Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

LAST MINUTE za skvelú cenu! Spoznajte Transylvániu a Rumunsko a prejdite sa po horskom priechode Transfăgărășan, BEZ NOČNÝCH JÁZD

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Olivia

Dobrý večer, chcela som sa opýtať ako je to teda s cenou zájazdu. Stále sledujem tento zájazd kedy tu tiež klesne cena ako na tom druhom zľavovom portáli, ale zatiaľ klesla iba na 309. A ja tu mám dosť nazbieraných kreditov, ktoré by som chcela uplatniť na tento zájazd, ale neviem či mám čakať, či vôbec klesne táto cena na tých 289, alebo sa mám poobzerať po iných zájazdoch. S pozdravom Olívia

SILVERICA TOURS

Dobrý deň prajem!

Môžeme sa dohodnúť, nie je problém, za 289 EUR len mi prosím napíšte mail. Porozprávame sa, a určite sa dohodneme, bez problémov.
info@silvericatours.om

S pozdravom
CK SILVERICA TOURS

Petra

Dobrý deň,
zaujal ma tento zájazd, ale všimla som si, že na inej stránke morezliav. sk je tento istý zájazd od Vás (Silverica Tours) za cenu 289 eur, a prečo je na zľavomate tento zájazd za 330 eur? A termín zájazdu je taký istý. Nemôžete potom aj tu zadať takúto cenu? Radšej nakupujem cez zľavomat ako morezliav a pride mi to neférove. S pozdravom Petra

SILVERICA TOURS

Dobrý deň prajeme, sme veľmi radi, že Vás naša ponuka zaujala, prosím Vás napíšte nám mail na našu mailovu adresu, info@silvericatours.com alebo nám prosím zavolajte na 0904 676 475 tel. č., čím skôr, dohodneme sa! Ďakujeme pekne! :) S pozdravom Silverica Tours

marika

ck vznikla 11.3.2015. Poprosím o info kde nabrala 20 ročné skúsenosti s organizáciou zájazd a hlavne s organizáciou zájazdov do Rumunska. Doposiaľ o nej nikto nepočul, na stránke má táto 20 ročná cestovka 3 zájazdy, doména ktorej má web stránku bola zaregistrovaná nedávno. Jedná sa o podvod či neoprávnené podnikanie? Poprosím o zoznam termínov, kedy ck realizovala zájazdy do Rumunska a uvítam aj recenzie ozajstných zákazníkov.

SILVERICA TOURS

Dobrý deň prajem!

Ďakujeme, za komentár, nebolo písané, že s organizáciou, ale s cestovaním v krajine, a na stránke nemáme tri zájazdy. Nikde nebolo písané o tzv. 20 ročnej cestovke, ako to spomínate. 😏 Samozrejme nám záleží na kvalite a nie na kvantite, preto robíme naše služby na vysokej úrovni, alebo sa aspoň snažíme našim klientom ponúknuť to maximum, aj preto máme radšej menej zájazdov, výletov. Upravujeme sa – najsprávnejšie je to nasledovne: organizátori zájazdu majú presne 23 ročné skúsenosti, keďže toľko rokov chodíme do Rumunska, konkrétne do Transylvánie. Náš pán sprievodca má vyše 40 rokov skúseností. ✌ Môžete sa spoľahnúť, je možné aj osobne sa stretnúť. Nie je problém. Radi sa s Vami porozprávame.
Tešíme sa na Vás! 🙋Príďte s nami a presvedčte sa sami o kvalite našich služieb! 👍🌞😏
Poistenie insolventnosti je samozrejmosťou. 😏
So srdečným pozdravom 💙

Konateľ CK Silverica Tours a autobusovej dopravy Gyepes Trans 🙋

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore