Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Odstránenie vrások aplikáciou kyseliny hyalurónovej

4,8 / 5 Eve Clinic Bratislava Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Denisa

Dobrý deň,
Chcela by som sa opýtať kedy máte najbližší termín?
Ďakujem.

Ave Clinic Bratislava

Dobrý deň. Treba si zavolať na recepciu. Oni vám povedia voľné termíny. Ďakujem

Ado

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, že či možem kúpiť tento kupón pre manželku na odstránenie vrások na čele. Ďakujem

Ave Clinic Bratislava

Dobrý deň. Ano môžte.

Adela Sivakova

Dobry den. Chcela by som si dat vyplnit hlboku vrasku madzi ocami. Bude mi stacit jeden kupon? Dakujem

Ave Clinic Bratislava

Dobrý deň. Pravdepodobne by mal stačiť. Presne vám to povie lekár pri konzultácií. S pozdravom.

Evi Lein

Dobry den,
chcela by som vyplnit vrasky v okoli oci,len nechcem botox da sa to urobit aj a Kh?Dakujem

Ave Clinic Bratislava (Esthetic Centrum)

Dobrý deň. V okoli očí sa vyslovene odporúča botox. V niektorých prípadoch sa dá pichnuť kyselina h. Bolo by dobré sa príjsť ukázať a doktorka vám povie presne čo bude pre vás najlepšie. S pozdravom.

Anna

Mám záujem o výplň nosoústnych vrások, vrások nad perou, očného okolia a glabely. Neviem koľko kupónov na botulotoxín a teosyal si mám zakúpiť na zľavomate.

Ave Clinic Bratislava (Esthetic Centrum)

Na nosoústne vrásky odporúčame zakúpenie jedného kupónu na kyselinu. Na okolie očí, glabelu a vrások nad perou odporúčame tri kupóny na botox. Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore