Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Gel lak alebo gelove nechty. Ukážte na leto prstom!

4,7 / 5 EXchange factory Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Veronika

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či je možné ten príplatok odstránenie gélových nechtov skombinovať aj s varintom gél ľaku. Mám gelové nechty a chcela by som si dať už iba gél lak. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Veronika

Pre viac info prosím kontaktujte poskytovateľa služby na telefónne číslo +421 911 232 5­75 alebo mailom exchangefactory@gmail.com

Prajem pekný deň.

Matka

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či je možné dať si gélové nechty, ak mám problém s okusavanim nechtov. Sú dosť krátke a chcem mať pekné nechty. Dá sa to urobiť aj na takéto ? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. :)

EXchange factory

Dobry den, ano, vieme to urobit aj na kratsie nechtove lozka

Mirka Melišová

Dobry den. Bola som na „gel lak“ a aplikacia pozostavala z vrstvy priehladneho a dvoch vrstiev farebneho gel laku. U Vas by sa podla popisu teda jednalo o doplatok 2€? Dakujem.

EXchange factory

Dobry den, nie, tie priplatky sa tykaju iba modelacie novych gelovych nechtov

Dominika Pavliková

čo znamená dvojitý lak?

EXchange factory

Minimalne 2 vrstvy gellaku

Veronika

dobrý deň, pri aplikacii gel laku si viem vybrat aj viacero farieb?

EXchange factory

Dobry den, ano, pravdaze.

Milka

Dobry den chcela by som sa opytat ci je mozne robit gelove nechty na sablony a chcela by som sa este spytat aku znacku gelov pouzivate. Dakujem za odpovede

EXchange factory

Dobry den, nechty robime na tipy a pouzivane gely Aglia.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore