Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rodinný pobyt pod Belianskymi Tatrami

4,3 / 5 Rekreačný dom u Maťka a Kubka Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Alena

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, či tieto isté ceny by platili aj v prípade, ak by sme si rezervovali pobyt v čase od 29.12.2016 do 01.01.2017 ( cca 8 dospelých a 4 deti ). Ďakujem.
 Alena

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Alena,

vouchery zakúpené u nás môžete využiť iba v termíne od 12. 8. do 30. 9. 2016.

Ďakujeme za pochopenie.

Prajem pekný deň.

Eleonóra Zattoviczová

pekny den prajem . Prosim mate volny termin od 29. 9. do 31.9.pre 4-clennu rodinu ? Dakujem

Katarina

Dobry den,prosim Vas volala som kvam ohladom ubytovania u Vas,povedali ste mi ze mam napisat mail,chcem si objednat pobyt cez zlavu dna ale neviem ake su volne terminy mali by sme zaujem cez zlava dna na 6dni 5 noci za tych 59€ termin mate volny prosim od 19–20 Augusta?Potrebujem vediet aby som si mohla pobyt zakupit.Ked si ho zakupim a nebude volne co potom?Dakujem pekne za skoru odpoved.Katari­na.Budeme 2 dospele osoby a jedno 4-rocne dieta a ak mame zaujem o polpenziu aka bude cena na tych 6dni 5dni…alebo na 4dni 3noci.Dakujem :-)

Mariana Olejnikova

Dobry den mate volny termin 1.9–3.9 pre 2 dospele osoby a 1 dieta .
je poblizku autobusova zastavka alebo zeleznicna stanica?Dakujem Mariana

Jozef Revúcky

Dobrý deň mám seriózny záujem termín od 20.8 do 22.8 bol by tento termín volný ? ďakujem a je to pre dve osoby :)

Ada

Dobrý deň, máte voľný termín od 16. 8. – 22. 8. 2016 pre dvoch? A ešte sa chcem opýtať, či je na izbe aj kuchyňka, lebo na hlavnej stránke RD sú izby iba so soc. zariadením a spoločnou kuchyňkou.
Ďakujem

viera

pekny deň mame zaujem o pobyt v dňoch 27.8 až 29.8 dajte mi vedieť či mate niečo voľne budeme 2 osoby prišla mi ponuka zo zľavomatu v cene 29 eur 2 osoby dakujem

Lubomir Dugas

Dobry den, volny termin pre ubytovanie od 15.8 do 17.8? Dakujem

Gabriela Tomkova

Dobry den mate volny termin cez vikend od 19– 21 augusta pre dve dospele osoby? Ďakujem

Zuzana Džubinská

Voľné ubytovanie niekedy od 15.8. –19.8.2016 na tri noci vhodné pre 4čl.rodinu 3dosp. a 1 dieťa 3r.?
 Zuzana

Bergmannová Lýdia

dobrý deň, aký volný termín cez víkend je možný pre 5 člennú rodinu, 2 dospelí
3 deti vo veku 11, 13 a 14 rokov. Je možnosť stravovania?

 Lýdia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore