Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

Letný pobyt s exkluzívnym wellness v Nízkych Tatrách na Táloch

4,5 / 5 Penzión Tále Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
jana

Dobry den,jaky voucher je treba zakoupit pro prechod mesice(29.9.-2.10)??Je mozny pobyt se psem(stredni plemeno) a za jakych podminek? Dekuji Jz Zlin ČR

Penzión Tále

Dobrý deň, voľné ubytovacie kapacity sú v termíne 26.09.-01.10.2016. Pobyt s domácim miláčikom od konzultujem s majiteľom zariadenia a zajtra by som Vám napísala info.
S pozdravom
 Jana

jana

Dobry den,byl by problem s terminem prechazejicim mesic 9/2016?Presneji 29.9.-2.10.?Je možne ubytovani se psem?dekuji Jz Zlin ČR

Zlavomat.sk

Pekný deň Janka,

na tieto otázky Vám bude vedieť odpovedať priamo hotel. Posielam kontaktné údaje:
info@penziontale.sk
+421 905 633 933

Pekný deň želám

Zuzana

Dobrý deň,chcem sa spýtať či je voľný termín 2.a3.9.pre 2 dospelé osoby.Ďakujem,Zu­zana

Penzión Tále

Dobrý deň,
voľná ubytovacia kapacita je v termíne 31.08.-02.09.2016

Milan Sojka

Dobry vecer chcel by som sa opytat mate nieco volne v ternimoch od 10.10 do 16.10. 2016

Penzión Tále

Dobrý deň,
platnosť kupónov je do 30.09.2016

Jozef žipaj

Dobrý deň mal by som zaujem sa u vas ubytovat mate aj v cene velnes bazen a je to konecna cena pre dve osoby na dva dni ci pre jednu osobu

Danka

v termíne od 28.08.2016 mate volné terminy?

Penzión Tále

Dobrý deň,
voľné ubytovacie kapacity sú od 29.08.2016.

Katarina Cechova

Dobry deň,mate voľný termín 23.8.-25.8.16?chcem si zakúpiť kupón zo zlavomatu.
Dakujem

Penzión Tále

Dobrý deň,
vo Vami požadovanom termíne 23.08.-25.08.2016 máme k dispozícii izbu v zložení jednolôžko + poschodová posteľ ( izba s balkónom) alebo izbu s manželskou posteľou.

Tamara Farkasova

Dobrý chcela by som sa spýtať či máte voľné izby v termíne od 26.8. do 28.8. Dakujem.

Penzión Tále

Dobrý deň,

vo Vami požadovanom termíne nie sú voľné ubytovacie kapacity. Voľné termíny sú od 29.08.-04.09.2016.

Tamara Farkasová

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či máte voľné izby v termíne od 26.8. do 28.8.? Ďakujem

Eva Benčová

Dobrý deň, prajem,
chcem sa opýtať o voľný termín pre 2 osoby od 26.8. do 29.8.2016, ktorý chcem zakúpiť cez zľavomat.sk

Dakujem

Penzión Tále

Dobrý deň,
momentálne je ešte voľná izba na prízemí v zložení x jednolôžko a výhľadom do dvora.

Alexandra

Dobrý deň, chcela by som sa informovať o obsadenosti penziónu Tále v termíne od 26.8.(piatok) do 29.8(pondelok). Mám záujem zakúpiť si zlavový kupón na pobyt vo Vašom penzióne na 4dni a 3noci pre 2 osoby, preto sa chcem informovať či je možné využiť kupón v tomto termíne. Za odpoveď vopred ďakujem.

Penzión Tále

Dobrý deň,
vo Vami požadovanom termíne máme k dispozícii izbu v zložení jednolôžko + poschodová posteľ.

gabriela

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte voľné miesto pre dvoch od 20.-22.8.2016. Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.

Penzión Tále

Dobrý deň pani Gabriela,
termín už máte potvrdený.

Vladimír

Zdravím, máte voľné od 14.8. do 16.8.?

Penzión Tále

Dobrý deň,
v termíne od 14.08.-16.08.2016 máme k dispozícii izbu v zložení jednolôžko + poschodová posteľ.

Veronika Všváderová

Dobry den,kde sa nachadza wellness. Je u Vás v penzione alebo mimo neho? Je v cene variantu 2 osoby 3 dni aj vstup do wellness?

Penzión Tále

Dobrý deň, wellness je vo vzdialenosti 1,5 km od penziónu.
2 osoby 3 dni (2 noci)

  • vstup do wellness centra hotela Bystrá*** 138,00 € 119,00 €
alena

Dobry den.Chcem Vas poprosit o informaciu ci mate volnu dvojpostelovu izbu pre dve osoby v termibe od 26.8.29.8. 2016.Dakujem

Penzión Tále

Dobrý deň,
vo vami požadovanom termíne 26.08.-29.08.2016 máme ešte voľné ubytovacie kapacity. Pokiaľ máte záujem, poprosím Vás poslať objednávku s ID kódom na emailovú adresu.

Zuzana

Dobrý deň,
mali by sme záujem o pobyt v dňoch 12.-14.08.2016, 2 os. Máte na daný termín voľné kapacity? Ďakujem a pekný deň prajem.

Penzión Tále

Dobrý deň,
voľné ubytovacie kapacity sú od 13.08.2016.

Anton Čičmanec

Dobrý večer. Máte prosím voľné ubytovanie v čase 16.8.-18.8. pre 2 dospelých a 2 deti (3roky a 15rokov)? Ďakujem

Penzión Tále

Dobrý večer, Vo Vami požadovanom termíne máme voľné ubytovacie kapacity.

slávka

dobrý deň chcem sa opýtať či suma na zľavomate 85 e je za 1 osobu alebo pre 2 osoby?ak chcem pobyt za takú sumu musím si kúpiť lístky cez zľavomat? mali by ste voľný termín pre dvoch 19,8. –21,82016? objednávam takto prvý krát, takže sa vopred ospravedlňujem ale chcem manželovi darček na 40 tku. dakujem za pochopenie.

Penzión Tále

Dobrý deň,
kupón vo výške 85,– € platí pre dve osoby na tri dni/ dve noci ( ubytovanie vrátane polpenzie ). Vo Vami požadovanom termíne 19.08. – 21.08.2016 máme voľnú ubytovaciu kapacitu. Pokiaľ si zakúpite kupón, overte si termín telefonicky alebo emailom.

zuzana

Musim si pobyt kupit len cez kupon

Penzión Tále

Dobrý deň,
odporúčame Vám zakúpiť si pobyt cez Zľavomat.

Zuzana

Dobry den chcela by som sa spytat ci mate volny termin pre 2dosp + 1 dieta do troch rokov termin od 31.7 na 5 dni dakujem pekne za skoru odpoved

Penzión Tále

Dobrý deň,
voľné termíny sú: 21.07. – 02.08.2016, 07.08. – 10.08.2016 alebo od 15.08.2016.
S pozdravom
Kovalčíková

Jana Vániková

Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať či máte voľné izby v termíne od 18.07. do 23.07. pre 3 rodiny( 1rod.- 2 dosp+2 deti 5 a 10 ročne, 2 rod.- 2 dosp. + 1 dieťa 9 ročné a 3.rod 1dosp+1 dieťa 11 ročné, v prípade voľných kapacít poprosím cenovú kalkuláciu,
Ďakujem
Pekný deň
Jana V.

Penzión Tále

Dobrý deň pani Vániková,
vo Vami požadovanom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity. Môžem Vám ponúknuť termín 11.07. – 02.08.2016 alebo od 15.08.2016.
V prípade zakúpenia kupónov cez zľavomat, Vám cenovú kalkuláciu pre deti pošlem.
S pozdravom
Kovalčíková

Michaela

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať koľko by stála strava polpenzia pre dieťa do troch rokov a dieťa do šesť rokov a jedno dieťa 6 ročné.Ďakujem.

Penzión Tále

Dobrý deň Michaela,
6 ročné dieťa s nárokom na lôžko + polpenzia 14,– € osoba/noc
dieťa do 6 rokov s nárokom na lôžko + polpenzia 12,– € osoba/noc
dieťa do 3 rokov grátis

prajem pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore