Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rodinný relax na Liptove v Jánskej doline so vstupom do bazéna a sauny, deti do 15 rokov ubytovanie zdarma

3,9 / 5 Penzión LIMBA Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
ivana.rupa@seznam.cz

dobrý večer,prosím o informaci,mám zájem o dárkový poukaz pro 2osoby s polopenzí na víkend v červnu-červenci 2017,napište prosím co nejdříve,je to vánoční dárek pro mé blízké.
děkuji
s pozdravem
Rupová Ivana

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
počet kupónov, ktoré si môžte kúpiť nie je obmedzený, takže si môžte kúpiť aj dva tieto vouchery.
Prajem Vám pekný deň

Peter

Dobrý večer ako daleko je od penzionu lyžiarsky vlek?

Penzión LIMBA

Dobrý deň, najbližšie je k penziónu SKI OPALISKO – www.skiopalisko.sk cca 10km

Radka

Dobry den. Chcela by som sa spytat ci mate volny termin vikendoveho ubytovania od 25.11. do 27.11. 2016 pre dve osoby.

Penzión LIMBA

Dobrý deň, termín je ešte dostupný.

Libuša Bokorová

Dobrý deň, mala by som záujem o pobyt v penzione Limba, na 4 dni/3 noci/ – 119,–€, pre 2 osoby, chcela by som poprosiť, ktoré termíny sú ešte voľné v decembri 2016. mám záujem o 2 izby pre 2.osoby, ďakujem…

Penzión LIMBA

Dobrý deň, dostupný je ktorýkoľvek víkend okrem termínu 9–11.12.2016

Jazmina

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či je voľný termín 16–18.12.2016. Ďakujem

Penzión LIMBA

Termín je ešte voľný.

kristina ficsorova

dobry vecer termin 26.az 29.12. 2016 je volny? 2dospeli a 2 deti (9 , 10 rokov)?

Penzión LIMBA

Mrzí nás to, uvedený termín nie je v ponuke zľavomatu.

Jana Kontova

Dobry den, prosim Vas da sa u vas kupat aj s detmi do jedneho roka?

Penzión LIMBA

Dobrý deň ,
Termálna voda vo vnútorných bazénoch Hotela SOREA MÁJ pochádza priamo z termálneho prameňa Rudolf. Teplota vody má 26 až 29 °C, je mineralizovaná a kyslá, podľa obsahu plynov je silno uhličitá a stredne sírovodíková. Voda má priaznivé účinky na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo (reuma, kĺby), kožné problémy (ekzémy, alergie). Pravidelný pobyt vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok.

Dagmar

Ktory vikend mate este volny pre 2+2deti_?

Penzión LIMBA

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za neskrošiu odpoveď. Dostupné sú všetky víkendy okrem 17–20.11.2016

Jana Slavo Cikotovci

chcel by som sa informovat o podmienkach storna voucheru.dakujem

Penzión LIMBA

Dobrý deň,

pobyt je nutné stornovať aspoň 3 dni pred nástupom na pobyt – inak nemôžeme garantovať presun termínu.

Jana Tapticova

Dobry,chcem sa opytat,ci mate volne ubytovanie dvaja dospli plus dve deti,od 7.10 do 9.10.
dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jana

Ohľadom voľných izieb prosím kontaktujte hotel mailom alebo telefonicky na limba@limbaliptov.sk +421 911 319 893

Prajem pekný deň.

Penzión LIMBA

Najbližší voľný víkend máme v termíne 3–6.11.2016

Miroslava

Dobrý deň rada by som vedela či máte voľno víkend od 14.10.-16.10 manžel má vtedy narodeniny. Ďakujem

Penzión LIMBA

Mrzí nás to, p. Miroslava – termín je už obsadený.

Emília Židziková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte voľný termín od 23.9 –25.9 pre 2 dospelé osoby a 2 deti vo veku 10 a 14. Ďakujem

Penzión LIMBA

Najbližší voľný víkend je 30.09–2.10.2016

Klaudia

Dobry vecer chcem sa opytat ci mate volny termin od 7.10. – 9.10. pre 4 osoby jedna sa o 2 dvojposte­love izby

Penzión LIMBA

Najbližšie je dostupný termín 30.09–2.10.2016, potom až 4–6.11.2016

tibor

Hladam ubyt.v termine 21–25.9,pre 2 dospelych a 3 deti na pristelke,5,5,8 ro­kov,dakujem

Penzión LIMBA

Mrzí nás to, dostupný je len termín 18–23.9.2016

Nikola

Děkuji za rychlou odpověď.Přes víkend je cena 89€? Nebo co jste tím mysleli, že to není za tuto nabídku?
Děkuji za odpověď.

Penzión LIMBA

Pozrite prosím podmienky – Voucher nelze využít v období 27.10 – 1.11.2016.
Ak máte záujem o tento termín, kontaktujte prosím penzión na galanto@penziongalanto.sk pre cenovú ponuku.

Nikola

Dobrý den, ráda bych se informovala zda máte volný termín 28.10–30.10.2016? Předem děkuji za odpověď.

Penzión LIMBA

Dobrý deň, termín je dostupný, avšak neponúkame za túto ponuku,

Adriana

Dobrý večer, sme 4 členná rodina,traja dospelí a jedno dieťa 13 ročné. Vedeli by sme ak si zakupime pobyt využiť ho v termíne od 18.9.- 20.9.2016? A aký bude doplatok,alebo celková cena?

Penzión LIMBA

Termín je dostupný – je potrebné zakúpiť 2 x voucher po 79€

Valika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte voľné pre 2 osoby od 30. 9. do 2. 10. Ďakujem Valika

Penzión LIMBA

Dobrý deň, termín je ešte dostupný.

Marianna

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či máte voľnú izbu pre 2 dospelých a dve deti do 15 rokov v termíne 15.9.-17.9.2016 (2 noci).
Ďakujem.

Marianna

Penzión LIMBA

Mrzí nás to, termín je už obsadený.

Anna

Dobrý deň, máte voľný termín od 07.09. do 09.09. Pre 2 osoby?

Penzión LIMBA

Mrzí nás to, termín je už obsadený.

Slavka

Prosim Vas okrem plaveckeho bazena je tam v cene aj virivka alebo sa doplaca a kolko dakujem

Penzión LIMBA

Dobrý deň – v rámci balíkov ponúkame okrem bazénu vstup do sauny. Vírivku plánujeme spustiť v polovici septembra.

Gonscak

Mate volnu izbu pre dve osoby od15.9 do17.9

Penzión LIMBA

Mrzí nás to, termín je už obsadený.

Lubica

Dobry den chcela by som sa spytat ci mate volnu rodinnu izbu v termine od 19.9 do 22.9.A aky je doplatok za rodinnu izbu.Dakujem Lubica

Penzión LIMBA

Dobrý deň – nájdeme pre Vás 4-lôžkovú izbu. Doplatok za deti je len 5€ za deň – za detskú polpenziu.

Zuzana

Dobrý deň,chcem sa spýtať či máte voľné ubytovanie na dnes 2.a3.9.pre 2osoby na 2 noci.Ďakujem,Zu­zana

Penzión LIMBA

DObrý deň, voľná je posledná izba – prosím rezervujte telefonicky na +421 911 319 893

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore