Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Kúpeľný wellness pobyt s procedúrami podľa vlastného výberu v Hoteli Jantár*** Dudince

4,5 / 5 Hotel Jantár Dudince Dudince (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Peter Krajčovič

Chcem sa spýtať, či nie je možné absolvovať akciový welnes pobyt v hoteli jantár (139 eur pre dve osoby na tri dni a dve noci ) v termíne od 18.11. do 20.11.2016). Pondelok nám z pracovných dôvodov nevyhovuje.

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň pán Krajčovič,
žiaľ v danom termíne sme plne obsadení.

Terézia Kállayová

Prajem pekný deň, chcem sa opýtať či by sa dal stornovať pobyt v Dudinciach na meno Kállayová od 20.10.2016–23.10.2016, dôvod ochorel manžel. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Terézia

Prosím napíšte nám na náš mail podpora@zlavomat.sk a pozrieme sa na to.

Prajem pekný deň.

Dana Cincalova

Ten bazen v ponuke to je mineralny bazen alebo len vyhrievany ???

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Dana

Pre viac informácii prosím kontaktujte poskytovateľa služby mailom alebo telefonicky na rezervacie@jantardudince.sk
+421 455 583 0­61 kde Vám odpovedia na Vaše otázky.

Prajem pekný deň :)

Miroslav Tomáš

Dobrý deň, chem sa opýtať či je voľný termín od 24.10. do 28.10.2016 pre 4 osoby vo dvoch izbách.

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň,
v danom termíne by sme mali ešte 2 izby voľné.

Zuzana Chlebovcova

Dobry deň
Chcela by som sa opýtať či máte voľný termín od 14–16.10.3016 ďakujem za skorú odpoveď Chlebovcova

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň, žiaľ daný termín máme obsadený. Voľnú by sme mali poslednú izbu 15–17.10.2016.

Ingrid Blahová

Pekný deň prajem,chcela by som sa opýtať či máte ešte volný termín od 1.12–3.12.2016 variant – VARIANT: Pozrite sa na ďalších 7 variantov
2 osoby 3 dni (2 noci)
Obdobie 27. 11. – 18. 12. 2016
Kúpiť za 119,00 € dakujem pekne

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ingrid

Ohľadom voľných kapacít prosím kontaktujte hotel na tel. č. 045/558 30 61 alebo e-mailom na rezervacie@jantardudince.sk.

Prajem pekný deň

kveta mercakova

dobry den mohli by ste mi rezervovat pobyt od 11.11.do 13.11 pre 4 osoby pobyt som uz zaplatila cez ucet

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Kveta

Ohľadom voľných kapacít prosím kontaktujte hotel na tel. č. 045/558 30 61 alebo e-mailom na rezervacie@jantardudince.sk.

Prajem pekný deň

kveta mercakova

dobry den chcela by som rezervovat izby 2krat 2 osoby na 3dni a 2noci v termine od 11.11 do 13.11.2016 za porozumenie dakujem

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň,
daný termín by sme mali ešte voľný, len poprosím kontaktovať recepciu na 045/5583061.
Ďakujem a prajem pekný deň

Ivana

Dobry den. O kolkej je mozne nastupit na kupelny pobyt v piatok? A o kolkej sa v nedelu odhlasuje? Ako to funguje?Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ivana

Prosím kontaktujte hotel. Určite Vám poskytnú viac informácii ohľadom pobytu mailom alebo telefonicky rezervacie@jantardudince.sk
+421 455 583 061

prajem pekný deň.

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň,
izba je pripravená od 14:00 a odhlasuje sa o 10:00.

Prajem pekný deň

Janka Veselovská

Dobrý večer chce sa opýtať či máte voľní termín od 18.10. – 21.10. 1016 dúfam že aspoň tento termín mi vyjde , už som bola u vás viac krát a chcela by som to zase zopakovať.

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň pani Veselovská,
tam by sme mali voľnú poslednú dvojlôžkovú izbu.

Július

Dobrý deň, mal by som záujem o pobyt vo Vašom zariadení v dňoch 28.-30.10.2016 pre dve osoby. Máte voľné kapacity v tomto termíne?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pán Július

Ohľadom voľných kapacít prosím kontaktujte hotel na tel. č. 045/558 30 61 alebo e-mailom na rezervacie@jantardudince.sk.

Prajem pekný deň

Dusan Uher

Dobry den chcem sa opytat ci je volny datum od 29.10.2016? Dakujem pekny deň.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pán Dusan

Ohľadom voľných kapacít prosím kontaktujte hotel na tel. č. 045/558 30 61 alebo e-mailom na rezervacie@jantardudince.sk.

Prajem pekný deň

Stano Randziak,Mgr.

Som dôchodca-/70/-mám aj zľavu,ktorú hradí seniorom štá? Ako si zľavu vybaviť?

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň pán Mgr. Randziak,
žiaľ u nás sa žiadne zľavz hradené štátom nedajú uplatniť.

Janka Veselovská

Dobrý večer chcem sa opýtať či máte voľný termín od 27 –29.9

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň pani Veselovská,
žiaľ v danom termíne sme plne obsadení. Voľné by sme potom mali 24–26.9.2016

Ing. Mária Homzová

Dobrý deň, rada by som sa ešte opýtala, či v deň nástupu začíname obedom alebo až večerou ? Ďakujem Mária…:)

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň pani Ing. Homzová,
v deň nástupe je pobyt začína večerou.

Dita

Dobrý deň, akú hĺbku má bazén? Je v ňom termálna voda?

Hotel Jantár Dudince

Dobrý deň pani Dita,
bazén je hlboký 120 cm. Termálna voda nie je v bazéne.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore