Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálna súprava na bielenie zubov Prémium

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Matej

Vybieli to aj plombu ?

www.domacebieleniezubov.sk

Plombu nevybieli.

Ivona

Dobrý deň,
ak to správne chápem, túto konkrétnu sadu stačí 10 krát použiť a vystačí mi to na polroka?
Ďakujem.

www.domacebieleniezubov.sk

Ano vystačí.

Tomáš Čurilla

Zdravím tovar som si objednal 26.1.2017. Zaplatil som a následne mi bol doručený mail,že do 1.2.2017 by som mal mať tovar. Ale dnes je už 9.2.2017. A nič mi neprišlo. Prosím o skontrolovanie objednávky ďakujem :)

www.domacebieleniezubov.sk

Dobrý deň tovar sme už odoslali. Piatok alebo pondelok ho dostanete . Ďakujeme za pochopení

Veronika

Dobrý deň, písala som Vám aj e-mail… na ktory sa mi nedostala žiadna odpoved , tak sa verejne pýtam, kedy mi príde tovar za ktorý som vopred zaplatila? Stav mojej objednávky je stále nezmenený. Ďakujem

www.domacebieleniezubov.sk

Odpoved sme poslali na vašu email adresu.

Marika

Dobrý večer, tento produkt mii následne odoslete ako ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

tovar Vám bude zaslaný na adresu, ktorú pri vytváraní objednávky uvediete. Doručený bude pomocou kuriérskej služby GLS .
prajem Vám pekný deň

Peter Kaduch

Dobrý večer, chcel by som sa spýtať, kedže je návode odporúčané vykonať toto bielenie 4 až 6× denne.. na kolko použití vystačí teda zakúpená tuba s beliacim gelom? A druhá otázka.. ako dlho vydrží efekt belších zubov? dakujem!

www.domacebieleniezubov.sk

Dobrý deň. Sada sa 10 použití vydrží. Našom eshope máme PRODUKT NA DOPLŇOVACIE SADY NA 10 POUŽITÍ. Efekt vydrží 6 mesiacov.

Mária

Dobrý.mam zazltnute zuby a chcem sa spytat ci pri pouzivani pripravku ktory si zakupim u vás ci je možné konzumovať nápoj Vineu.

www.domacebieleniezubov.sk

NÁPOJE, KTORÉ NEVYTVÁRAJÚ ŠKVRNY:
Voda
Perlivá voda
Mlieko
NÁPOJE, KTORÝM SA TREBA VYHNÚŤ:
Limonáda, pomarančový džús, akékoľvek kyslé ovocné džúsy
čaj a káva
Kolové a iné šumivé nápoje
Energetické nápoje
ALKOHOLICKÉ NÁPOJE, KTORÉ NEVYTVÁRAJÚ ŠKVRNY:
Vodka
Gin
Biele víno
ALKOHOLICKÉ NÁPOJE, KTORÝM SA TREBA VYHNÚŤ:
Červené víno
Ťažké čierne alebo tmavé pivo


JEDLÁ, KTORÉ SMIETE KONZUMOVAŤ:
Kurča
Morka
Biele ryby
Biela ryža
Biele cestoviny
Biela omáčka
Karfiol
Cottage Cheese
Zemiaky (BEZ šupky)
Banány
JEDLÁ, KTORÝM SA TREBA VYHNÚŤ:
Snažte sa vyhnúť farebným jedlám. Čím farebnejšie jedlo, týmväčšia pravdepodobnosť, že zanechajú na vašich zuboch škvrny. .
Mrkvovočervené a oranžové ovocie a zelenina
Brokolica, špenát a zelená zelenina
Čokoláda
Pšeničný chlieb
Paradajky a červené omáčky, ako napríklad omáčka na špagety
Repa, cvikla
Maslo a margaríny

Natália

Dobrý deň, nebudú moje zuby po použití viac citlivé na studené a teplé jedlá/nápoje?

www.domacebieleniezubov.sk

Dobrý deň. Ak do držíte pokyny Vaše zuby nebudú citlivé.

Aneta Žembová

Spokojnosť s tovarom,no maximalna nespokojnosť s dodaním tovaru :(

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v prípade ak ste mali problémy s dodaním tovaru, kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk a radi sa o tom dozvieme viac.
Prajem Vám pekný deň

Dominika

Dobrý deň
Chcela by som sa spýtať ak mám mŕtvy zub môžem použiť takéto bielenie?dakujem

www.domacebieleniezubov.sk

Dobrý deň áno môžte prípravok používať

Patrícia

Dobrý deň , neničí sa týmto sklovina zubov ?

www.domacebieleniezubov.sk

Dobry vecer, nie zubna sklovina sa tym nenici.

Radka

dobrý den má niekto s týmto bielením zubov skusenosť?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ak chcete vedieť bližšie informácie ohľadom produktu Profesionálna súprava na bielenie zubov Prémium, môžte si pozrieť ich webovú stránku www.domacebieleniezubov.sk, alebo s otázkami priamo kontaktovať obchod emailom na info@domacebieleniezubov.sk
Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore