Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dovolenka v prekrásnych zrubových domčekoch vo Vysokých Tatrách

4,3 / 5 Zrubové domčeky Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ivana

Dobry den chcela by som sa opytat mate volnu chatku pre dvoch od 24.8 – 27.8 dakujem za odpoved

milan

chcem sa spýtať na možnost grilovania, či je stým nejaky problém ak si donesiem mali gril.

Martin Mišík

Dobry den, mate zrub aj pre 6 osob? Sme 2 dospelí + 3 deti (8,8,12 r.). Asi by sme isli na 2 kupony, ale radi by sme boli spolu. Je to mozne? Dakujem…

Zrubové domčeky

Dobry den,
Ano mame zrub aj pre 6 osob. Ohladom terminu ma prosim kontaktujte telefonicky alebo mailom. Dakujem
Andrea Karabinova

Veronika

Dobry den, chcem sa opytat psy su povolene?

Zrubové domčeky

Dobry den, nie, psy nie su povolene.

Stefania

Dobry den chcela by som si rezervovat pobyt uz mam kupeny woucher malo by to byt od 8.8 a trvat by mal 4 dni cize do 12.8 pre dve osoby na mail ste mi neodpisali este :) dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Štefánia, ak Vás problém pretrváva, obráťte sa na našu zákaznícku podporu.

Lenka Polerecká

Dobrý vecer. Ak by sme chceli ísť ku Vám na pobyt ale mame dve deti vo veku 4 a 1 rok ako by sme mali riešiť kupóny? Za odpoved vopred Dakujem. S pozdravom Polerecká Lenka

Zrubové domčeky

Dobry vecer, zakupili by ste si jeden kupon a za jedno dieta by bol doplatok pri prichode.

S pozdravom ostava,
Karabinova

bozena

dobry vecer chcela by som sa spytat kolko by nas to vyslo keby ze ideme 2dospely a 3 deti.dakujem

Zrubové domčeky

Dobry vecer,
zalezi od toho, v akom veku mate deti. Ci by ste si zakupili jeden kupon a doplatili by ste za 3 deti. Alebo by ste si zakupili dva kupony a doplatili by ste jedno dieta.

S pozdravom ostava,
Karabinova

Vera

Dobrý den je vo vašom areály detske ihrisko vhodne pre 3 ročne dieťa ? Na obrázku nie je a internetovú stránku nemáte

Zrubové domčeky

Dobry vecer,
v arealy je dreveny domcek so smikalkou.

S pozdravom ostava,
Karabinova

Lucia Štigalova

Dobry den, chcem sa spytat, v termine od 27.7–29.7 mate este nieco volne? Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Lucia, ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v ubytovacom zariadení:
karabinovaandrea@gmail.com
+421 911 570 922

Timea

Dobry vecer! Chcela by som sa opytat na cenu 2 dospely a 2 deti (11 a 15 rocny) na tri noc! Dakujem…!

Zlavomat.sk

Pekný deň Timea, cena pre dve dospelé osoby je cena voucheru. Doplatky za deti sú 10€/dieťa/noc

Matej Homola

Dobrý ďen je tam zariadené aj WC pretože na obrázkoch nie je . A ešte jednu ako sú vzdialené od seba chatky ?

Zrubové domčeky

Dobry den.
Ano,vsetky zruby maju vlastne kupelne s toaletou. Vzdialenost medzi chatkami je od 2metrov do 8m.

Silvia Jankechová

Dobry den, chcem sa spytat ci v termine od 23.7.-31.7.2026 mate ubytovaciu kapacitu v zrubovych domcekoch na 4 noci pre 4 clennu rodinu plus psa malej rasy.Za skoru odpoved vam dakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Silvia, ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo e-mailom karabinovaandrea@gmail.com alebo telefonicky +421 911 570 922

Jozef Maňkoš

Dobry den. Mal by som zaujem o ubytovanie v chatke pre styroch,dospeli + dcerka12 rokov od 1–4.8.2016?

Zlavomat.sk

Pekný deň Jozef, ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo e-mailom: karabinovaandrea@gmail.com alebo telefonicky +421 911 570 922

Boris

Dobry den v termine od 14.7 do 23 v tomto rozsahu na tri dni napr. Od 15 do 17.7. Najde sa nieco este volne? Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Boris, ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo e-mailom karabinovaandrea@gmail.com alebo telefonicky +421 911 570 922

Martina

dobry den,mate volne od 25.7–27.7..alebo nieco okolo toho,,dakujem pekne za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň Martina, ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo e-mailom karabinovaandrea@gmail.com alebo telefonicky +421 911 570 922

Radoslav Bartoš

Dobrý deň
Chcem sa spýtať je volný termín od 14.do 16.7.od štvrtka do soboty?2 noci a aká by tam bola prosím Vás cena..2dospelé osoby + 2deti (4roky a 1,5roka)..
Ďakujem

Zrubové domčeky

Dobry den,
Je mi luto,volny termin by bol az od 21.-23.7.
Pokial Vam vyhovuje,napiste mi na mail alebo mi volajte.
Dakujem.

Karabinova

Martina

Mate volny termin 18,19,20.7 dve dospele osoby a dve deti 6r.a 9r + cena dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Martina,
ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo e-mailom karabinovaandrea@gmail.com alebo telefonicky +421 911 570 922

Lucia

Dobrý den, chcela by som sa spýtať či je voľný termín
od 25,7 do 29.7 pre dve osoby?A ešte by som chcela vedieť či sa dá dostať do hotela nezábudka aj autobusom alebo inou dopravou ako autom.Ďakujem

Marek

Dobrý deň- poprosím cenovú ponuku na 2 noci,od 11 alebo 12.07.2016– 2 dospelé osoby + 3 deti (0+2+4 r.) s raňajkami. )Ďakujem.

Zrubové domčeky

Je mi ľúto, ale raňajky neposkytujeme.

Katka

Chcem sa opytat psu su povoleny

Zrubové domčeky

Áno, pes je povolený s doplatkom 7,– € / noc

Lucia

Chcela by som sa spytat na tie priplatky… osoba 15 eur noc. A 1miestny poplatok.. ten miestny rozumiem,ale osoba 15 eur to je keby isla 3 osoba alebo ako to mam rozumiet? Dakujem

Zrubové domčeky

Dobry den,
ano, pokial by na pobyt nastupili 2 dosp.osoby v ramci kuponu a tretia osoba by bolo nad 15r., pocita sa mu cena 15,– € / noc

Maria Slováková

Dobry den,
Máte voľnú chatku pre 2osoby v termíne 8.8.-12.8.? 2 dospelý + dieťa 1r + mačka

Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň,

ohľadom voľných termínov môžete kontaktovať aj priamo ubytovacie zariadenie e-mailom alebo telefonicky: karabinovaandrea@gmail.com
+421 911 570 922

Daniel Obert

dobry den,
prosim vas ked chceme ist traja od piatka do utroka ako mam riesit kupony? dakujem

Zrubové domčeky

Dobrý deň,
zakúpte si dva kupóny v cene 129,– €

S pozdravom ostáva
Andrea Karabínová

Klaudia Lavrikova

Prosim vas a kychynsky riad je k dispozícii vo vsetkych zruboch ?

Zrubové domčeky

Áno, každý zrub má kompletne vybavenú kuchynku.

Martina

Dobrý deň,máte ešte voľné ubytovanie od útorka 12.7. pre 2dospelé osoby+2 deti?ďa­kujem

Zrubové domčeky

Napíšte mi prosím na mail karabinovaandrea@gamil.com

Viera Geričová

domáci miláčik? Asi 2 kg psík

Zrubové domčeky

Dobry den,ano psik je povoleny.
doplatok je 7,– € / noc

Majka

Dobry den.Psik je povoleny?Dakujem za odpoved

Zrubové domčeky

Dobry den,ano psik je povoleny. Doplatok je 7,–€ / noc

Mária Sameková

Ako je to so socialnym zariadenim? Su pri kazdej uzbe, alebo su spolocne? Je tam aj nejaky kuchynsky kutik?

Zrubové domčeky

Dobry den, kazdy zrub ma vlastnu kupelnu so sprch. kutom a toaletou. Zrub pre 4 osoby a 6 osob ma kuchynku s komplet vybavenim. Zrub pre 2 osoby ma maly kutik s prac.stolom, dresom, rychl.konvicou, dvojplatnickou a chladnickou.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore