Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt v centre kúpeľného mesta v obľúbenom penzióne DIANA*** s polpenziou, masážou a neobmedzeným wellness

4,2 / 5 Penzión Diana *** Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Anna Blašková

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je možné zobraziť si aj malého psíka?

Marta Kapitančíková, Muškátová 24, 04011 Košice, 0911631140

Dobrý večer,
chcem sa opýtať či máte voľnú dvojposteľovú izbu na termín od 13.11.-15.11.2016 to j. 3 noci a 4 dni.
Za porozumenie ďakujem. V prípade, že nie je tento termín voľný,viete mi ponuknúť náhradný termín?

Katarína Bilčíková

Dobrý den chcem sa spýtať ci mate volne v termíne od 27.10–29.10. Dakjjem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Katka

ohľadom voľných termínov prosím kontaktujte penzión mailom alebo telefonicky na info@diana.sk +421 337 744 200

Prajem pekný deň :)

Katarina

Je k dispozicii aj posilovna? V cene? Dakujem

monika turinicova

dobry den chcem sa len informacne spytat na cenu pre 2dosp.os. z polpenziou na 3noci.a deti 13r a 11r z polpenziou od 28.9.do 30.9.2016 prosila by som o zaslanie ceni dakujem.2krat dvojlozkova izba

Tisajova Emilia

Dobry den chcem sa spytat ci sa da aj cez pracovne dni.Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Emilia

Nikde v ponuke nie je uvedené, že sú to pobyty na víkend tak si myslím že nebude problém keď si rezervujete pobyt cez týždeň.

Prajem pekný deň.

Miloš

Dobrý deň chcel by som sa opýtať či máte voľný termín od 22.9 do 25.9 ďakujem

Adriana

Dobrý deň,
chcem sa len predbežne informovať že či máte voľný termín od 30.09 do 2.10.2016 – na 2 noci pre 2 osoby a potvrdiť mi cenu, ktorú som našla na internete.
Ďakujem vopred
S pozdravom Adriana

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore