Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Luxusné apartmány v centre Zakopaného až pre 6 osôb!

4,7 / 5 VIP apartamenty (2 pobočky) Zakopané - Poľsko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Magdaléna Tóthová

Dobrý deň,
informujem sa, či je voľný jeden apartmán v Stara Polana residence od 30.9.-2.10.2016
S pozdravom

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Magdaléna

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. č. +48 606 655 0­50 alebo na e-maili biuro@vipapartamenty.pl . Ak máte ťažkosti s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám Vašu požiadavku na podpora@zlavomat.sk a termín radi preveríme za Vás.

Prajem pekný deň :)

Róbert Semeník

Dobry vecer. Chcem sa vas opytat co mam robit aby som zistil ci je volny termin od 14–16.10, lebo som uz napisal 2 maily a odpoved mi ziadna neprisla. Dakujem pekne

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Róbert

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. č. +48 606 655 0­50 alebo na e-maili biuro@vipapartamenty.pl . Ak máte ťažkosti s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám Vašu požiadavku na podpora@zlavomat.sk a termín radi preveríme za Vás.

Prajem pekný deň :)

Jana

Dobrý deň , chcem sa informovať na voľný termín v čase 23.8.-31.8. na 2 noci pre 6 osôb . Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem,
ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. č. +48 606 655 0­50 alebo na e-maili biuro@vipapartamenty.pl . Ak máte ťažkosti s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám Vašu požiadavku na podpora@zlavomat.sk a termín radi preveríme za Vás.

petra macnakova

Dobry den, je volny termin 11–14. 8.2016 pre 6 dospelych osob? dakujem!

VIP apartamenty

Niestety nie ma wolnego apartamentu.
Pozdrawiam
katarzyna Chorążewska
vipapartamenty.pl

Monika Jankovic

Je volny apartman pre 4 osoby na termin 29.7.-31.7.? Dakujem monika

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. č. +48 606 655 0­50 alebo na e-maili biuro@vipapartamenty.pl . Ak máte ťažkosti s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám Vašu požiadavku na podpora@zlavomat.sk a termín radi preveríme za Vás.

Lenka

Dobry den, mozem sa opytat na dostupnost apartmanu v termine od 29.7. – 31.7. ? Je mozne ubytovat sa v jednom apartmane ak sme 4 dospeli a tri male deti 6, 4, 1), to najmensie dieta spi v postielke. Dakujem.

VIP apartamenty

Zobaczcie na stronę vipapartamenty.pl- apartament Onyx.

Maria Glejtekova

Dobrý deň, máte voľný termín od 18.7 do 21.7 pre 6 osôb?? Dakujem

VIP apartamenty

Niestety nie ma wolnego. Pozdrawiam

Jana Malakova

Dobry den chcem sa opytat ci v cene je zahrnuty bazen a velnes dakujem

VIP apartamenty

Cena zahŕňa bazén, vírivku, saunu a ihrisko pre deti (herňa):)

Ela

dobry den, chcem sa informovat ci je volny termin v Stara Polana residence pre 5 osob v tyzdni –25.-31.7. 2016

VIP apartamenty

Dobrý deň. Pozrite sa sami na webových stránkach vipapartamenty.pl bytu Muráň. Len on bol voľný v tej dobe.

juraj

Dobrý večer.
Využitie wellnes v apartmánovom dome je neomedzené?
Ďakujem

VIP apartamenty

Bazén, sauna a jacuzzi sú otvorené pre návštevníkov od 14 do 22.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore