Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

ABBA SLOVAKIA TOUR – Thank You for the Music 2016

4,4 / 5 ABBA SLOVAKIA (5 pobočiek) Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Viera Smutná

Mám záujem o kúpu dvoch lístkov na predstavenie ABBA revival v Ateliéri Babylón v Bratislave.Podľa vašich info,nie sú už k dispozícii.

ABBA SLOVAKIA

Dobrý deň, v Babylone sme už koncert mali 24.10.2016. Preto už lístky nie sú k dispozícii. Najbližšie hráme 10.11.-Prešov, 11.11.-Žilina, 13.11.- Košice. Na tieto koncerty lístky ešte sú aj na zľavomate a aj v sieti ticketportal.

Silvia

Ktore miesta budeme mat v ktorej race??? V Košiciach??? Sil­via

ABBA SLOVAKIA

Dobry den, miesta a rady Vam budu pridelene v den koncertu.

Vlado

Dobrý deň rád by som sa spýtal, či na Bratislavský koncert predávate miesta na sedenie alebo na státie? Ďakujem

ABBA SLOVAKIA

Dobrý deň. Na sedenie.
S pozdravom,
Petra

Ľuboš Hečko

Ako treba prísť oblečený?

ABBA SLOVAKIA

Dobry den. Tak, aby ste sa citili prijemne. Nie je vyhradeny dress code.
 Petra

Ľuboš Hečko

Dajú sa lístky kúpiť aj cez ticketportal?

ABBA SLOVAKIA

Ano, daju sa aj cez ticketportal
Petra

Andrea Čongradyová

Dobrý deň, včera objednala som 2 lístky do Liptovského Mikuláša, zadala som údaje potrebné na platbu kartou a nedošlo mi vyrozumenie ani od vás, ani z banky. Viete mi prosím preveriť, kde sa stala chyba?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Andrea

Prosím kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk a my Vám to preveríme.

Prajem pekný deň.

Hana

Zdravím, môžem si vybrať miesta na sedenie, alebo v ktorej časti hľadiska sú tie miesta Zlavomatu?

ABBA SLOVAKIA

Dobry den prajem, pre zlavomat mame vyhradene miesta, ktore Vam budu v den koncertu pridelene nami. Ak mate zaujem o konkretne miesta, musite vyuzit kupu listkov cez Ticketportal. S pozdravom Petra

Anastázia Drábová

Kedy bude vystúpenie v Prešove?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Anastázia

Miesto a čas konania: Kino Scala Prešov, štvrtok 10.11.2016 o 19:00

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore