Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstupenka na výstavu AGROKOMPLEX 2016

4,6 / 5 agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Ján Šmehlík

Dobry vecer chcem sa spytat listky na agrokomplex som uz zaplatil a este mi neprsli uz to budu dva tyzdne

Gyöngyike Vydra

Dobry den!chcem sa spytat ci vystavu mozme navstivit uz aj 18.8.alebo je to novinarsky den.Dakujem Gyöngyike

Jana Péteryová

Chcem sa opýtať ja mám ztp mám voľný lístok alebo musím si kúpiť lístok

Jana Péteryová

Dobrý deň chcela by som sa spýtať že ako je to s deťmi majú dáku zľavu ďakujem Jana=-O

Monika Detková

dobrý den prosim vas možem sa preukazat aj voacherom v papierovej podobe kedže mobil mi nepodporujem moderne aplikacie nemám smartfoon

Agrokomplex - Výstavníctvo Nitra, štátny podnik

Áno, voucher obsahuje Qr kód, ktorý Vám načítame pri vstupe.

Liana Rózsa

Dá sa osonnym autom parkovat v niekde va areáli? A ked ano,tak kolko treba platit za parkovanie?

Agrokomplex - Výstavníctvo Nitra, štátny podnik

Parkovací lístok pre osobné auto je 4€. Informácie o otvorených bránach a parkovacích možnostiach budú definované v týždni pred výstavou na webprofile výstavy tu: http://www.agrokomplex.sk/vystavy/agrokomplex-2016/

Vstupy pre návštevníkov počas výstavy budú cez brány: Hlavný vchod pri pavilóne F, B3, B5-od SPM a v piatok 19.8. – sobotu 20.8. aj cez bránu B4

Zuzana

Dobrý deň,
je možné ísť aj s malým psíkom? Prípadne či je za neho aj nejaký poplatok
Ďakujem

Agrokomplex - Výstavníctvo Nitra, štátny podnik

Áno, je to možné. Ak je to ozaj malý psík, je ideálne aby ste ho v interiéroch maly v kapse na pleci alebo vo vaku na to určenom.

Maria

Ako sa ziska voucher?Nemam ziadnu skusenost,nevuem ako to funguje,dakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Mária,

ak máte záujem o túto ponuku, stačí kliknúť na zelené tlačítko vpravo „Kúpiť“, vyplniť požadované údaje a zvoliť si spôsob platby. Po zaplatení Vám príde na Váš e-mail voucher. Pri vstupe na výstavu sa už len preukážete Vašim voucherom. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť aj e-mailom na podpora@zlavomat.sk

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore