Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstup do galérie trick-artu a optických ilúzií Tricklandia

4,8 / 5 Tricklandia Starý Smokovec  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Lucia

Dobrý deň, dá sa stornovať zakupeny listok, lebo sme nestihli prísť. Ak ano, akým spôsobom. Ďakujem za info. Lucia

Tricklandia

Dobrý deň Lucia,
keďže ste lístky kupovali cez spol. zlavomat a nie cez nás, obráťte sa, prosím, na ich zákaznícku podporu.

Miska

Dobry den dasa vyuzit kupon aj 29.08 cez sviatok ?

Tricklandia

Dobrý deň Miška, áno, kupón môžete využiť aj v pondelok 29.8.
Nezabudnite si vstup rezervovať na www.tricklandia.sk, aby ste sa dnu dostali v pohode.
Tešíme sa na vás!

Berenika

Dobry den prajem..Chcela by som vediet co stoji vstupenka pre dieta 11.r.a co vstupenka pre dospeleho..Dakujem za odpoved.A este jedna otazka..Kde presne v Smokovci najdem Tricklandiu?:)…Smo­kovec poznam, chodila som tam do skoly a byvala na internate( krasne spomienky)…to len tak naokraj:)..Pekny den zelam…Nika J.

Tricklandia

Dobrý deň Berenika, ospravedlňujeme sa za oneskorenú odpoveď.
Normálny vstup pre dieťa je 6 Eur, pre dospelých 8 Eur. Cenu cez Zlavomat vidíte v rámci ponuky. Dúfame, že sme vašu otázku pochopili správne a zodpovedali ju.
Galéria sa nachádza na začiatku Smokovca nad autobusovou stanicou.
Tešíme sa na vás!

alena cverenkarova

Dobrý večer prosím ako mam zaznačiť pri rezervácii keď chcem 4 vstupenky pre deti a jednu dospelú?A ešte otázka keď kliknem na daný dátum a čas objaví sa mi červené kolečko to znamená že už nie je voľné?Chceme ísť v stredu,ďakujem.

Tricklandia

Dobrý deň Alena,
zarezervujte si to kľudne ako rodinný balík pre 4 člennú rodinu a na pokladni si kúpte správne lístky. Rezervačný systém slúži len na rezervácie, konkrétny počet a typ lístkov môžete na pokladni upraviť.
Rezrvačný systém vraj včera trošku haproval, skúste to, prosím, dnes. Obsadené sú len políčka vyfarbené načerveno.
Pený deň a tešíme sa na vás!

Martina

Dobry den. Mam otazku k rezervacii. Chceli by sme prist 4, ale nechceme vyuzit rodinne vstupne, ale vstupne cez zlavomat. Pri rezervacii mam 4 x zadat dospela osoba, dieta alebo mozem zadat rodinny vstup. Budu sa mi dat uplatnit jednotlive listky? Obavam sa, ze ak by som zadavala 4× 1 osobu po naplneni kapacity by sme sa nemuseli dostat spolu na 1 termin.Dakujem.

Tricklandia

Dobrý deň Martina, lístky kúpené cez zľavomat nemajú vzťah s rezervačným systémom u nás. Kľudne si rezervujte rodinný vstup a pri vstupe sa preukážte lístkami zakúpenými cez zľavomat.
Pekný deň a tešíme sa na vás!

Kristína Klimková

Dobrý deň, voucher platí len pondelok až piatok? Víkend sa nedá rezervovať? Ďakujem

Tricklandia

Dobrý deň Kristína,
akcia platí na dni pondelok až piatok, ako je písané v podmienkach. Zľavový kupón sa dá uplatniť iba v tieto dni. Veríme, že sa čoskoro vidíme.

Veronika Mikulová

Dobrý deň , chcem sa spýtať či je možne vziať aj malinkeho psíka dnu ak bude celú dobu v taške … bo nemáme ho kam dať nakoľko tam budeme na dovolenke ajbso psíkom . Ďakujem

Tricklandia

Dobrý deň Veronika, ak bude psík v taške, je to v poriadku. Tešíme sa na vás!

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore