Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dovolenka pre partiu 7 ľudí až na 6 dní vo vile Špirko

Vila Špirko Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lenka

Dobry den. Mam dotaz ohledne volneho terminu od 16.8.-19.8. pro 2 dosp.lidi a 4 deti. Take zda je mozne sebou vzit i psa (maleho yorkshira) ? Dekuji . Lenka

Vila Špirko

Dobrý deň, tento termín je bohužiaľ obsadený. Pekný deň

Patrícia Szijjártóová

chcela by som sa spýtať či je voľný termín od 18.8 do 21.8.Ďakujem

Vila Špirko

Dobrý deň, tento termín bohužiaľ nieje voľný. Prajem pekný deň

Lucia

Dobrý deň

Je voľný termín 15.8–17.8?

Vila Špirko

Dobrý deň, áno mám. Pre viac informácií sa namňa môžete obrátiť pomocou mailu alebo telefonicky. Pekný deň

Lucia

Dobrý deň,
Kedy máte voľné termíny, alebo kde to môžem zistiť? A chata je na samote? Záujem máme pre cca 7 osôb.
Za odpoveď dakujem.

Vila Špirko

Dobrý deň, len mi napíšte aký termín by ste chceli a zistíme to. Chata je pri hlavnom ťahu na jasnú. Pod hotelom Chopok.
Ďakujem za záujem.

vlastimil stanek

Zdravim sme velka rodina ja-žena+7 deti od 8r.-19r.ak by bolo možne ešte počas prázdnin.dakujem

Vila Špirko

Neni problém.

Marta Drotárová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je voľný termín od 21.8 do 24.8… Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Marta, prosím, ohľadom voľných termínov kontaktujte samotné ubytovacie zariadenie: t.č.: +421 948 385 3­84 alebo e-mailom aspirko@me.com

Miso

Dobry den,

Poprosim o volne terminy na august…

Dakujem

Vila Špirko

Dobrý deň, od 12. Augusta je voľné až do konca zatiaľ. Pekný deň

Peter

Mam zaujem o termin od 1.8 do6.8 tento tyzden by som to zaplatil viete mi to podrzat ten termin tento tyzden

Vila Špirko

Áno určite. Pekný deň

cristina lasac

Dobry den maly by ste volny termin pre 6dospelych a jedno dieta ,od 25.7 do 30.7 .

Vila Špirko

Dobrý deň, bohužiaľ nie nemám. Pekný deň

Dagmar Kurtišová

Dobrý deň máte voľný termín od 18.7. do 21.7.2016 pre 5 člennú rodinu ?

Vila Špirko

Dobrý deň, bohužiaľ tento termín je už obsadený.

Prajem pekný deň, Špirko.

Mozolová

Pekný deň, máte voľné od 4. do 6.8?
Vďaka za info.

Vila Špirko

Dobrý deň, áno mám.

Mackulinova

Dobry den,chcela by som sa opytat na pobyt 2 rodiny 4 dospele os. a 4 deti ( 3,5,6,10 rocne..a termin by bol 24–27.7 teda na 3 noci…Ďakujem Mackulinova

Vila Špirko

Dobrý deň,
celková kapacita chaty je 7 ľudí. Hore máte dve izby. Jedna je pre 3 osoby druhá pre dve. Dole v obývačke sú dva rozťahovacie gauče na ktorých sa môžu vyspať ďaľšie 4 osoby. Termín je voľný.

S pozdravom, Špirko.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore