Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Turistika a relax pre 2 osoby v útulnom penzióne priamo vo Vysokých Tatrách

4,8 / 5 Penzión Snežienka Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
TatianKa Vojteková

Dobry den..chcem sa opytat ci mate volne este na silvestra?na dve noci pre 2 osoby…dakujem

Penzión Snežienka

Dobry den,
je nam luto ale silvester je uz plne obsadeny.
S pozdravom
Katarina Pitkova

Jana

Dobry deň chcem sa spýtať či máte aj detský kútik

Penzión Snežienka

Dobry den, je nam luto ale detsky kutik nemame. S pozdravom Katarina Pitkova

Emília Vavrekova

Dobrý večer,chcem sa opýtať či penzión bude ponúkaný v zlavomate aj cez leto ďakujem.

Penzión Snežienka

Dobry vecer, momentalne Vam to s urcitostou neviem povedat skuste sledovat zlavomat a nas web.
S pozdravom
Katarina Pitkova

Gorcsosova

Dobrý deň.chcem sa informovať ako to je ked sme dvaja dospelý a jedno dieťa vo veku 6 rokov,ktoré nepotrebuje pristelku,ci sa dá využiť tiež táto akcia.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
v prípade detí od 6 rokov je cena na prístelke 20 €/ osoba/noc s raňajkami. Keďže nechcete pre dieťa prístelku, odporúčam Vám kontaktovať hotel emailom recepcia@snezienka.sk a skúsiť sa s nimi dohodnúť na výnimke aj pre 6 ročné dieťa. Tento doplatok za dieťa sa potom platí až na mieste.
Prajem Vám pekný deň

Katarina Ozima

Dobrý večer chcem sa spýtať či sa dá kupón uplatniť aj počas víkendov alebo len cez týždeň ďakujem

Penzión Snežienka

Dobry den ano kupon je mozne vyuzit ako pocas tyzdne tak aj pocas vykendov. Prosim kontaktujte nas priamo tel. alebo mailom. S pozdravom Pitkova, Penzion Snezienka

martin

Dobry den, prosim vas mate este volne na dve noci buduci tyzden ? Hoc jake dni od tejto soboty do buducej :) Vopred dakujem

Penzión Snežienka

Dobry den ano volne mame 22/11 – 28/11 prosim kontaktujte nas priamo tel. alebo mailom. S pozdravom Pitkova, Penzion Snezienka

Anna Holá

chcela by som vedieť ako uplatniť krédity, ktoré mám a chcem zaplatiť 3 poukazy, či je možné si ich uplatniť pri kúpe a akým spôsobom. Platiť budem kartou.Rada by som odpoveď ihneď, lebo chcem to zaplatiť. Ďakujem A. Holá

Penzión Snežienka

Dobry den je mi luto ale ako Hotel sa Vam k tomuto neviem yjadrit, musite kontaktovat podporu zakaznikov na zlavomate, kedze su to ich kredity a platba ide priamo cez nich.
S pozdravom
Pitkova
Penzion Snezienka

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore