Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letný 6 nocový tábor s jazdou na koni a neobmedzeným wellness. Až 7 termínov v Ľubietovej.

4,7 / 5 Tábor ranč Čelienec Ľubietová  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Stanka

Dobrý deň, môže ísť aj dieťa s epilepsiou a ak berie lieky? Ďakujem

Tábor ranč Čelienec

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, ale termíny už máme plne obsadené.

Romana

Dobry vece prajem ,prihlasili sme do Vasho tabora nase 2deti .,tak by som sa chcela opytat,ako je to s pomocou povedzme pri vecernej hygiene(myslim tym len skontrolovat ci si umyli zubky,pripadne osprchovat, ucesat ci nakremovat cez den opalovacim kremom a pod) Skontroluju pedagogičky deti aj v noci? Dakujem

Tábor ranč Čelienec

Kontrola bude určite. A dbať budeme určite aj na opalovacie kremy. A samozrejme bude aj nočná kontrola.

Lucia Benkova

Dobry den a ked dieta ochorie pred dohodnutym terminom-je mozne vratit peniazky?

Tábor ranč Čelienec

Dobrý deň, ak máte kúpený kupón cez zlavomat, je to v ich kompetencii.

Lucia

A mohli by byt teda na izbe sesternice spolu?

Tábor ranč Čelienec

Samozrejme

Lucia

Dobry vecer prajem,pači sa mi vas tabor a chcem sa opytat ci je este v juli volny termin-dcerka ma 7 rokov,tak mozno aj ten termin ,kde su mladsie detičky by mi vyhovoval,nakolko sa do tabora chysta 1krat-chce ist aj so sesternicou 9ročnou,tak sa chcem opytat,ci by bolo mozne aby boli spolu na izbe? DAKUJEM za odpovede.

Tábor ranč Čelienec

Dobrý večer, voľný termín je už iba 7.-13.8. (Posledne dve miesta) a ešte 14.-20.8.

Katarína Kucbeľová

Dobrý deň,
najprv sa vám chcem poďakovať za rýchlu odpoveď.
Bola by možnosť prihlásiť našu dcéru, ktorá má necelých 6 rokov /5 rokov a 8 mesiacov/? Skúsenosť s táborom má. Bola vlani a páčilo sa jej.
Ďakujem.

Tábor ranč Čelienec

Samozrejme. Voľné termíny máme ešte 17.-23.7 ( v tomto termine mame viac take mladšie deti, ak by Vám to vyhovovalo, bolo by to pre ňu najlepšie)
7.-13.8
14.-20.8

Katarína Kucbeľová

Dobrý deň,
mali by sme záujem o tento váš tábor. Zaujíma ma pre aké vekové skupiny
je tábor určený? Koľko detí je v jednom termíne? Koľko personálu sa stará o deti?
Ďakujem. Kucbeľová

Tábor ranč Čelienec

Dobrý deň, tábor je od 6 rokov a počet detí v turnuse je maximálne 16. Deťom sa budú nepretržite venovať dve pedagogičky + inštruktor pri jazdení.

Katarína Kucbeľová

Dobry deň, mali by sme zaujem a váš tábor.Od koľkých rokov deti beriete?Naša dcéra má necelých 6 rokov a skúsenosti s táborom má.Je možnosť ju k vám zapísať?Termíny, ktoré uvádzate sú ešte voľné?Ďakujem­.Kucbeľová.

Zlavomat.sk

Pekný deň Katarína,

tábor je pre detičky od 6 rokov. Skúste kontaktovať priamo Ranč Čelienec ( +421 908 289 532 ) a spýtajte sa, či by spravili výnmiku, ak Vaša dcéra už v tábore bola.

Miska dovan

Dobry den.nenala som dopravu?

Zlavomat.sk

Pekný deň Miška,

doprava do tábora a z tábora je individuálna.

Katarína Kucbeľová

Dobrý deň, mala by som záujem objednať pre dcéru tábor u vás.
Chcela by som sa Vás opýtať, či je nejaké vekové rozpätie od akého veku deti beriete? Dcérka má necelých 6 rokov. Skúsenosti s táborom už má. Sú ešte uvádzané termíny voľne?

Veronika

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, že či je tam aj nejaká tá výučba na koni, alebo iba vozenie. Dcéra by tam chcela ísť hlavne za tie kone…

Tábor ranč Čelienec

Dobrý večer, deti sa na koňoch nebudú len voziť, ale tiež sa naučia všetko okolo starostlivosti koní a tiež základy jazdenia.

Martina Krištofová

Dobrý deň, chcem sa spýtať pred zakúpením voucheru, máte voľný termín od31.7.do 6.8. pre jedno dieťa? Na koni je jazdenie každý deň? ďakujem za Váš čas

Tábor ranč Čelienec

Voľné termíny sú ešte
17.-23.7.
07.-13.8.
14.-20.8.
Na koni sa jazdí každý deň.

Leo Kilvády

A je možné sa prísť len tak pozrieť „nenápadne“ na tábor cez den , alebo nechať deti na pár hodín u Vás ?
Ide o to, že 12.VIII. k nám majú prisť vnúčatá na dva týždne z USA 9 r.chlapec a 11 dievča, ktorí trochu rozumejú slovenský a my sa im budeme snažiť vyplniť čas rôzne. /Slovenský raj, V.Tatry, splav Hrona atď, / . Len nie sme si vôbec istí, či by v tábore chceli byť, lebo žijú v takej krajine ako Slovensko /Vermont/ , no a druhá vec je, že aj my chceme snimi byť čo najviac. Tak hľadáme možnosti, čo by ich " chytilo".......

Tábor ranč Čelienec

Dobrý deň, budeme radi, ak k nám na ranč prídete, ale počas trvania tábora budú mať deti svoj program takže nie je možné, aby sa deti pridali len na pár hodín. A tiež sa nebudeme zdržiavať len na ranči

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore