Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Svieži letný strih s luxusným čiernym kaviárom a relaxačnou masážou hlavy

4,7 / 5 Rea salón Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Vera

za farbenie a podtsrihnutie 2 cm sa dopláca niečo alebo je cena 21,90€?

ReaCentrum

Dobrý deň, pri variante 2 s farbením sa nič nedopláca. Prajeme pekný deň.

Kristina

Dobry den, aka by bola cena, ak by som si rada nechala vlasy upraviť natočením/vlnami. Dakujem.

ReaCentrum

Dobrý deň, nepíšete akú máte dĺžku vlasov, ktorý variant máte zakúpený? Je rozdiel natočenie a vlny, na bežný deň , na spoločenskú udalosť ? Cena je podľa vlasu. Toto je najlepšie riešiť na mieste s kaderníčkou .Verím ,že sa dohodneme k obojstrannej spokojnosti. Ďakujem za pochopenie.

Marta Kulanová

Dobrý,

chcela by som sa spýtať, či sa tento voucher vzťahuje na akékoľvek strihy vlasov a či tiež nezáleží od dĺžky vlasov. Mám totiž vlasy po pás a nerada by som bola nemilo prekvapená ďalším nečakaným doplácaním. Ďakujem :)

ReaCentrum

Dobrý deň .Vzťahuje sa voucher na bežný strih , nieje tam žiaden doplatok. Nepíšete či máte špeciálnu požiadavku . Neviem aký strih máte na mysli , ale úplne v pohode naše kaderníčky profesionálne strihajú na želanie a podľa typu osobnosti zákazníčky . Dôležité je , aby ste si vybrala vhodný strih vlasov podľa kvality vášho vlasu a k vašej osobnosti. Nevhodný výber nieje chyba kaderníčky. Verím ,že som vám odpovedala na všetko čo ste chcela vedieť. Ďakujem ReaCentrum

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore