Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zirkónový set plný elegancie a pôvabu

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Katarína Niznerová

Celkom pekne,ale tazko sa navliekaju do ucha a na modrom pare nausnic bol opacne navleceny zirkon, musela so rozobrat a pretocit neoplatilo by sa mi tovar vratit

www.PinkCat.sk

Dobrý deň, všetky sety mechanicky a vizuálne kontrolujeme, ale samozrejme, že sa nám mohlo bohužiaľ stať, že sme to prehliadli. Za vzniknutú chybu sa Vám ospravedlňujeme. Prajeme Vám pekný deň PinkCat.sk

Helena Urgelova

Jq by som to chcelq poslat dobierkou

www.PinkCat.sk

Dobrý deň, bohužiaľ je nám ľúto, ale tovar zakúpený cez Zľavomat nieje možné poslať na dobierku. Prajeme Vám pekný deň PinkCat.sk

Marta Vizsgyakova

Dobry den, prosim Vas, zirkonovy set ciry uz ani nebudete mat? Ja som si dala odlozit ( bola som odcestovana ) a uz ciry nemate.
Bola by som rada, keby sa este nasiel. Dakujem!

www.PinkCat.sk

Dobrý deň, číry set je momentálne vypredaný. Vloženie tovaru do košíka (odloženie si tovaru), neznamená vytvorenie objednávky. Odložený tovar v košíku máte iba po určitú dobu a po nevytvorení objednávky do niekoľkých minút sa automatický ruší zľavomatom. Tovar bude v priebehu niekoľkých dní doplnený, sledujte našu zľavu, aby ste si ho mohli zakúpiť.
Prajeme Vám pekný deň PinkCat.sk

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore