Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Revolučné expresné bielenie zubov bez peroxidu: perleťový úsmev, zuby belšie až o 6 odtieňov!

4,3 / 5 Pearl Smile Prešov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
miro

dobry mam zaujem o bielenie zubov ked si to kupim na zlavomate tak dostanem sms ci ako ze je to zaplatene a potom uz len kuvam a ukazem ze mam to zaplatene a este chcem sa opytat ze ta suma 25 ecka je len raz uvas a ci bude nieco vidno dakujem

Pearl Smile

Dobry den prajem, ano, kupon si u nas uplatnite tym, ze nam nadiktujete na prevadzke kod.
Vysledok bude viditelny.

Mária

Dobrý den , mam otázku , mam na zuboch "silnú " sklovinu , bieliace pasty nepomáhajú , je mozne ze toto pomôže ? Dakujem za odpoved .

Scrolan

Dobry den,
v akom case sa mozem prist ukazat, resp. prekonzultovat vhodnost aplikacie vasej metody na moje zubky?

Pearl Smile

dobry den prajem, kontaktujte nas na 0904554242.

Peter Bela

Kolko krat je to potrebne opakovat pre dosiahnutie vysledku?

Pearl Smile

Výsledok je viditeľný okamžite. Zuby vydržia vybielené 2–6 mesiacov, po tejto dobe je vhodné ošetrenie opakovať.

Jozef

Dobry den, chcel by som sa opytat, mal som odlomene z predneho zubu a mam to plombovane, pri bieleni by to nebol problem? Je to biela plomba ale neviem ci by potom pasoval odtien, kedze mi bol dany odtien 2 ako mam vsetky zuby, je to na prednom zube a odtiem by bolo vidno ak by sa nevybielila aj biela plomba, dakujem za info

Pearl Smile

Dobry den prajem, pridte sa ukazat, Vase zuby som nevidela a je to velmi tazke posudit „online“.

Marika

Dobrý deň, je potrebné pri bielení, aby boli zuby v úplnom poriadku? T.j. bez kazov. Ďakujem za odpoveď.

Pearl Smile

Dobrý deň, zuby nesmú byť počas ošetrenia otvorené. Kazy ošetreniu nevadia, ale pokiaľ sú na viditeľných miestach, môže byť značný rozdiel vo farebnosti zúbkov. Kľudne sa zastavte na nezávznú konzultáciu, pokiaľ si nie ste istá tým, či je pre Vás ošetrenie vhodné. pearlsmile

jana

Zdravim…chcela by som si kupit to bielenie zubov…len mam.paradentozu v zaciatkoch ..robi sa to aj tak

Pearl Smile

Dobry den prajem,
poradte sa prosim s Vasim stomatologom, ktory bude najlepsie vediet posudit stav Vasho chrupu a vhodnost osetrenia. Silna paradentoza je kontraindikacia. Mierne prejavy ochorenia sa odporucaju konzultovat s lekarom. pearlsmile

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore