Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Plnenie a servis klimatizácie vozidla plus dezinfekcia klimatizácie a interiéru

4,2 / 5 Supercleaning Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Mato

Bol som videl som vyskusal som.ponukaju to co pisu zhruba.nic viac.iba vam klimu naplnia.do plynu nedavaju farbivo takze ziadne netesnosti ani unik vam nenajdu a UV lampu nemaju.cize ozaj vam klimu iba doplnia nic viac.bohuzial.

Peter

Dobry den. Viete mi aj odmerat spravnu ucinnost klimatizacie, t.j. vystupnej teploty z klimatizacie?

Supercleaning

Dobry den.Tuto sluzbu nevykonavame.

Iveta

Dobrý deň,
môžem najprv prísť k Vám, aby ste mi zistili, či mám netesnosti a až potom by som si zakúpila kupón ?
Ďakujem.

Supercleaning

Zavolajte nam na tel.cislo 0905 407 848 kde vam poskytneme blizsie informacie.S poz­dravom SuperCleaning.

Peter Štós

Dobrý deň. Viete naplniť akékoľvek vozidlo? Mám Ford Mondeo kombi TDCI rok 2008 a už sa mi stalo, že sa v servise nevedeli dostať so širokými koncovkami hadíc na ventily klimatizácie pre úzky prechod cez plech karosérie.

Supercleaning

Dobry den.Mame nadstavec aby sme sa dostali aj do uzkych prechodov.Presne pri fordoch ho vyuzivame.Pokial mate zaujem navstivte nasu prevadzku a preverime to hned na mieste.

Ľubomír

Zdravím Vás,
opravujete prípadne zistené netesnosti v klimatizačnom systéme?

Karcher Center Košice

Dobrý deň. Netesnosti v klimatizačnom systéme vieme zistiť, ale ich opravu nerealizujeme. S pozdravom KARCHER CENTER KOŠICE.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore