Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letná dovolenka v Grécku s polpenziou v Hoteli Niko Paradise. Iba 100m od pláže!

Hotel Niko Paradise Grécko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Tánička TeTe

Dobry den chcem sa opytat na zviertka su v tomto hoteli tolerovane ?

Hotel Niko Paradise

Dobrý den veľmi nás to mrzí ale zvieratká v hoteli uz nie su tolerovane z dôvodu sťažnosti iných zákazníkov .

Janek zo Záhoria

Ahojte, hotel Niko Paradise poznám , je to veľmi fajn hotel s peknými izbami a veľmi príjemným personálom. dovolenkovali sme tu minulý rok a išli sme autom zo záhoria . Cesta nám ubehla skvelo, nakoľko do Grécka sme išli autom už piaty krát, takže pohoda . dá sa to zvládnuť úplne v pohodičke tak maximálne do 18 hod. aj s veľkými prestávkami asi 1–1,5 hodinovými. Ak sa niekomu to zdá vela , jeden krát sme cestu prerušili a prespali sme v Srbsku, cestou tam aj späť. Na hotel Niko Paradise budeme vspomínať aj preto, lebo robia aj krásne výlety, napr. MEREORY niečo úžasné.....nikto neoľutuje ak pôjde.....už teraz sa teším na dovolenku u nich !!!

Hotel Niko Paradise

Dobrý den p.Janek
Dakujeme za Vašu reakciu a tešíme sa na Vas…S pozdravom Niko Paradise

Eva a Jano

Dobrý deň, v hotely Niko Paradise sme minulý rok prežili aj s manželom , so sestrou a švagrom jednu úžasnú dovolenku. Ubytovanie v hotely je na veľmi dobrej úrovni, majitel pán Niko je je veľmi milý a zábavný človiečik, vždy nás vítal ráno s úsmevom, strava je veľmi chutná ,no neopisateľné sú hlavne raňajky, ktoré sa podávajú v prekrásnej palmovej záhrade. Počasie nám prialo, tak sme si užili teplé more, pláž aj občerstvenia na pláži. Pri hotely je aj veľmi pekný bazén s barom a samozrejme aj s šarmantnou obsluhou. Hotel NIKO PARADISE je naozaj raj......Určite si toto letovisko a ubytovanie vyberieme na oddych ešte raz.

Hotel Niko Paradise

Dobrý den p.Eva sme radi ze sa Vam u nás páčilo a tešíme sa na stretnutie s Vami.S pozdravom Niko Paradise

Eva Maršalová

Dobrý deň chcela by som sa opýtal koľko kilometrov je to z Bratislavy priamo na miesto s autom. Ďakujem

Hotel Niko Paradise

Dobrý večer z BA do Platamonasu je to cca 1300 km .Cesta je veľmi dobrá a rýchla,väčšia časť cesty je diaľnica .....dá sa to zvládnuť za 16 hodín aj s prestávkami …

Mato

dobry den..mate este volne miesta v termine od 30.7.? sme 6dospeli teda mame zaujem o izby 2+2+2

Hotel Niko Paradise

Dobrý večer ,ospravedlňujem sa vam ze som hneď neodpisala,prosím vas pošlite mi do e-mailu správu aby som vam mohla odpísať . Prajem pekný vecer

Dagmar Slatincova

Pekny deň aka približne je cena letenky z Budapešti? Ďakujem

Hotel Niko Paradise

Dobrý deň p. Dagmar
ako som už spomínala letenky najlacnejšie sú cez letecku spoločnosť WizzAir ,ceny nie sú rovnaké, záleží od toho kedy chcete cestovať.
Majú webovú stránku https://wizzair.com/sk-SK/FlightSearch aj v slovenskom jazyku ,kde si viete dať termíny a podla toho sa Vám ukáže aj cena. Ceny spiatočnej letenky sa pohybujú od 65 eur až 150 eur. Z Budapešti do Thesalonik lietajú 2× do týždňa v stredu a v nedeľu. Prajem pekný deň

Pavel

Porosím aká je cena letenka BA-Thes. Ďakujem

Hotel Niko Paradise

Dobrý večer co sa týka leteniek máte viac leteckých spoločnosti,ktoré lietajú.Najlac­nejsia letenka je cez spoločnosť wizzair z Budapešti , cez sezonu budu odlety aj z Ba ale cenu je potrebné zistiť v CK Satur

Ľubomír

Dobrý deň, doprava je vlastná alebo ako to je pri tejto ponuke? Ďakujem

Hotel Niko Paradise

Dobrý deň, pri tejto ponuke je doprava individuálna, parkovanie pred hotelom zdarma,v prípade leteckej dopravy do Thesalonik transfer zabezpečujeme podla potreby.Prajem pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore