Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Fantastický LAST MINUTE 8-dňový letecký zájazd do Primorska v Bulharsku s ubytovaním v penzióne Vasima – konečná cena!

4,4 / 5 CK ALFA TRAVEL Primorsko - Bulharsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Ďurana

Dobrý deň, prosím o informáciu o ktorej hodine sa odlieta z Bratislavy, Ďakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,odlet 7.7. je rano 4.35 hod ,ale mame uz vsetko vypredane.

Hrabkovský Dušan

Zdravím dvaja dospeli a dieta do 14 rokov aka je konecna cena au tam nejake poplatky este dakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,Dva krat zakladne lozko 299 a jedna pristelka 199.Spolu 797 €.Konecna cena

Michaela

Dobry den, ak by som mala zaujem , aka je cena : 2 dospele osoby ,dalsie 17 a 12 rokov? Dakujem pekne

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,Tri krat zakladne lozko 299 a jedna pristelka 199.Spolu 1096 €.Konecna cena

Miroslav

Ako ďaleko je tento penzión od penziónu Pavel? Mám tam totiž známych. A koľko je príplatok pri cestovaní 1 osoby

Ďakujem za info

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,cca300m

Ruža Pravdová

Chcem sa opytat aka by bola cena ak by isla jedna dospela osoba,jedno dieta 12rocne a jedno dieta 6rocne a tiez ci su poblizku obchody v ktorych sa da nakupit pitie,jedlo alebo ci sa da dokupil polpenzia.Dakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den,Dva krat zakladne lozko 299 a jedna pristelka 199.Spolu 797 €.Hned vedla penzionu mate Supermarket.

Roman

Posledný júlový týždeň 2+2je voľný termín?ak áno mohli by ste mi urobiť kalkulácia.ďakujem

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem , vsetky nase ceny a terminy najdete na nasej www.alfatravel.sk
V pripade, ak nam zaslete na nas mail alfatravel@alfatravel.sk, vyber ubytovania a termin, radi Vam zasleme cenovu ponuku mailom.

Oľga Žižová

Dobrý deň.Mala by som záujem o danú dovolenku ja ako matka s 8-ročným synom.Môžem poprosiť o celkovú cenu dovolenly?Ďakujem.

CK ALFA TRAVEL

Dobry deň prajem,
konečná cena na osobu na základnom lôžku je 299 Euro, kedže musia sa platiť vždy 2 základné lôžka, tak konečná cena pre Vás je 2X299=598 Euro.

Eva Kováčová

Cena pobytu je vrátane dopravy?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,

cena je konecna vratane dopravy, ubytovania, transferu a letiskovych poplatkov.

Ivan Blanarovic

Zdravim,sme manzelia+2 de­ti,1 ma 20r.,2 ma 11r.prosim o konecnu cenu k tejto dovolenke.dakujem Ivan Blanarovic

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,

vo Vasom pripade potrebujete 3 krat kupon za 269 alebo 299 (podla terminu ) a raz za 199 Euro., Mali by ste k dispozicii studio- 2 izby, spalna +obyvackova cast, s roztahovacou pohovkou.

Ivica Čechlovska

ak cestujem sama,pretože nemám koho vziať zo sebou, aká je cena, v ktoromkoľvek termíne? Veď ja za to nemôžem, že som vdova a deti a teda ani vnúčatá nemám. Priateľky sú vydaté a teda cestujú spoločne s manželmi. Čo s takým chudákom človekom, trpí, že je sám a ešte musí za to platiť? platiť?

CK ALFA TRAVEL

Dobry den prajem,
jednolozkove izby v penzionoch ani v hoteloch nie su, preto sa musia platit vzdy 2 lozka,
Ak ide jedna osoba tak priplatok za prazdne lozko na 7 noci v uvedenych terminoch je 80 Euro.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore