Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Trvalá epilácia pomocou prístroja IPL! Zbavte sa chĺpkov!

3,6 / 5 Dermabeauty Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Domca

Dobrý deň, vy uvádzate, že na odstránenie chĺpkov z hornej pery sú potrebné 2 ošetrenia (Monike ste odpísali 3× návšteva – raz za tri týždne). Znamená to, že viete zničiť aj cibuľky, ktoré nie sú práve aktívne, nie sú v rastovej fáze, pretože podľa mojich vedomostí sa toto mení každých 6 týždňov – a je to fyziologicky daný proces… Aký zázračný prístroj teda máte??

Dermabeauty

Dobry den – zazracny pristroj nemam a urcite ho nema nikto – tak ako je uvedene na stranke, ze chlpky sa daju odstranit iba v rastovej faze – kazdemu zakaznikovy hovorim nech vyskusa 2–3 osetrenia a potom sa rozhodne ako dalej – jednosucho niekomu to poze a niekomu nie – vysledok Vam nezaruci nikto – nie som si toho vedomy aby som napisal, ze pride slecna na 3 osetrenia a chlpky uz nebudu
S pozdravom

Sona

Dobry den kolko kuponov ke potrebnych na odstranenie chlpkov z celych noh?mate uvedene 20 je to tak?

Dermabeauty

ano na obe cele nohy je potrebnych 20 kuponov
S pozdravom

Lu

Vo vasom zozname ponuk nie je uvedena bikiny zona hoc je opisana v popise na pripravu pred zakrokom. Robite aj tuto partiu tela? Ak ano kolko kuponov by som mala zakupit na uspesne odstranenie chlpkov? Dakujem.

Dermabeauty

Dobry podvecer – na bikiny zonu Vam postaci 5 kuponov
S pozdravom

Monika

Kolko navstev je potrebnych na odstranenie chlpkov na horej pere a v akych intervaloch?
Dakujem..

Dermabeauty

pokial nie su silne chlpky u zien staci tri-krat – raz za tri tyzdne – zatial to tak bolo takmer ukazdej zeny – pokial nepouziva niejake hormonalne lieky ako je napriklad antikoncepcia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore