Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jesenný oddych pre dvoch v štýlovom Penzióne Benedikti aj so vstupom do kúpelov Bojnice

3,9 / 5 Penzion Benedikti Bojnice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jana

Dobrý deň, ak by som chcela pobyt pre dve dospelé osoby a dve deti vo veku 15 a 16 rokov potrebujem dve vouchery?

Penzion Benedikti

Dobrý deň, určite by to bolo pohodlnejšie riešenie, ale je tu možnosť apartmánu s prísteľkou

Vivien

Dobrý deň! Už žiadny voľný termín nemáte pre 2 osoby v auguste?

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem,


ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli telefonicky +421 917 643 7­59 alebo e-mailom: benedikti@benedikti.sk.

Vivien Máté

Dobrý deň?
Už žiadny voľný termín nemáte pre 2 osoby v auguste?

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem,


ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli telefonicky +421 917 643 7­59 alebo e-mailom: benedikti@benedikti.sk.

Martina

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké máte volné termíny v září. (pouze víkendy) děkuji

Zlavomat.sk

Pekný deň Martina,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli telefonicky +421 917 643 7­59 alebo e-mailom: benedikti@benedikti.sk.

Jirina

Dobry den, zajímalo by me, jaka je cena za 2 deti (ubytko+strava), pokud nebude volny apartman? Jak mate volno posledních 2tydny v zari? Je penzion nízkopodlažní, pripadne vybaven vytahem? Mame 5-mesicni dite, lze kocarkem jezdit uvnitř (pokoj-jídelna). Dekuji za odpovedi a pripadne se budu tesit na pobyt.

Robo

Dobrý deň,

chcel by som sa informovať či máte volné miesta pre dvojposteľovú izbu (ktorú ponúkate na zlavomate) v termíne buď týždeň 12.09 – 15.09 alebo ten víkend 16, 17, 18 .. Ďakujem za skorú odpoveď

Penzion Benedikti

Dobrý deň, termín od 12. 09. do 15. 09. je ešte k dispozícii

Matúš

Dobrý deň,
Dala by sa časť platby realizovať pomocou relax pass-ov?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Matúš,

voucher zaplatiť môžete iba kartou online alebo bankovým prevodom. Suma musí byť v jednej transakcií.

Eva

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať ohľadom ceny za pobytu pre dve dospelé osoby + dve deti vo veku 4 a 15 rokov. Aká by bola cena za všetkých?
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Eva,

ďakujeme za Váš záujem :) Voucher pre 2 dospelé osoby na 3 noci je v cene 129 Eur. Príplatky za deti sú uvedené v dolnej časti ponuky:

Dieťa od 4 do 10 rokov ubytovanie zadarmo na rozťahovacej pohovke, polpenzia 4,50€ / deň – táto možnosť platí iba pri využití apartmánu

Dieťa od 10 rokov a dospelá osoba ubytovanie zadarmo na rozťahovacej pohovke, polpenzia 7,50€ / deň – táto možnosť platí iba pri využití apartmánu

Apartmán je za doplatok 10 Eur / noc.

Monika

Dobrý večer, chcem sa opýtať, ci maju izby balkón, pripadne, ci ma balkón apartmán, ktory by sme si priplatili a ci je voľný termín od 30.7–2.8.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Monika, ohľadom voľných izieb s balkónmi sa prosím informujte priamo telefonicky +421 917 643 7­59 alebo e-mailom: benedikti@benedikti.sk

Gabriela

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či máte voľný termín od 19.7.-21.7. 2016?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Gabriela,
ohľadom voľných kapacít sa prosím informujte priamo telefonicky +421 917 643 7­59 alebo e-mailom: benedikti@benedikti.sk

Miroslava Neradova

Dobry den, chcem sa informovat na pobyt – 2 noci – 4clenná rodina s dvoma 9 ročnýmí deťmi – termín 27,7, – 29,7. – je ešte voľný tento termín , taktiež ma zaujíma konečná cena za rodinu s polpenziou. dakujem

Penzion Benedikti

Dobrý deň, tento termín je už bohužiaľ vypredaný. Konečná suma by bola 125€

Janka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či sa v tomto hoteli môžu ubytovať aj 3 dospelé osoby v apartmáne ak sa doplatí 10€/noc

Penzion Benedikti

Dobrý deň, samozrejme je tu taká možnosť. Tretia osoba by spala na prístelke

Katarína

Dobrý deň,
prosím chcem sa informovať ohľadom obsadenosti Vášho hotela .Máte prosím voľné v období od 30,7, do 7,8,2016 na dve noci alebo v termíne od 26,8,do 30.8.2016? .Jedná sa 2 dospelé + 2deti ,8 ročné a 2 ročné. ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Katarína,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 917 643 7­59 alebo e-mailom na benedikti@benedikti.sk.

marinakova.janka@gmail.com

dobrý deň..prosím vas je voľný termín 12.-14.8 ? 2 osoby + 1 dieťa …dakujem Jana

Zlavomat.sk

Pekný deň,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 917 643 7­59 alebo e-mailom na benedikti@benedikti.sk.

Andrea

Dobry den.

Chcela by som sa opytat ci mate este nejake volne terminy medzi 8–14 augustom

Zlavomat.sk

Pekný deň Andrea,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 917 643 7­59 alebo e-mailom na benedikti@benedikti.sk.

Alexa Trizuliaková

Dobrý deň, pred tromi dňami som Vám písala ohľadom rezervácie (poukaz zakúpený mám), pred tromi hodinami som urgovala odpoveď, no doposiaľ žiadna odozva. Tel. číslo uvedené v ponuke sa nedá dovolať, prišlo mi oznámenie, že sa nepoužíva. Ako sa môžem s vami teda dohovoriť? Za odpoveď ďakujem.

Penzion Benedikti

Dobrý deň, telefónne číslo sa používa ale bohužiaľ nestíhame odpovedať na všetky Vaše telefonáty. Postupne odpovedáme na emaily takže v priebehu hodiny Vám príde odpoveď.

Michal

Dobry den.

Do ktorej hodiny sa treba ubytovat a v akom case sa v ramci polpenzie podava vecera? Dakujem

Penzion Benedikti

Dobrý deň, ubytovať sa treba do 20:00. Večera sa podáva od 18.00 do 20:00

Marta

Prosim vas, je mozny pobyt aj s dvomi detmi?kolko je doplatok ked jedno ma 4 a druhe 7 rokov?dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Marta,

detičky majú pobyt zdarma. Stačí doplatiť poplenziu 4,50 Eur / osoba / deň. Platí to ale iba pri ubytovaní v apartmáne, ktorý je za doplatok 10 Eur / noc.

Kristina

Dobry den chcem sa spytat ci izba je aj socialnym zariadenim dakujem

Penzion Benedikti

Dobrý deň, áno všetky izby sú so sociálnym zariadením.

Soňa

Dobrý večer. Pochopila som správne, že penzión sa nachádza priamo v Bojniciach? Ďakujem

Penzion Benedikti

Dobrý deň, penzión sa nachádza v Prievidzi.

Michaela

Dobry den prajem , pred kupou vouchera , je potrebne si najprv zarezervovat termin? Alebo najprv si zakupim voucher a az potom zarezervujem termin? A co ak ten dany termin nebude volny ? Potom ako postupovat?

Penzion Benedikti

Dobrý deň Michaela, najlepšie by bolo overiť si termín a následne si zakúpiť voucher. Číslo voucheru nám následne pošlete emailom a my Vám spätne potvrdíme rezerváciu.

Somogyiova

Dobry den termin od 15.8 mate este volny?Dakujem

Penzion Benedikti

Dobrý deň, zatiaľ áno

Kristína

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je voľný termín 24–26.7.2016. Na mail som pisala, žiaľ som odpoveď nedostala. Ďakujem.

Penzion Benedikti

Dobrý deň Kristína,
žiaľ tento termín už máme vypredaný.

Tatiana

Dobrý deň. Máte voľný termín pre dve osoby od 4. 7.-6. 7. 2016?

Zlavomat.sk

Pekný deň Tatiana,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. čísle +421 917 643 7­59 alebo e-mailom na benedikti@benedikti.sk.

katarina

Zdravim Vas chcem sa informovat ze ako to funguje ked idem mat zlavovy kupon ; 2dospely a 1dieta do 7rokov ?

Zlavomat.sk

Pekný deň Katarína,

stačí zavolať do hotela, vytvoriť si rezerváciu a nadiktovať kód voucheru :) Pri nástupe na pobyt sa už len preukážete Vašim voucherom.

julia

Dobry, cena plati aj pri obsadeni 1dospely a 2 deti vo veku 3 a 5 rokov?

Zlavomat.sk

Pekný deň Júlia,
voucher je platný pre 2 osoby, teda pre Vás a 5-ročné dieťa. 3 ročné dieťa má pobyt zdarma (bez nároku na lôžko a stravu)

milka

Dobrý deň, ja som si rezervovala termín e-mailom 21.6.2016, ale dodnes mi neprišlo potvrdenie ani žiadna odpoveď, ani dovolať sa k Vám neviem, môžte prosím reagovať. ďakuje

Penzion Benedikti

Dobrý deň, postupne odpovedáme na všetky emaily. Možno sa pri tom veľkom počte záujemcov stalo že sme váš prehliadli. Aký máte email?

Alexa Trizuliaková

Prosím je možné ubytovanie dvoch dospelých osôb, 1× dieťa vo veku 11 rokov a 1× dieťa vo veku 13 rokov v apartmáne (samozrejme s príplatkom za stravu a apartmán)

Penzion Benedikti

Dobrý deň, áno samozrejme je to možné. Prístelka je riešená formou rozťahovacieho gauča. Gauč je veľký, pohodlný, myslíme si že pre deti postačujúci

Roman

Dobrý deň,chcel by som sa spýtať či máte volné ubytovanie pre dve osoby od 4.7.-10.7. Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Pekný deň Roman,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. čísle +421 917 643 7­59 alebo e-mailom na benedikti@benedikti.sk.

Martina

Dobry den,
Mame zaujem si s manzelom zakupit Vas pobyt na 3 noci za 129 eur,mame dve deti,8 mes,bez nároku na lozko a 8 rocne s narokom na lôžko. To znamena,ze nam poskytnete namiesto dvojpostelovej izby apartman, za priplatok 10 eur na noc,plus polpenziu pre dieta si uhradime 7,50 na den. Teda budeme musiet platit 10 eur na noc za apartman plus na dieta 10 eur na noc? Ci iba tych desať eur za lozko pre malu? Dakujem za odpoved. S pozdravom Martina z Kosic

Penzion Benedikti

Dobrý deň, príplatok 10€ sa platí len za apartmán nie už za dieťa ktoré na ňom bude.

agata.spinder

Dobrý deň chcela by som sa informovať ohľadom cenovej ponuky ak deti majú 11 a 15 rokov Ďakujem.

Penzion Benedikti

Dobrý deň, cena by bola 89€- voucher plus doplatky za apartmán 10€ za noc, polpenzia pre deti 30€/pobyt. Cena spolu 139€

irena

Dobry den. mate napisane ze priplatok za apartman 10eur/noc. To ma platit kazdy? ked vyplatim za pobyt 89eur,este plus mam doplatit 10na noc?

Penzion Benedikti

Dobrý deň, príplatok 10€ za noc sa platí za apartmán nie za osobu na izbe.

andrea

A ako to vlastne funguje?kde mam zadat tie kódy?

Zlavomat.sk

Pekný deň Andrea,

po obdržaní voucheru stačí kontaktovať hotel, vytvoriť si rezerváciu na konkrétny termín a nadiktovať kód voucheru. Pri nástupe na pobyt sa už len preukážete Vašim voucherom.

andrea

Dobry den.ja mam darcekove poukazy od zlavomat.sk,mozem si to vyuzit,a tak nakupit pobyt u vás?

Penzion Benedikti

Dobrý deň, samozrejme môžte použiť aj tie poukazy. Tešíme sa na návštevu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore