vašu požiadavku na podpora@zlavomat.sk a radi termín preveríme za Vás.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore