Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jesenný pobyt v Hoteli AquaCity Riverside*** so vstupom do všetkých bazénov aquaparku a vstupom do Fire & Water Wellness & Spa Centra Aquacity Poprad

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Hotel Riverside*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Roman

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať na pristelku pre trojročné dieťa. Či mate postielku alebo si treba doniesť? Ďakujem s pozdravom Šoltýs.

Hotel Riverside***

Dobrý deň p. Šoltýs

ďakujeme za záujem o ubytovanie v hoteli Riverside***
detskú postieľku vieme zabezpečiť

recepcia Alena

zuzana

Dobrý deň, chcem sa opýtať na možnosť ubytovania pre 3 dospelé osoby aká by bola cena komplet vrátane balíku vital packet pre tri osoby?

Hotel Riverside***

Dobrý deň,
prosím Vás kontaktujte nás na náš interný email: riverside@aqacity.sk, na ktorom Vám vime zaslať cenovú ponuku ubytovania vrátane služieb.

Recepcia hotela Riverside***

Torhanova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li máte příští týden den (přes týden) volné 2 pokoje? Děkuji

Hotel Riverside***

Dobrý deň

ďakujeme za záujem o ubytovanie v hoteli Riverside***
voľný termín 2× dvojposteľová izba v termíne od 20.09– 23.09
o dostupnosti voľných kapacít kontaktujte recepciu hotel na tel . císle 052/7851 222

recepcia Alena

Daniela

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či sú v aqaparku vnútorné tobogany…

Hotel Riverside***

Dobrý deň

ďakujeme za mail
v Aquaparku sa náchádzajú aj vnútorné tobogány

Alena Janíčková

Tereza

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ak by sme chceli ísť na pobyt 2 dospelé osoby a 3 deti – 15, 11 a 2 roky. Ak zakúpim 1 kupón, aký by bol doplatok za deti…alebo je lepšie zakúpiť 2 kupóny? Ďakujem za odpoveď.

Hotel Riverside***

Dobry den, najlepsie by bolo zakupit si 2 kupony a rezervovat si 2 izby.

Františka

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či máte volný termín od 16–18.9. pre 2 osoby?
Dakujem

Hotel Riverside***

Dobry den,
Bohuzial v tomto termine nemame volne izby.
S pozdravom
Recepcia

Jana

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať či sú ešte voľné víkendy na pobyt koncom októbra – v novembri? Ďakujem.

Hotel Riverside***

Dobry den,
ak by ste nam mohli napisat email na riverside@aquapcity.sk s upresnením poctu osob – radi Vam preverime volne kapacity.

Peter

Dobrý deň, chceli by sme ísť na pobyt v septembri, ale máme voľné termíny len 2.-4.9. alebo 9.-11.9. je možnosť ešte v týchto termínoch si zarezervovať kupón? Ďakujem.

Hotel Riverside***

Dobry den,
Kupon je platny az od 05.09. a termin 09.09–11.09. mame bohuzial plne obsadeny.
Recepcia Riverside***

Lucia

Dobrý deň chcela by som sa informovať O voľných víkendových termínoch V septembri, okrem 16–18.9 vtedy sa nám nedá, ďakujem

Hotel Riverside***

Dobrý deň,

je mi ľúto ale septembrové víkendy máme kompletne obsadené.

Hotelova recepcia Riverside***

Veronika

Dobrý deň, máte volny víkend 28.10–30.10. Pre 2 osoby? Ďakujem.

Hotel Riverside***

Dobrý deň,
vami zvolený víkend máme ešte voľný.

Recepcia hotela Riverside***

Katarina

dobrý deň. poprosila by som vas aky doplatok by bol za 1 dieta 4 roky a dalsie 15 rokov aj s polpenziou. dakujem krasne Katarina.

Hotel Riverside***

Dobrý deň,

vedeli by sme Vám poskytnúť Apartmán a doplatok by bol 35€/noc.

Recepcia Riverside***

Martin

Poprosím voľny termín od 23 septembra mate ešte k dispozícií?

Hotel Riverside***

Dobrý deň,

volný termín by bol od 24.9 na dve noci.

Recepcia Riverside***

Sandra

Dobrý deň chcem sa informovať termíny 17.-18.-19. 11. 2016 sú ešte voľné?

Hotel Riverside***

Dobrý deň,

tieto termíny máme ešte voľné.

Recepcia Riverside***

Lenka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte volné termíny od 16.9. do 18.9. Ďakujem.

Hotel Riverside***

Dobry vecer,

ano, tento termin mame este volny. Pre kolko osob by bolo ubytovanie? Dakujem.

S pozdravom,

Janka Halmiová

Hotel Riverside***

Ospravedlnujem sa, ale v tomto termine uz nemame dostupne volne kapacity.

S pozdravom,

Janka Halmiová

maťa

Chcem sa opýtať máte voľné termíny 26,27,28 víkend augustovy???

Hotel Riverside***

Dobry vecer, tento termin mame este volny. Pre kolko osob by bolo ubytovanie?

Hotel Riverside***

Ospravedlnujem sa,
v tomto termine uz nemame volne kapacity.

S pozdravom,

Janka Halmiová

Robert Schmidt

Dobry vecer…chcel by som sa opytat ze ked dojdeme 4.(2+2) ze ci tam je potom nejaka väcsia izba za nejaky poplatok alebo su vsetky izby rovnake?dakujem za odpoved..

Hotel Riverside***

Vážený pán Robert Schmidt,

Hotel disponuje izbou superior, ktorá je vhodná pre 2 dospelé osoby a max. 2 deti. Príplatok za takúto izbu je 35 €/noc.
V prípade záujmu nás prosím neváhajte kontaktovať na riverside@aquacity.sk alebo telefonicky na 0918971740. S pri­aním pekného dňa,

Veronika Surmíková, hotelová recepčná

Kvetka Martinaskova

DOBRY DEN: MATE VOLNU IZBU PRE 2OSOBY V OKTOBRY´?V KTOROM TERMINE MI MOZETE UBYTOVANIE PRI ZAKUPENI VOUCHERA NA 2 NOCIß´?OSTAVAM Z PODRAVOM

Hotel Riverside***

Vážená pani Martinasková,

V mesiaci október máme voľné kapacity ubytovania. Voľný je napríklad víkendový termín 7.-9.10.2016. Ohľadom termínov nás kľudne kontaktujte na riverside@aquacity.sk alebo telefonicky na 0918971740. S pri­aním pekného dňa,

Veronika Surmíková, hotelová recepčná

luciaK

Dobry den. Chcela by som sa opytat, kolko by sme doplacali za deti 5r(treba lozko) a 10mes.bez lozka. A ci su vnutri aquaparku nejake detske tobogany,aby sa starsi vedel vyjasit. Potrebujeme hlavne aby si aj deti prisli na svoje. Co sa tyka terminov,od 5.9. na tri noci mate aku volnu kapacitu?ďakujem

Hotel Riverside***

Dobrý deň. Doplatok za dieťa na lôžku je 35€/noc. V aquaparku si detičky určite prídu na svoje. V aquaparku okrem iného nájdete tobogány, mayskú pyramídu, detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov (bazén so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami, vírivka pre dospelých, terárium s leguánmi. Najbližší voľný termín na 1× dvojlôžkovú izbu s prístelkou je od 10.9.2016. Ohľadom termínov nás kľudne kontaktujte na riverside@aquacity.sk alebo telefonicky na 0918971740.
S prianím pekného dňa,

Veronika Surmíková,
hotelová recepčná

Milos Petko

Dobry den,chcem sa spytat ci mate este volny vikend na august,ak ano jako je stými kuponmi, a kolko bude stat pobyt pre dve osoby+dieta1r. Dakujem

Hotel Riverside***

Dobry den, tento kupon je platny od 5.9.2016. Ak si prajete ponuku na august napiste nam na riverside@aquacity.sk. S pozdravom Maja Cerna

Ľubo

Dobrý deň, koľko by sa doplácalo za 2 deti 2r a 15r.
Ďakujem

Hotel Riverside***

Dobry den,
doplatok za dieta od 6 rokov by bol 35€ / noc . S pozdraom Lucia Lukacova

Eva

Dobry deň máte ešte voľné izby od 5.9 do 8.9. Potrebovali by sme izbu pre dve osoby. Dakujem

Hotel Riverside***

Dobry den p.Eva,
v pozadovanom termine mame este volne kapacity. Poprosim Vas kontakotvat riverside@aquacity.sk

S pozdravom

Lucia Lukacova

Miroslava

Dobry den. Chcela by som sa spytat aka by bola cena ak by sme isli tri osoby a kupili dva kupony aby pobyt trval 4noci. Dakujem

Hotel Riverside***

Dobrý deň,

prosím Vás koľko rokov má 3 osoba? Kupón je možne uplatniť len na 2 dos. osoby.

Hotelová recepcia.

Dano

Dobry den,
Chcem sa opytat ako je dispozične riešený apartmán?
Ako jedna izba vsetko spolu alebo je apartmán rozdelený na spálňovu a obývaciu časť? Na vašom webe to nikde neviem najst, fotky izieb a apartmánu su tie iste. Nikde nieje uvedená ani rozloha apartmánu oproti štandard izbe.
Dakujem

Hotel Riverside***

Dobrý deň,

Apartmán v hoteli Riverside*** je väčšia Standard izba. Manželská posteľ aj sedacia súprava sa nachádzajú v jednej izbe.

Hotelová recepcia.

Barbi Uhríková

Dobrý deň, máte volnú izbu pre 2 osoby v termíne od 23.8–26.8 ?

Hotel Riverside***

Dobrý deň,

v termíne 23.8 – 26.8 máme voľnú poslednú izbu pre rezerváciu nás kontaktujte prosím na email: recepcia@aquacity.sk

Recepcia Hotela Horizont Resort****

Maja

Ak by som si kupola pobyt teraz mozem si rezervovst pobyt neskor aj o mesiac? Nebude problem s dostupnostou? Dakujem

Hotel Riverside***

Dobry den, pobyt si mozete rezervovat kedykolvek podla doby platnosti kuponu. Mozete nas kontaktovat emailom alebo telefonicky a radi Vam preverime kapacitu.

Alena B

Dobry den,
v tejto cene je zahrnuty pobyt pre 2dospele osoby a tiez plus 2deti (3r a 1r)?
Bez naroku na lozko? Dala by sa zabezpecit detska postielka?
Maju potom deti v cene aj polpenziu a vstup do aquaparku?
Ak nie, aka by bola prosim cena?
Dakujem

Hotel Riverside***

Dobrý deň,

deti do 6r. sú v našom hoteli bez nároku na lôžko, s det. postieľkou nemáme žiaden problém ale nevieme Vám 100% zaručiť že Vám ju budeme vedieť poskytnúť (disponujeme len obmedzeným množstvom), ak by ste si doniesli vlastnú cestovnú nebude pre nás žiaden problém. V rámci stravy a služieb detičky využívajú všetky služby ako Vy.

Recepcia Hotela Horizont Resort****

Maria

Dobrý deň, chceli by sme prístelku pre dospelú osobu 28rokov. Bolo by to možné ?Ak áno aká je cena? V cene by boli všetko čo máme my v kupone? Ďakujem

Hotel Riverside***

Dobrý deň,

je nám ľúto ale prístelka pre dospelú osobu nie je možná.

Recepcia Hotel Horizont Resort****

Michaela

Dobrý deň.Chcem sa spýtať,či dvojlôžkove izby sú aj s oddelenými posteľami.Ďakujem

Hotel Riverside***

Dobrý deň,

všetky izby na hoteli RIVERSIDE*** majú manželské postele.

Hotelova Recepcia, Kvasnova N.

Maria Vráblová

Dieťa do 12 rokov myslíte 11,99 alebo 12,99. Koľko by stál pobyt na 2 noci pre 12 ročne dieťa. Ďakujem za skorú odpoveď.

Hotel Riverside***

Dobrý deň,

doplatok za deti je 35€/noc a bude Vám poskytnutý Apartmán.

Hotelova Recepcia,
Kvasnova N.

jozed

dobry den. chcel by som sa opytat, ako je to s balikom AQUA PACKET pre 2 osoby neobmedzene počas pobytu (vnútorné a vonkajšie bazény) na tuto akciu – 2 osoby 3 dni 2 noci. ak je check in od 14.00 a check out o 10.00 plati AQUA PACKET dany den aj po check out po 10.00? trebars ak som v termine od 22.10. do 24.10. plati vstup vsetky tri dni? dakujem

Hotel Riverside***

Dobrý deň,

Aquapark je Vám k dispozícií od doby check-in 14:00 do doby check-out 10:00.

Hotelova Recepcia,
Kvasnova N.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore