Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letná dovolenka na seneckých jazerách pre s neobmedzeným wellnessom a polpenziou vo Wellness Hoteli Relax. Až 2 deti do 12 rokov ubytovanie ZADARMO

3,5 / 5 Wellness Hotel Relax Bratislava (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ivana

Dobry den.aka je cena 2dospeli a 2 deti vo veku 1rok a 4 roky. V datume od 7.8.-11.8.?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš záujem. Voucher v tomto termíne je v cene 249 Eur. Príplatky za deti sú uvedené v dolnej časti ponuky:
Dve deti do 12 rokov ZADARMO na prístelke + doplatok za polpenziu 3€/dieťa /deň

Parakova Renata

Dobry den je niekde k dispozicii daka chladnicka alebo kuchynsky kutik

Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, chladnička sa dá zapožičať za poplatok 5eur/noc.
Prajem pekný deň

palike

Ake je vybavenie izby ? Ladnicka mikrovlna kanvica a podobne?

Zlavomat.sk

Pekný deň,
ubytovanie je pohodlných izbách vybavených balkónom i kúpeľňou so sprchovým kútom a sušičom, WIFI a LCD televízorom so satelitným HD príjmom. Chladničku je možné si zapožičať za poplatok 5 Eur / noc.

Alzbeta

Dobry den.
Prosim, mozem sa opytat.Pozerala som si ponuku kuponov cca pred tyzdnom a teraz. Boli tu polozena aj viac krat otazka, ci je vecera v cene kuponu, no nebolo na nu odpovedane. Ked pozeram kupon teraz, v cene je aj vecera napisana. Takze, je vecera v cene kuponu alebo nie je?
Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Andrea,

pobyty v sezóne zahŕňajú aj večeru, pobyty mimo sezónu nie.

Dáška

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či máte v termíne od 25.7 – 28.7. voľné dve izby s možnosťou prístelky (štyria dospelí, dve deti – 4 roky) . Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Dáška,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 911 092 7­04 alebo e-mailom rezervacie@hotelrelax.sk

Lenka Šadláková

Dobrý deň, máte ešte voľné miesta na pobyt od nedele do štvrtku na 5 dní (4 nocí) 17. – 21. 7? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Lenka,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 911 092 7­04 alebo e-mailom rezervacie@hotelrelax.sk

Dáša

Dobrý deň, zakúpila som si voucher od nedele do štvrtku na 5 dní (4 nocí) a chcela som Vás poprosiť, či je možná rezervácia pre dve dospelé osoby a jedno dieťa vo veku 11 rokov od 14– 18 augusta, plus prikúpenie polpenzie pre dieťa, Ďakujem za odpoveď a prajem príjemný zvyšok večera.

Zlavomat.sk

Pekný deň Dáša,

rezerváciu je potrebné si vytvoriť priamo v hoteli na tel. čísle +421 911 092 7­04 alebo e-mailom rezervacie@hotelrelax.sk

Lenka

Dobrý deň, máte prosím ešte voľný termín od 24.7.-31.7., alebo 31.7.-7.8.? Aká by bola cena pobytu pre 2 dospelých + 2 deti 2 a 6 rokov? Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Lenka,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 911 092 7­04 alebo e-mailom rezervacie@hotelrelax.sk

Dana Michnova

Dobry den.Chcem sa opytat ci mate este volny termin od 3.7. na tyzden.Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Dana,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 911 092 7­04 alebo e-mailom rezervacie@hotelrelax.sk

Katarína Protschková

Dobrý deň . Mala by som záujem o termín 29.- 31.7./3dni,2 no­ci/.Prosím o obsadenosti, nakolko by sme chceli isť 2 rodiny.
1 rodina: 2 dospelí, 1.dieta- 13rokov, 2.dieta- 1,5 roka
2 rodina:2 dospelí, 1.dieta- 17rokov, 2.dieta- 9rokov

aka by bola,prosim, cena pre kazdu z rodín? dakujem

Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, poprosím Vás o bližšie nahliadnutie do detailov variant vouchera, sezóna začína od 3.7.2016.
Dvojnočný voucher je možné využiť v mimosezóne, to je do 3.7.2016. Prajem pekný deň

Lenka

Dobrý deň, máte prosím ešte voľný termín od 24.7.-31.7., alebo 31.7.-7.8.?
Aká by bola cena pobytu pre 2 dospelých + 2 deti 2 a 6 rokov?
Ďakujem

Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, cena vouchera je 449 eur, termín je voľný od 31.7. – 7.8.2016. Pekný deň prajem

Miroslava

Dobrý deň chcem sa spýtať či by sa dalo ubytovanie pre 3 dospelé osoby a dve deti v termíne od 4.júla do 8.júla? Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Miroslava,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 911 092 7­04 alebo e-mailom rezervacie@hotelrelax.sk

Jana C.

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či máte voľnú izbu pre 2 dospelé osoby + 1 prístelka pre dieťa nad 12r v termine od 3.júla na 4 noci. Ďakujem

Wellness Hotel Relax

Dobrý večer, ďakujeme za prejavený záujem o naše ubytovanie. Na daný termín Vám viem urobiť rezerváciu. Pekný večer prajem

Maja Cernicka

Dobry den. Chcela by som sa opytat ci mate volne 24–26.6.2016 pre dve osoby + dieta 1rok staré. Ak mozte napiste mi aj cenu vopred vdaka .

Wellness Hotel Relax

Dobrý večer, ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. Na daný termín je možné ubytovanie. Cena voucheru je 119 eur.
V prípade potreby vieme zabezpečiť detskú postieľku. Pekný večer

Monika Martinikova

Mozem sa spytat na termin od 31.7.do 4.8 4 dospele osoby a dve deti 7 a 11rocne dakujem

Wellness Hotel Relax

Dobrý večer, ďakujeme za prejavený záujem o naše služby, rezerváciu je ešte možné urobiť. Pekný večer prajem

Petra

Dobry vecer, zaujimalo by ma preco mate zavadzajucu ponuku na uvod spominate polpenziu no v skutocnosti su v cene len ranajky.

Wellness Hotel Relax

Dobrý večer, polpenzia je zahrnutá vo variantoch počas sezóny, raňajky sú zahrnuté vo variantoch počas mimosezóny. Záleží na termíne, o ktorý máte záujem. Pekný večer prajem

Jana Králiková

Ešte jedna otázočka. Na fotografiách je zobrazená aj pláž pri Seneckých jazerách je možné sa tam aj kúpať alebo nie?

Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, je možné sa tam kúpať. Pekný zvyšok dňa prajem

Jana Králiková

Prajem príjemný dobrý deň, chcela by som si cez zľavomat zakúpiť voucher na 5 dní (4noci). Sme 5 členná rodina máme 3 deti vo veku 13, 11 a 1 rok. Narátala som cenu s polpenziou 336,– eur (249 eur my s manželom 11 ročná dcéra by platila len 5×3 polpenziu a najstaršia by platila 72 eur prístelka plus polpenzia) Prosím o info či som narátala správne. Chcela by som sa opýtať nakoľko má dcéra iba 13 nedala by sa zarátať ako to druhé dieťa do 12 rokov kedže tá najmladšia je zdarma tak či tak? A ešte jedna otázka kedy by boli voľné termíny?

Zlavomat.sk

Pekný deň Jana,

cena závisí od toho, kedy by ste chceli ísť. Máme v ponuke varianty v rôznych termínoch a líšia sa cenou :) Pokiaľ má dcérka 13 rokov, nie je možné ju rátať ako dieťa do 12 rokov. Deti do 12 rokov majú pobyt zdarma. Ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 911 092 7­04 alebo mailom rezervacie@hotelrelax.sk

klaudia

Dobry den poprosim vas o kalkulaciu ceny 2 dospely a 2 deti vek 8 a 5 rokov. pobyt na 5 dni 4 noci.poprosim spocitat a tu polpenziu pre deti aj miestny poplatok. a ci sa da objednat aj plna penzia?cena? dakujem pekne

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Klaudia,

voucher pre dospelé osoby závisí od termínu v ktorom by ste chceli ísť. Ceny variantov vidíte po rozkliknutí šipky nad zeleným tlačítkom Kúpiť. Príplatky za deti sú uvedené v dolnej časti ponuky nasledovne: Dve deti do 12 rokov ZADARMO na prístelke + doplatok za polpenziu 3€/dieťa /deň. Prístelka pre dieťa nad 12 rokov a dospelú osobu: 12€/os/noc. Polpenzia pre dieťa nad 12 rokov a dospelú osobu: 6€/os/noc. Miestny poplatok je 0,70€/osoba/noc.

Alena

Dobrý deň! Chcela by som sa opýtať, či máte ešte voľnú izbu v termíne od 31.7 –4.8. , sme 2 dospelí a 2 deti (8,10 ročné). Ďakujem

Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, áno, na daný termín vieme ešte zarezervovať pobyt. Pekný zvyšok dňa

Juraj

Dobrý deň, máte ešte volný termín 8. – 10. júla 2 dospelí-1 izba, ďakujem, JM

Zlavomat.sk

Pekný deň Juraj,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. čísle 0911092704 alebo e-mailom na rezervacie@hotelrelax.sk.

Veronika

Dobry den .vybrali sme si s manzelom dovolenku u Vas ..cez sezonu pre dve osoby na 4 dni.chceme sa preto opytat kedze mame 4-rocnu dcerku ako to je z cenou.resp.ci sa priplaca za dcerku a ci je moznost zapozicania postielky.dakujem za odpoved

Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, deti do 12 rokov majú nárok na prístelku/postieľku zdarma. Postieľku Vám vieme poskytnúť. Pekný deň prajem

silvia

4 dni (3 noci)249 e–platim aj vtedy ked idem sama s 9rocnym dietatom.....?a mate volny termin od 1–7.jula?

Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, na daný termín vieme ešte urobiť rezerváciu. Cena cez zľavomat.sk je pevná.

Mirka

Dobry vecer, bolo by mozne si u Vas zarezervovat izbu na termin od 15.7 na 4 noci? Sme 2 dospeli a 1 dieta vo voke 2 roky

Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, ďakujeme za prejavený záujem, písala som Vám email. Pekný deň prajem

Lubica

Dobry den,mate volnu izbu od 29.6–1.7?2 dospely,plus dve deti 12r a 5r,prosim aj kalkulaciu ceny,vdaka

Wellness Hotel Relax

Na daný termín môžete využiť 3 denný – 2 nočný voucher – mimosezóna. Cena voucheru je 119 eur. Prajem pekný deň

Ivana Plevková

Dobry den, chceli by sme vyuzit voucher mimosezonu za 169,– na 4 dni a 2krat, aky mate prosim este volny termin? Dakujem, Ivana.

Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. Voľné termíny sú od 24.6.2016 do 3.7.2016 a od 4.9.2016 vyššie. Prajem pekný deň

Gabika

Dobry vecer mate volny termin od nedele 17.7.-do stvrtka 21.7. pre 2 dosp.+2 deti(10 a 4r.)?dakujem

Wellness Hotel Relax

Dobrý večer, k dispozícii sú posledné izby na tento dátum. Pekný večer prajem

jana

dobrý den my by sme potrebovali vediet či mate volne terminy v case od 11.7 do 15.7 sme 2 dospely a 1 dieta 11 rocne dakujem velmi pekne za odpoved

Wellness Hotel Relax

Dobrý večer, ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. Na daný termín Vám viem zarezervovať izbu. Pekný večer prajem

lenka

Dobrý deň, prosím vás máte ešte voľný termín od 10.7. Do 15.7? Dvaja dospelí,dve deti 10 a 8 rokov. Aj cenu poprosim

Wellness Hotel Relax

Dobrý večer, ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. Na daný termín vieme ešte spraviť rezerváciu. Voucher na 8 dní – 7 nocí je v cene 449 eur. Prajem pekný večer

Martina

Dobry den. Chcem sa spytat ci by ste mali volny termin od 7.8.do 11.8, kt.voucher by ste mi doporucili kupit ked sme dvaja dospeli a deti vo veku 11, 10 a 23mesiacov?Za odpoved dakujem.

Wellness Hotel Relax

Dobrý večer, Ďakujeme za prejavený záujem o ubytovanie v našom hoteli. Akcia na zľavomat.sk sa vzťahuje na dvoch dospelých a dve deti. Odporúčam zakúpiť si dva kupóny alebo ma prosím kontaktujte cez email.

Eva salnerova

Dobrý deň, m ateliér Prosím voľné od nedele 3. Júla do štvrtku pre dvoch dospelých a deti 3 a 8? Dakujem

Wellness Hotel Relax

Dobrý večer, písala som Vám email. Pekný zvyšok dňa prajem

Adriana Grófová

Dobry den.prosim vas je tento pobyt volny od 01.08.2016.? Pre 2 dospelych a 1 dieta.dakujem

Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. Prepáčte, neviem, ktorý pobyt myslíte. Termíny sú od nedele do nedele, od nedele do štvrtka a od štvrtka do nedele. Ak máte ďalšie otázky, kľudne ma kontaktujte na email alebo telefonicky. Pekný večer

Zuzana Vrabcová

Dobrý deň,
máte k dispozícii aj apartmány, prípadne alternatívne ubytovanie pre 2 dosp. + 2 deti 4 a 12 rokov? Aký by bol doplatok za apartmán? Ďakujem

Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, ďakujeme za prejavený záujem o naše služby.
Poslala som Vám email na Vašu adresu.
Prajem pekný deň

Ľubica

Dobrý deň, prosím Vás máte volný termín od 17.7 do 21.7. Dvaja dospelý a dve deti do 12 rokov.Aká by bola prosím cena.


Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, Ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. Termín je ešte možné rezervovať, cena vouchera je 249eur. Prajem pekný večer

Lenka

Dobry den. Mate este volne 2 izby na 7 noci niekedy v termine od 19.7. – 2.8.? Poprosim aj kalkulaciu:
1.izba: 2 dospeli a psik
2.izba: 1 dospely a 2 deti do 12 rokov,s pol­penziou.
Obe izby s vyhladom na jazero.
Dakujem

Wellness Hotel Relax

Dobrý večer, ďakujeme za prejavený záujem o ubytovanie v našom hoteli. Termín 24.-.31.7.2016 je ešte voľný. 1.izba – cena vouchera je 449eur, psík 10eur/noc, výhľad na jazero 10eur/noc. 2. izba – cena vouchera je 449eur, výhľad na jazero 10eur/noc, polpenzia pre dieťa na prístelke – 3eurá/osoba/deň.
Prajem pekný večer

Jan

Dobry den,mate volny termin od 5.8do 7.8 pre 2 dospeli a dve deti do 12 rokov.A aka by bola cena.Dakujem

Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, ďakujeme za prejavený záujem o ubytovanie v našom hoteli. Poprosím rešpektovať termíny na zľavomat.sk, počas sezóny sú vždy od nedele do nedele, od nedele do štvrtka a od štvrtka do nedele. Cena pobytu od 4.-7.8.2016 je 249eur. Prajem pekný deň

Jana

Dobrý deň chcem sa spýtať či máte voľný termín na24.7.2016 na 5dni a 4 noci.aka by bola cena na 2 dospelé osoby a 2 deti.jedno dieťa ma 6 rokov a 2 má 14 rokov. A druhá rodina 2 dospelé osoby a 2 deti.1 má 12 a druhé má 13 rokov.mohli by ste nám vyrátať koľko by každú rodinu vyšla dovolenka u vás.ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Jana,

Pekný deň Jana,
ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 911 092 7­04 alebo e-mailom na rezervacie@hotelrelax.sk. Pobyt pre 2 dospelé osoby v tom termíne je v cene 249 Eur. Prípaltky za deti sú uvedené v dolnej časti ponuky nasledovne: Dve deti do 12 rokov ZADARMO na prístelke + doplatok za polpenziu 3€/dieťa /deň Prístelka pre dieťa nad 12 rokov a dospelú osobu: 12€/os/noc Polpenzia pre dieťa nad 12 rokov a dospelú osobu: 6€/os/noc

Veronika

Dobrý deň, máte voľnú izbu pre manželský pár v termíne 20.6 – 23.6. alebo 27.6 – 30.6.2016 ? Ďakujem

Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, pani Veronika. Ďakujeme za prejavený záujem o ubytovanie, izbu je možné rezervovať v termíne 27.-30.6.2016. Cena vouchera je 169eur. Prajem pekný deň

Jana

dobrý deň,chcem s spýtať či mate voľné v termíne 24.7 na5 dni a 4 noci. Koľko by stál pobyt pre 2dospelých a 2 deti jedno dieťa ma 6rokov a druhe 14 rokov. A druha rodina pre 2 dospelých a 2 deti.Jedno dieťa ma 12okov a druhe 13 rokov.Prosím vás vypište nám každej rodine cenu koľko by nás pobyt vyšiel.DAKUJEM

Zlavomat.sk

Pekný deň Jana,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 911 092 7­04 alebo e-mailom na rezervacie@hotelrelax.sk. Pobyt pre 2 dospelé osoby v tom termíne je v cene 249 Eur. Prípaltky za deti sú uvedené v dolnej časti ponuky nasledovne:
Dve deti do 12 rokov ZADARMO na prístelke + doplatok za polpenziu 3€/dieťa /deň
Prístelka pre dieťa nad 12 rokov a dospelú osobu: 12€/os/noc
Polpenzia pre dieťa nad 12 rokov a dospelú osobu: 6€/os/noc

Jana

Dobrý deň. Chcem sa spýtať či mate voľné v termíne 24.6.-26.6.2016. A koľko by stál pobyt pre 2 dospelých a 2 deti do 12 rokov. Ďakujem.

Wellness Hotel Relax

Dobrý deň, ďakujeme za prejavený záujem o ubytovanie v našom hoteli. Daný termín je zatiaľ voľný, cena vouchera je 119eur.
Prajem pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore