Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálna dentálna hygiena

4,7 / 5 Ambulancia dentálnej hygieny Námestovo  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Lenka

Dobrý deň, mám záujem o dentalnu hygienu. S kúpou kupónu. Chcem sa spýtať ci je to konečná cena komplet chrupu-dolného aj horného. Alebo si treba druhý chrup doplácať mimo tohto kupónu. Ďakujem

Ambulancia dentálnej hygieny

Dobrý deň. Cena je za hodinové ošetrenie. Pokiaľ nevidím Váš stav,tak Vám neviem povedať,či Vám bude kupón postačovať na jedno sedenie. Vždy sa snažím ľuďom urobiť maximum,no pokiaľ je jeho ústna hygiena zlá,tak samozrejme je časovo náročnejšia a tým potrebujeme viac sedení. Ďakujem

merry

Dobry den chcel vediet ci cena je za vrchný aj spodný chrup Ďakujem

Ambulancia dentálnej hygieny

Dobrý deň. Cena je za hodinové ošetrenie. Pokiaľ nevidím Váš stav,tak Vám neviem povedať,či Vám bude kupón postačovaŤ na jedno sedenie. Vždy sa snažím ľuďom urobiť maximum,no pokiaľ je jeho ústna hygiena zlá,tak samozrejme je časovo náročnejšia a tým potrebujeme viac sedení. Ďakujem

merry

Krasny podvecer mozem kupob zakupit aj dieťaťu ked 3roky a 6mesiacov? Dakujem

Ambulancia dentálnej hygieny

Kupón pre dieťa v tomto veku je určite nevýhodný.Ďakujem

katarina

Dobrý deň, je pravda ze pred týmto zákrokom je potrebné mať biele plomby resp.v akom stave je potrebné mať zuby aby bolo možné dojst na procedúru…ďakujem.

Ambulancia dentálnej hygieny

Dobrý deň,neviem odkiaľ máte takú informáciu,ale pravda to nie je. Stav zubov nie je na ošetrenie rozhodujúci. Ošetrenie vždy podlieha stavu dutiny ústnej. Každý zubný lekár,ktorý chce svoju prácu robiť podctivo Vás najskôr pošle na dentálnu hygienu,až po nej Vás ošetrí. Keď chcete lepiť topánku,najskôr ju očistíte od nečistôt. Ak máte ďalšie otázky tak ma kľudne kontaktujte na tel č. 0907 580 503. Pra­jem pekný víkend.

Barbara

Dobry den, ak by som si kupila kupon a mala by som zaujem este o bielenie, je to možné ? Ak áno, koľko to stojí? Ďakujem.

Ambulancia dentálnej hygieny

Dobrý deň,
ak sa jedná o chemické bielenie,pri ktorom sa mení odtieň zubov,tak cena je 250,– EUR. No veľa ľudí je s farbou spokojných už po vypieskovaní. Ak máte viac otázok kľudne ma kontaktujte na tel. 0907580503

Petronela Tomascova

Dobrý večer. Chcela by som sa opytat ci toto platí aj keď nemám zdravotné poistenie. Pracujem v zahranici a mam zahraničné poistenie. Domov pridem na dovolenku a chcela by som vedieť či nekúpim kupón zbytočne či by sa to dalo od 11.7 – do konca júla budem na dovolenke doma. Ďakujem pekne

Ambulancia dentálnej hygieny

Dobrý večer,
kupón platí do 12.8.2016,čiže ak si ho zakúpite a objednáte sa do 12.8.2016 ,tak bude platný. Čo sa týka poisťovní,tak naše poisťovne si myslia,že dentálna hygiena je nadštandard,takže dentálnu hygienu nepreplácajú.
Prajem pekný večer.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore