Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Až 45-minútový let lietadlom s možnosťou pilotovania

Zážitkové lety Sládkovičovo Letisko Sládkovičovo (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Martin Vysokai

Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať, ako je to v prípade ak by som chcel letieť aj s priateľkou? Bolo by možné sa dohodnúť, prípadne je potrebné zakúpiť ďalší kupón? Dostal som kupón od kolegov k narodeninám a rád by som ju zobral so sebou.

Ďakujem

Zážitkové lety Sládkovičovo

Mohli by ste si kupon rozdelit na polovicu dajme tomu, alebo by sme sa už dohodli inak na letisku.

monika kmeťková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné na mieste zmeniť variantu letu. Chcem kúpiť 20 minutový let synovi k narodeninám a mohol by si on na mieste doplatiť 45 minutový let, ak bude mať záujem o dlhší variant? ďakujem

Zážitkové lety Sládkovičovo

Áno mohol :) Odporúčam Vám lietadlo ps28, cessna má momentálne problémy s podvozkom.

Renáta

Dobrý den,chcela by som sa spýtat na vek záujemcov, aký je minimálny vek.Dakujem.

Zážitkové lety Sládkovičovo

Martina

Dobrý den, chcela by som sa opýtať či je možné dať inštrukcie v angličtine kedže je to darcek pre priateľa a on nerozpráva po slovensky. Ďakujem.

Zážitkové lety Sládkovičovo

Dobrý deň Martina! Áno rozprávam aj po anglicky. :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore