Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Letný pobyt v tichom prírodnom prostredí pri prameňoch liečivej minerálnej vody v Korytnici

4,3 / 5 Penzión Svätopluk Donovaly (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Diana

Dobrý deň,
máte voľný termín od 26–28.8. dvojlôžko?
Vďaka za odpoved.

Penzión Svätopluk

Dobrý deň,
ohľadom rezervácií ubytovania, Vás poprosím mailom na objednavky@svatopluk.info
Ďakujem.

Martina

Chcem sa spytat ci by sa dalo vytlacit jedalny listok

Penzión Svätopluk

Dobrý deň, náš jedálny lístok nie je pevne stanovený. Každý týždeň sa niečo zmení. No základná ponuka je pečené prasiatko, jahňa, grilované kuriatka, klobáska, kuracie špízi, steaky, pizza, šaláty, polievka.
Pre viac informácií nás kontaktujte na mailovej adrese: objednavky@svatopluk.info

Marianna Foldyova

Dobry den, pozerala som ponuku na zlavomate, mame 3 rocne dietatko 11 rocne a 8 mesacne. Potrebovali by sme 2 vouchery, alebo na 3rocne a 11 rocne by sa doplacalo zvlast? viete poskytnut taketo vacsie izby?

Penzión Svätopluk

Dobrý deň,
máme pre Vás aj väčšiu 4 lôžkovú izbu + ak by ste mali záujem o prístelku. Stačí vám voucher jeden, za detičky sa dopláca na mieste do 3 rokov grátis, od 3 – 12 rokov sa dopláca 12eur.

kamil

dobrý den, dostanem sa priamo k vam k penzionu autom, pretože tam na mape vidím značku zákaz vjazdu okrem dopravnej obsluhy a váš penzión sa nachádza za tou značkou.

Penzión Svätopluk

Dobrý deň,
parkovisko je pár metrov od penziónu, takže v tom problém nevidím.

Ingrid

Dobrý vecer, prosím vás je možné objednať obedy a večere, aká je ich cena?
Za odpoved dakujem

Penzión Svätopluk

Dobrý deň,
obedy a večere si môžete vybrať z aktuálneho jedálneho lístku.

Merry

Hi, dvaja dospelý s dvoma deťmi na dve noci – za koľko by to bolo ?
Ako sa k vám dostaneme z RBK,ked nemáme auto ?

Penzión Svätopluk

Dobrý deň,

potrebovala by som vedieť koľko ročné detičky máte. Poprosím Vás ďalšie info prostredníctvom mailu uvedenom na voucheri. Ďakujem.

Maria Krnova

Dobry den,napiste nam prosim kedy mate volnu izbu na pobyt zo Zlavomatu a ako je mozne sa do penzionu dopravit ,kedze sme bez auta.Dakujem za skoru na moj mail krno,aby sme si stihli pobyt u Vas zakupit.S pozdravom M.Krnova,tel.0908113717

Penzión Svätopluk

Dobrý deň,

prosím napíšte mi do mailu, ktorý je uvedený na kupóne…bližšie info o pobyte ( koľko osôb, koľko nocí, a zhruba v ktorý dátum). Ďakujem

Zuzana Mazuchova

Dobry den. Prosim aj bankomatovou kartou sa da platit

Penzión Svätopluk

Dobrý deň prajem,
bohužiaľ zatiaľ to možné nie je, no už sa na tom pracuje. V dohľadnej dobre by to malo byť aktuálne.

Dana

Dobrý večer chcela by som sa informovať ak by sme išli 3 dospelí a 3 deti vo veku 8, 6 a 1 rok koľko voucher ov by sme mali zakúpiť? Ďakujem pekne Dana.

Penzión Svätopluk

Dobrý deň,
voucher je určený pre dve osoby, to znamená, že by ste si mali zakúpiť 2 ks voucherov. Ak máte ešte nejaké otázky, kontaktujte ma na môj mail. Rada Vám odpoviem.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore