Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Hotel Apollon*** – Kráľovský pobyt vo Valticiach, hlavnom meste vína v Čechách

4,1 / 5 Hotel Apollon Česko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Zdenka straka olejarova

Dobry den da sa tato akcia využiť na buduci rok februar2017?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zdenka

Voucher je možné využiť v období od 18. 9. do 19. 12. 2016.

Prajem pekný deň :)

Veronika

Dobry den ja nemam dovod si vymyslat, viem ze je to tvrdenie proti tvrdeniu, ale ked som telefonovala bola primne kolegyna, ktora bola toho svedkom, co nam ta pani povedala ze to mate obsadene pol roka dopredu. Mala som hlasny odposluch, lebo mala velky zaujem o tento pobyt a musela zvolit inu alternativu. Nemozem povedat meno pani, ktora nam tuto informaciu poskytla od vas, lebo sa predstavila iba nazvom hotela. Pekny den

Veronika

prepacte ze vstupujem do diskusie ale neviem,. preco je to stale toto v ponuke ked som tam priamo volala a mi povedala pani, ze maju pol roka dopredu obsadene. Je teraz september a voucher je platny iba do decembra,

Hotel Apollon

Dobrý den,

tuto informaci jsme Vám určitě neposkytli. Volného místa je stále dostatek, jen víkendy jsou možné už jen v prosinci. Tato akce je platná i na všední dny.
Rozhodně je stále mnoho možností tento voucher využít.

Hezký den!!

Renáta Čarnecká

Dobrý večer, dajú sa v hoteli alebo pri hoteli uschovať bicykle?

Hotel Apollon

Dobrý den,

ano, úschovna kol je pro hosty zdarma.

Krásný den!!

Renáta Čarnecká

Dobrý deň, máte ešte voľnú izbu pre 2 v termíne 14.-16.10 2016?

Zlavomat.sk

Pekný deň, Renáta,
ohľadom voľných termínov sa prosím informujte priamo v hoteli e-mailom alebo telefonicky: recepce@hotel-apollon.cz
+420 519 352 625, +420 602 525 5­84 Ďakujem za pochopenie.
Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore