Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Jesenný relaxačný pobyt s neobmedzeným wellness a masážou pre 2 osoby v Hoteli Prameň*** v Dudinciach

4,5 / 5 Hotel Prameň Dudince (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Petra Srogoňová

Dobrý deň máte ešte voľné izby pre dva páry od 4.11 do 6.11. Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň, Petra,

ohľadom voľných termínov sa prosím informujte priamo v hoteli e-mailom alebo telefonicky: info.pramen@gmail.com +421 455 244 1­00. Ďakujem za pochopenie.

Prajem pekný deň.

Miroslava Jakubcová

Dobrý deň. Chcem sa opýtať aké máte voľne termíny v novembri.Ďakujem.

Hotel Prameň

Termín: 4.11. –6.11.
25.11 –27.11.

vladimir simek

Dobry den mate volne 2 izby v termine 7–9 10 2016.alebo 14–16 10 2016 dakujem.

Hotel Prameň

Voľné izby sú len v novembri.

Beata Knazovicka

dobry den, mali by ste na termin 7.10 – 9.10.2016 volne este 2 izby? Chceli by sme ist piati dospeli ludia, teda jeden na pristelku.

Hotel Prameň

Dobrý deň,vo Vami uvedenom termíne máme všetky izby obsadené.

Monika

Dobrý deň,máte voľný termín v dňoch16.-18.9.?
Ďakujem.

Hotel Prameň

Dobrý deň,
uvedený termím máme už vypredaný.
Voľné izby. máme až v novembri.

lucia haringova

Dobry deň.Chcem sa informovat ako je tu uvas z aktivitami pre dieta okolo 15 mesiacov.A z ce­nou pobytu pre dvoch dospelich a dietata.Dakujem.

Hotel Prameň

Dobrý deň,

deti do 3 rokov majú pobyt zdarma bez nároku na stravu a lôžko.Mávame aj malé detičky, ale hotel nie je prispôsobený pre detskú klientelu.

Jana

Dobry den, jedlo je formou bufetu alebo sa vybera z nejakeho menu ? Ak z menu, je tam aj vegetarianska verzia ? Dakujem

Hotel Prameň

Dobrý deň,

raňajky sú formou bufetu, na obed a večeru je možnosť výberu z dvoch teplých jedál, prípadne studená večera.

Lucia Haringova

Dobry deň.Chcem sa informovat ako je tu uvas z aktivitami pre dieta okolo 15 mesiacov.A z ce­nou pobytu pre dvoch dospelich a dietata.Dakujem.

Ľubomíra Gažková

Dobrý deň,

rada by som si u vás objednala víkendový pobyt od 16.9. – 18.9., chcem poprosiť o potvrdenie voľných kapacít v tomto termíne
Ďakujem

Hotel Prameň

Dobrý deň,v mesiaci september máme všetky víkendy obsadené.

Luba

Dobry den ktore víkendy v okt,su ešte volne pre 3 dosp.osoby ?

Hotel Prameň

Dobrý deň,
v októbri pre tri osoby máme voľné izby v termínoch : 14.10. – 16.10.2016
28.10 – 30.10.2016

Melinda

Dobrý večer! Chcela by som sa spýtať či máte volný termín víkendového pobytu od: 18.11.2016-do:20.11.2016­.Ďakujem

Hotel Prameň

Dobrý deň, izba v tomto termíne je ešte voľná.

Peter

Dobrý deň,
máte voľný termín víkendového pobytu 18–20.11.2016?
Chceli by sme izbu s balkónom bolo by to možné?

Hotel Prameň

Dobrý deň
ďakujeme Vám za záujem.
Izbu s balkónom máme.

Hotel Prameň

Dobrý deň, zatiaľ v tomto termíne máme voľnú izbu

janka

dobry vecer.aka je ponuka pre 3 dospele osoby??

Hotel Prameň

Dobrý deň,keďže poukaz je iba pre 2 osoby,tretia osoba si dopláca polovičnú cenu zo 135€.Voľné termíny máme už iba
október,novem­ber,december.

Matúš

Dobrý deň , máte voľné od 1.9 do 3.9 ?

Hotel Prameň

Dobrý deň,vo Vami uvedenom termíne máme všetky izby obsadené.

Gabriela

Dobrý večer, plánujeme kúpiť pobyt od 28.10 do 30.10 2016. Sme štyria, traja dospelí, druhá dcera mala v máji 12 rokov aká je pre ňu cena? Platí tá pre dieťa do 12 rokov? A staršia ma 19, akú cenu budeme doplácať za ňu? Dakujem

Hotel Prameň

Dobrý deň,
prepáčte, že sme Vám rýchlejšie neodpovedali.
V uvedenom termíne máme iba komfortné izby s príplatkom 20,– €. Zľavy pre deti sú iba do 12. narodenín, takže by ste museli kúpiť dva kupóny + spolu 40,– € príplatok.
Ak by Vám tá cena nevyhovovala, tak štandardné izby máme zatiaľ v celom novembri.

Stanislava Vozarova

dobry vecer,kupila som si vcera pobyt a neviem sa dopracovat k udajom na jeho vyplatenie.Ne­posielate to mailom? dakujem

Hotel Prameň

Dobrý deň,
hotel neposiela nič.
Po zaplatení Vám zo zľavového portálu obratom pošlú voucher, ktorý si vytlačíte a do hotela nahlásite iba jeho číslo

Lenka

Dobrý deň, koľko by sa doplácalo za 13-ročné dieťa?

Hotel Prameň

Prajeme dobrý večer,
zľavy platia iba pre deti do 12 rokov, 13 ročné dieťa bude platiť 67,50€.

Lenka

Dobrý deň, chcem sa spýtať na pobyt či je neaka zľava pre dieťa ztp,chcela by som objednať pobyt pre dvoch plus dieťa ztp, koľko by to vyšlo na dve noci tri dni s plnou penziou, ďakujem

Hotel Prameň

Dobrý deň,
informácie o zľavách pre deti sú uvedené v ponuke. Do 3 rokov majú deti pobyt zdarma bez nároku na stravu a lôžko, od 3–8 rokov je 50% zľava a od 8–12 rokov 30% zľava z ceny pobytu. Keďže nevieme, koľko má dieťa rokov, nemôžeme Vám uviesť cenu za jeho pobyt.Za dieťa sa platí priamo v hoteli pri nástupe
Srdečne pozdravujeme

viliam gaibl

parkovannie

Hotel Prameň

Parkovanie pred hotelom je strážené kamerovým systémom a platí sa 3€ za noc.
Vedľa hotela a za hotelom je parkovanie zdarma.

Jana Mokošová

Dobrý večer,objednala som si cez zľavomat víkendový pobyt,zaplatím ho a čo sa stane,ak nebudete mať voľné miesta,keď budem chcieť?Chcela by som pobyt od 16.9.jE TO MOžNé,EšTE SOM TAKTO NEOBJEDNáVALA,PRETO SA PýTAM.ďAKUJEM­.Mokošová.

Hotel Prameň

Dobrý deň,
ak si pred kúpou najskôr overíte telefonicky 0915 532 513, alebo mailom voľný termín, potom nebudete riešiť tento problém.
Krásny deň prajem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore