Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Celodenná zábava v Aqualand Moravia: na výber balíčky s wellness a limonádou

4,7 / 5 Aqualand Moravia Pasohlávky  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Peter

Dobrý deň,
Chcem sa spýtať, ak máme kúpené kupóny do Aquaparku počas so a ne a mali by sme záujem ísť aj do wellnes, je možné si k týmto kupónom zakúpiť na pokladni jednorázový vstup do wellnes a ak áno, za akú cenu a na aký čas, Ďakujem.

Aqualand Moravia

Dobrý den, pokud budete mít zakoupený voucher ze Zlavomatu bez saunového světa a rozhodnete se až na místě přejít do saunového světa, činí poplatek 189 Kč za jednorázový přechod na maximální dobu 150 minut. Vyplatí se tedy zakoupit voucher rovnou se saunovým světem zde na Zlavomatu. :-) Hezký den.

emilie

Koľko stojí vstup pre deti nad 100 cm, 5 ročné v zľavomate?

Aqualand Moravia

Dobrý den, cena zde na Zlavomatu je jednotná pro všechny věkové kategorie. Hezký den.

michaela

3 ročne dieťa má vstup vzdarma? dakujem.

Aqualand Moravia

Dobrý den, děti do 100 cm mají u nás vstup zdarma. Hezký den.

Val Lilly

Dobry den, neviem kedy chcme ist ci cez sviatok alebo cez tyzden,
dalo by sa k vstupenke cez tyzden na pokladni doplatit 2e? alebo listok cez sviatok vyuzit aj cez tyzden -aj ked je drahsi?

Aqualand Moravia

Dobrý den, pokud máte lístek na víkend a chcete jej využít v týdnu, není s tím žádný problém. :-) Pokud chcete lístek na týden využít o víkendu, musíte na místě doplatit rozdíl. Hezký den.

Eleonora Helfer

Dobry den,
Staci mat kupony na telefone ci to ma byt vytlacene?
Dakujem

Aqualand Moravia

Dobrý den, stačí předložit kupony v telefonu, nejlépe s QR kódem pro rychlejší odbavení :-) Hezký den.

Danka

Dobry den ak si teraz zakupim poukazy kedy asi mi ich poslete na mail? Chceli by sme ist v sobotu. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Danka
Hneď ako nám príde platba obratom sa posiela Voucher.
Prajem pekný deň.

Fero

Dobrý deň. Je možné kúpiť nejaký zľavnený lístok pre dieťa nad 100 cm alebo rodinné vstupné 2 deti nad 100 cm + 2 dospeli? V ponuke sme našli iba lístok za 9,90 bez uvedenia dieťa alebo dospelí.

Aqualand Moravia

Dobrý den, cena zde nabízená je jednotná pro všechny věkové kategorie. Hezký den.

Silvia

Dobrý deň mám len otázku ohľadne ceny pre dieťa keď by sme chceli využiť kupón. Dcéra meria viac ako 100 cm. Ďakujem

Aqualand Moravia

Dobrý den, cena zde nabízená je jednotná pro všechny věkové kategorie. Hezký den.

Viera

Dobry den,ak ma moje dieta 3,5 roka kolko je vstupne ? Chceli by sme vyuzit na zlavomate vouchery len pre deti tam ziaden nespada do zlavy ,tak neviem ci teda zakupit dospelacky aj pre dieta..Alebo nemate v ponuke daky rodinny listok celodenny ? My sme 2dospely plus jedno dieta 3,5 rocne..Dakujem za odpoved ,Viera

Aqualand Moravia

Dobrý den, děti do 100 cm mají u nás vstup zdarma. Ostatní děti mohou využít nabídky zde na zlavomatu. Hezký den.

Júlia

Dobrý deň, pri variante s welnessom je sú v cene aj masáže alebo tie sa platia zvlášť? Ďakujem za odpoveď

Aqualand Moravia

Dobrý den, masáže se platí zvlášť a je potřeba se na masáže objednat předem a to minimálně 2 dny na emailu wellness@aqualand-moravia.cz

Silvia

Dobrý deň, ak by som si kúpila kupón platný v sobotu+nedeľu a sviatky za 11,90 môžem ho prípadne využiť aj cez týždeň? Viem, že na tom strácam, ale možno sa mi v týždni niečo uvolní a budem môcť prísť aj s rodinou. ďakujem

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano, vouchery platné sobota+neděle můžete uplatnit také v pondělí-pátek :) Hezký den.

Katka

Dobrý deň. Chcem sa spýtať kde to je Pasohlávky , pri akom meste , či je tam aj autobusové spojenie, prípadne vlakové alebo sa dá prísť iba autom zo Slovenska?

Edita Plešková

Sviatky? Máte na mysli iba tie České sviatky? Počas slovenských sviatkov môžme využiť kupón ako normálny deň.

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano, státní svátky myšlené ty u nás v ČR. Hezký den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore