Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letný pobyt v nových apartmánoch Villa Lagúna pri kúpalisku Thermal Corvinus Veľký Meder

Villa Lagúna Veľký Meder Podunajsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lubomira

Dobrý deň aká by bola cena na 3 noci pre 2 dospelých 1 dieťa vo veku 3 roky v termíne 7.9.-10.9. 2016? Ďakujem vopred.

Zlavomat.sk

Pekný deň,


ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 905 433 5­91 alebo e-mailom velky.meder@villalaguna.sk

Villa Lagúna Veľký Meder

Dobrý deň prajem! Zľavomatu 135 zaplatené na voucher pre dvoch dospelých, na mieste 42 za dieťa . Od 7.9. do 10.9. mám voľný apartmán cez zľavomat. S pozdravom iNG. Annamária Hencz tel. 0905/433 591

martina

dobry den mate volny termin od 22.8.....a mate niaky apartman kde je oddelena spalna od obyvacej izby dverami?

Zlavomat.sk

Pekný deň Martina,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 905 433 5­91 alebo e-mailom velky.meder@villalaguna.sk

Michal Machuč

dobry den mate volne od 29,7 volny jeden apartman mame dovolenku do 8,8,2016 sme dvaja dospely a jedno stvor rocne dieda dakujem za skoru odpoved

Villa Lagúna Veľký Meder

Pepáčte, ale teraz už máme obsadené. S pozdravom Ing. Annamária Hencz

ladislav pavlik

Zdravim mate volny termin od 1.8–5.8 a aka by bola cena 1 dosp+ 1 dieta 10 .r respektive termin od 8.8–12.8 dakujem

Villa Lagúna Veľký Meder

Dobrý den prajem! Od 8– do 12.8.2016 mám volný dvojposteľový apartmán cena apártmanu 36 eur/noc. Cez zľavomat sú akciové ceny pre pár dospelých osôb na 2,3 a 5 nocí. Na 4 nocový pobyt cez týždeň Vám viem dať individuálnu cenu mimo zľavomat – ,tu sa dá využiť zľava, čo máme cez Termalpark t. j. 10šmykov Gratis na tobogánoch na osobu.V prípade záujmu prosím zavolať na 0905/433591

Mária Trusková

Dobrý deň

Je možné spojiť aj dva varianty pobytu spolu napr. 6 dní + 3 dni,

ďakujem M. Trusková

Villa Lagúna Veľký Meder

Ano, predlzit mozete dni ubytovania, k balíku sa pripočítava cena ubytovania napr 3 noci- 3 × 36 eur. zavolajte na 0905433591 a vieme to dohodnúť. S pozdravom Ing. Annamária Hencz Villa Lagúna

Villa Lagúna Veľký Meder

voľný termín mám v čase od 24.7. do 05.8. t. j. je možné spojiť 3dni+ 6 dní . ak vám vyhovuje v tomto období mám voľný béžový apartmán.s poz­dravom z Villa Lagúna iNg. Hencz Annamária

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore