Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Exkluzívny pobyt v najmodernejšom wellness hoteli HORIZONT Resort**** vo Vysokých Tatrách s neobmedzeným wellness + 50 % zľavou do Aquacity Poprad

4,9 / 5 Hotel Horizont Resort **** Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jana

Dobrý deň. Chcela by som sa informovať, či máte voľný termín od 25.07.2016 do 28.07.2016. S poz­dravom..Pekný zvyšok dňa

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň p. Jana, pre dostupnosť termínu prosím kontaktujte recepcia@horizontresort.sk. Prajeme pekný deň.

Oľga

Dobrý deň, chceli by sme si zakúpiť 2× pre 2 osoby kupón ktorý ponúkaťe v termine od 1– 31 . 7. 2016 v hodnote 270 eur. Či by ste mali volný termin v priebehu budúceho týždňa od pondelka 19. 7. Ďakujem za skorú odpoveď.

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň p. Oľga, poprosím Vás si pobyt zarezervovať na recepcia@horizontresort.sk. Prajeme pekný deň.

Klaudia

Dobrý deň. Mám zakúpený pobyt pre 2 osoby na 3 dni. Chcem sa opýtať v tejto cene je 2 x večera a 2 x raňajky? ďakujem

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň p. Klaudia, v tejto cene je už zahrnutá aj polpenzia. Prajeme pekný deň.

ana

Dobrý deň,mám kupón z plus 7 dní chcela by som vedieť ako by som ho mohla využiť?koľko by to stalo 3 dni,polpenzia.. Ďakujem

Hotel Horizont Resort ****

Tento kupón môžte využiť na ubytovanie v našom hoteli. Pre kalkuláciu pobytu nás prosím kontaktujte na recepcia@horizontresort.sk

Jarino

Dobrý večer máme záujem navštíviť váš hotel od 16 augusta na šesť nocí s polpenziou.Sme dvaja dospelí a tri deti 16 , 9 a 1 rok.Prosim o výpočet ubytovania.Dakujem.

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň p. Jarino,
vieme Vám ponúknuť pobyt 7 nocí za 5. Prístelky sú možné iba na izbe FAMILY SUPERIOR. K dispozícii sú 2 prístelky, bez ohľadu na vek osôb na prístelke. Pre najmenšie dieťa Vám vieme ponúknuť postieľku. Cena tejto izby v sezóne je 220€/noc. V tomto prípade by ste zaplatili za 5 nocí a 2 ďalšie máte grátis. Prajeme pekný deň.

Ivka

Dobrý večer, kedy je wellnes otvorený?
Máte volnú izbu na termín 8 – 11 . 09. 2016 ?

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň p. Ivka,
wellness je otvorený v pracovných dňoch od 14:00–21:00 a počas víkendov od 10:00–22:00. Ubytovanie v našom hoteli v tomto termíne máme zatiaľ voľné. Prajeme pekný deň.

Eva

Dobrý deň môžete mi ponúknuť pobyt u Vás od 30.8.2016– 3 noci. Potrebovali by sme izbu familiár superior (2 dospelý + 2 deti –8+10 rokov) aká,by bola cena ? Ďakujem

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň p. Eva,
ak máte zakúpený kupónik na 3 noci, doplatok za izbu Family Superior je 40€/noc. Pokiaľ kupónik nevlastníte, cena za tento typ izby v sezóne je 220€/noc. Prajeme pekný deň.

Soňa

Dobrý deň, mala by som záujem o zakúpenie kupónu na zlavomate ale chcela by som pred tým vediet, ci máte volnú 2-lôžkovú izbu v čase od 12.7. do 15.7.

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň p. Soňa,
v tento termín izbu STANDARD voľnú nemáme. Prajeme pekný deň.

Dominika

Wellness mate v ktorych hodinach otvoreny ?

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň p. Dominika,
wellness je v pracovných dňoch otvorený od 14:00–21:00 a počas víkendov od 10:00–22:00. Prajeme pekný deň.

Alžbeta

Dobrý deň, mam záujem o zľavový woucher na 4dni/3noci pre 2 osoby od 26.7. do 29.7. 2016 máte voľnú izbu na tento termín?

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, v prípade preverenia dostupnosti termínu nás prosím kontaktujte na recepcia@horizontresort.sk. Ďakujeme.

Vierka Kormanakova

Dobrý večer. Chcela by som sa spýtať či si mozem zakúpiť 2 kupóny na 3 dni/2noci za 169 v termín by bol od 5.9.a akoby to bolo za celý pobyt cenovo.Dakujem

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, v termíne od 05.09.2016 náš hotel disponuje ešte voľnými ubytovacími kapacitami, pobyt je možný. Cena: 2 kupóny x 169,–€ = 338,–€. V prípade akýchkoľvek otázok alebo rezervácie nás môžte kontaktovať na recepcia@horizontresort.sk

ferdinand

dobry.prosim Vas nmate volnu izbu v case od 9.7 do 10.7.sme trojclenna rodina…stacil by aj pristelok.mam zaujem o jednu noc.dakujem za odpoved

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, v termíne 09–10.07.2016 môžeme ponúknuť rodinnú izbu v cene 220,–€ + 0,50€/osoba/noc miestny poplatok.

Tatiana

Dobrý deň, v čase od 9.7. do 16.7. 2016 idem s rodinou do Tatier , mohla by som využiť welnes vo vašom rezorte aj napriek tomu , že v ňom nebudem ubytovaná a aká by bola cena , ďakujem

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, wellness centrum je otvorené v pracovné dni od 14,00–21,00 hod. a cez víkend od 10,00–21,00 hod. Cena 15,–€/osoba/vstup. Je k dispozícii aj pre neubytovaných hostí. Prajem pekný deň

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, wellness centrum je otvorené v pracovné dni od 14,00–21,00 hod. a cez víkend od 10,00–21,00 hod. Cena 15,–€/osoba/vstup. Je k dispozícii aj pre neubytovaných hostí. Prajem pekný deň

LK

Dobry den, prosim Vas, sme 4 clenna rodina ( 2 dospeli a 2 deti,– 4r a 10r). mate pre takyto pripad apartmany, alebo to riesite pristelkami? A aka by bola cena na 3 noci?
Termin 18.7.- 21.7…dakujem.LK

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,
pre rodiny s deťmi máme k dispozícii rodinné izby family superior za doplatok 40,–€/noc. Cena na 3 noci by bola po zakúpení kupónu na 3 noci za 270,–€ a prirátaním doplatku za rodinnú izbu 120,–€/3noci. Na overenie termínu a ďalšie otázky kontaktujte prosím recepcia@horizontresort.sk. Ďakujeme.

Katarina

Dobrý deň,
Aká by bola cena na štyri noci pre dve osoby teraz na leto? Je vstup do wellnessu povolený aj s deťmi? Mame dvojročné dieťa, jedná sa nam o bazeny.
Ďakujem pekne
Katarina

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,
cena na 4 noci by vyšla pri zakúpení dvoch kupónov na dve noci za 2 × 199=398,–€ v mesiaci júl. Vstup do wellness centra s deťmi, bohužiaľ, povolený nie je. Avšak bazén môžu využiť aj detičky. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

valkyova

Dobry den, mate prosim Vas volnu rodinnu izbu v case od 29.-31.8. Sme rodina s 3 detmi (4, 6,12rokov).
Dakujem

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, pobyt s využitím zľavomatového kupónu je možné využiť iba do 31.7 alebo potom od 05.09. V prípade akýchkoľvek otázok alebo rezervácie nás môžte kontaktovať na recepcia@horizontresort.sk

Lucia

Dobrý deň, chcem sa opýtať či máte voľný termín od 11.7.2016, chcela by som si kúpiť zľavový kupón na 4dni(3 noci).

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, na tento termín máme voľné izby. V prípade rezervácie nás kontaktujte na recepcia@horizontresort.sk

Mirka

Dobrý deň, mali by sme záujem o pobyt od 18.7 do 21.7
2 dospelé osoby,1 dieťa 12r. 2 dieťa 2r, mali by sme záujem o rodinnú izbu s polopenziou­…možete mi prosím spracovať cenovú ponuku ? Ďakujem !

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, pre vypracovanie cenovej ponuky nás prosím kontaktujte na recepcia@horizontresort.sk

Juraj

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať aká by bola cena pre 2 os. v teríme 18.-21.08 2016 s p­olpenziou? Ďakujem.

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň
kupón je možné využiť iba v termíne do 31.07.2016, takže môžeme ponúknuť akciu: Tretia noc za 30€, Takže 2 noci x 160€ = 320€+30€ = 350 €/pobyt s polpenziou . V cene nie je zahrnutá miestna daň 0,50€/noc/oso­ba.V prípade akýchkoľvek otázok alebo rezervácie nás môžte kontaktovať na recepcia@horizontresort.sk

petra

Dobrý den, máme dvě deti do 6 let.Mladší v postylce, starsi mezi rodici s polopenzí. Bude za ne doplatek ? Muzu pocitat s cenou 199 eur na dve noci? Děkuji za informaci.

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, deti do 6 rokov majú pobyt zdarma vrátane polpenzie.
V prípade akýchkoľvek otázok alebo rezervácie nás môžte kontaktovať na recepcia@horizontresort.sk

Daniela Foltanova

Dobrý deň, chcem si zakúpiť 2 kupóny pre 4 osoby,ale máme 1 osobu ktorá by bola sama v dvojlôžkovej izbe, zľava sa sťahuje aj na túto izbu? alebo aj na jednoložkovú?

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, 1 kupón platí pre 2 osoby, ak bude dvojlôžková izba obsadená iba jednou osobou je možné využitie daného kupónu. V prípade akýchkoľvek otázok alebo rezervácie nás môžte kontaktovať na recepcia@horizontresort.sk

Tereza

Dobry den, v pripade využitia rodinnej izby a zakúpenia si jedného voucheru (2 dospelý+ 2 deti: 13r. a 15r.), aké by boli ďalšie poplatky? Ďakujem za odpoveď

Hotel Horizont Resort ****

Doplatok za rodinnú mezonetovú izbu je 40€/noc vrátane polpenzie a wellness. V prípade akýchkoľvek otázok alebo rezervácie nás môžte kontaktovať na recepcia@horizontresort.sk

Gabika

Dobry den. Ked ma dieta do 6 rokov ubytovanie zdarma, znamena to, ze aj polpenziu ma v cene, alebo sa mu musi dokupit? Ak ano, kolko stoji polpenzia? A aky je doplatok za wifi na izbe?

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, dieťa do 6 rokov ma pobyt zdarma, vrátane polpenzie. Pripojenie na wifi sieť máme takisto bezplatnú aj na izbách. V prípade akýchkoľvek otázok alebo rezervácie nás môžte kontaktovať na recepcia@horizontresort.sk

Sandra

Dobrý deň.
Chcela by som sa infomovať, či by bolo možné zakúpiť si dva dvojdňové kupóny a rezervovať si pobyt u vás od 13.7. do 17.7.
Ďakujem a prajem pekný deň.

Hotel Horizont Resort ****

Dobry den,
ano, je to mozne. V pripade zaujmu o rezervaciu, prosim kontaktujte recepcia@aquacity.sk.
Lucia Lukacova – rezervacne oddelenie

Ján Miško

Dobrý deň, môžete mi prosím spracovať ponuku na HORIZONT resort pre 2 dospelé osoby + jedno dieťa 14 rok. na 3 noci v termíne od 04.07.2016 do 07.07.2016

Hotel Horizont Resort ****

Dobry den,
v pripade vypacovania ponuky, prosim kontaktujte recepcia@aquacity.sk.

Lucia Lukacova – rezervacne oddelenie

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore