Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jesenná dovolenka v Jasnej v novom rezorte RiverSide s wellness, bohatou polpenziou v prírodnom prostredí. Dieťa do 12 rokov zvýhodnené podmienky!

4,5 / 5 Apartmánový rezort RiverSide Jasná Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Fero

Dobrý deň,chcel
som sa spýtať či máte volnú izbu pre 2osoby a 2 deti(3 a 8) v termíne 17–19.12.2016. Za odpoved Dakujem.

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň, v danom termíne máme ešte voľné kapacity, prosím kontaktujte nás cez náš e-mail, info@riverside.sk, ďakujem :) s pozdravom, Riverside (recepcia)

Robert Talpaš

Dobrý deň.Chcem sa opýtať-chceme si zakúpiť pobyt cez Zľavomat pre 2 osoby na tri dni-dve noci v termine23.10–25.10.za 109 eur-máte ešte voľne miesto?Ďakujem,Ró­bert

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň, v danom termíne máme ešte voľnú 2 lôžkovú izbu, prosím v prípade záujmu nás kontaktujte na e-mail: info@riverside.sk , ďakujem, s pozdravom, Badlíková recepčná

Horňáčková

Dobrý deň,chcela som sa spýtať či máte volnú izbu pre 2osoby v termíne 18.11–20.11.2016 Ďakujem za odpoveď.

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň, v danom termíne máme ešte voľnú 2 lôžkovú izbu, prosím v prípade záujmu nás kontaktujte na e-mail: info@riverside.sk , ďakujem, s pozdravom, Badlíková recepčná

Boris

Dobrý večer. Máte voľný termín sobota/pondelok 1.10–3.10.2016 ? Ktorý kupón si mám zakúpiť? Ďakujem

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň, daný termín máme ešte voľný, prosím kontaktujte nás cez e-mail info@riverside.sk pekný deň, s pozdravom Ilavská recepcia

Martin

Dobry den. Mali by ste prosim volnu jednu 2-lozkovu izbu v termine od 18.-21.9.2016?
Dakujem pekne.

 Martin

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň, daný termín máme ešte voľný, prosím kontaktujte nás cez e-mail info@riverside.sk
pekný deň, s pozdravom Ilavská recepcia

Mária Mošková

Dobrý deň, mali by ste ešte voľnú izbu pre 2 osoby + 1. dieťa ( 4 roky) na termín od 23.9. – 25.9. Pekný deň

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň, daný termín máme ešte voľný, prosím kontaktujte nás cez e-mail info@riverside.sk

pekný deň,
s pozdravom, Badlíková – recepcia

Peter

Mate volnu izbu pre dve osoby od14.9 do 17.9

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň,

je mi ľúto, ale v danom termíne nemáme voľné izby , najbližší voľný termín je od 18.9.2016 ,
s pozdravom Badlíková – recepcia

Lubica

Dobry den chcela by som sa spytat ci mate v termine od 19.9 do 22.9 volny apartman alebo rodinnu izbu.A aky je za ne doplatok.Dakujem.

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň,
v tomto termíne máme voľný jednospálňový apartmán Standart. Doplatok zaň je 25€/ noc, v čom je zarátaná strava pre 3 osobu.
S pozdravom,
Keřková – recepcia

Zuzana

Dobrý deň,chcem sa spýtať či je ozaj možný ten termín 2.a3.9.pre 2 dospelé osoby za 119 eur pretože na zľavomate je od 5.9.2016.Veľmi pekne ďakujem a keby bolo voľné tak Vás poprosím rezervovať, zajtra večer prípadne v štvrtok zaplatím.Zuzana

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň,

kupóny sú platné od 05.09.2016 a nedajú sa využiť skôr. V termíne 2–4.9 tak či tak nemáme voľné ubytovanie.
S pozdravom,
Elena-recepcia

Zuzana

Dobrý deň,chcem sa spýtať či je voľný termín 2.a3.9.pre 2 dospelé osoby.Ďakujem,Zu­zana

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň, v danom termíne je voľná posledná izba. Pekný deň prajeme.

Martina horvatova

Dobry den.prosim vas je moznost aj dvoch pristeliek v izbe?dakujem

Apartmánový rezort RiverSide Jasná

Dobrý deň, je mi ľúto, ale do jednej izby sa zmestí maximálne jedna prístelka. Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore