Peter Štuller

Dobry den je tato kava vhodna aj na pripravu v koťogu?

Racio Zdravá Strava

Dobrý deň,

táto zelená káva je hrubo mletá, vhodná aj na prípravu v špeciálnom moka kávovare na prípravu jačmennej alebo zelenej kávy, neviem aký typ máte Vy

Helena

Dobry den. Ta kava ma aj neziaduce ucinky? A za aky cas kolko sa da znej schudnut? Dakujem :-) Helena.

Racio Zdravá Strava

Dobrý deň p. Helena,

nežiadúce účinky nie sú známe. Chudnutie pitím zelenej kávy je individuálne pre každého jednotlivca a nedá sa určiť koľko a za aký čas schudnete. Keďže zelená káva napomáha pri chudnutí, tak všetko záleží od množstva prijatej kávy a následnej športovej aktivity + zdravej stravy.

Helena

Dobry den. Ta zelelena kava ma aj neziaduce ucinky? Dakujem.

Racio Zdravá Strava

Dobrý deň p. Helena,

nežiadúce účinky nie sú známe.

mia

ponukate tuto kavu aj v baleni 1 kg?

Racio Zdravá Strava

Dobrý deň,

áno, káva je v 250g, 500g a 1kg balení. Rozkliknite si VARIANT a zobrazia sa Vám všetky možnosti, následne kliknite na zelené tlačidlo kúpiť.

Iveta

Mám záujem o objednanie kávy v akcii (5,25eur,prosím koľko bude poštovné pri dodávke 2ks?

Racio Zdravá Strava

Dobrý deň,

pôjde to na jedno poštovné ak to zadáte v jednej objednávke. AK tovar rozdelíte každý zvlásť alebo to chcete poslať na rôzne adresy, prípadne v rôzne dni, tak bude na každé balenie osobitne jedno poštovné. Doručenie poštou je 2 eur za zásielku, doručenie cez zásielkovňu je 1,8 eur za zásielku.

henrieta

dobry den.volam sa Henrieta.momentalne som v Nemecku.na Slovensku budem od 23.jula asi mesiac dlho.mam zaujem o tu mletu zelenu kavu.asi tu 1000g.teraz tam mate na nu akciu za 16,99euro.ak to bude este platit vtedy ked budem na Slovensku tak by som ju objednala a ak aj ta cena este bude.postove je kolko prosim k tomu do žiliny.a ako sa plati.či je aj mozne zaplatit pri donažke tovaru.prosim odpiste my.čakam na odpoved.dakujem.

Racio Zdravá Strava

Dobrý deň p. Henrieta,

na dobierku poslať tovar v tomto prípade nie je možné. Poštovné je podľa spôsobu dodania, teda buď zásielkovňa (v Žiline ich je niekoľko) alebo klasicky cez poštu.

Neviem vám potvrdiť či akcia bude 23.júla ešte bežať, preto odporúčam si to balenie objednať teraz a napísať mi na mail, aby som to poslal neskôr, teda k tomu dátumu, keď už budete fyzicky v Žiline.

Zásielkovňa 1,8 eur, pošta 2,8 eur

Späť na detail ponuky

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.